מי אני?

* חשוב לציין ולמניעת אי הבנות: כל הנאמר בבלוג זה הוא בבחינת מחקר טכנולוגי שערכתי ועדיין עורך באופן פרטי, בזמני הפנוי וללא שום קשר לשום חברה או גוף מסחרי אחר בתחום קידום האתרים או בכלל, לא במימון, שיתוף או חלוקת ידע טכנולוגי אנושי או אחר – כמו כן כל הנכתב  הוא בבחינת ידע בעלמא ואין בו משום המלצה למימושו או שימוש בו אלא כדי לפתח דרכי חשיבה ופתרונות טכנולוגיים עבור תחום קידום האתרים והשיווק באינטרנט בכלל *

אז ככה,  שמי הוא טל פריהר – בן 30 , נשוי למור ואב לשלושה ילדים.

נמצא בתחומים הטכניים של המחשבים מילדותי הצעירה, עסקתי אז בתחומי הטכנאות עוד בימים של טרם עידן המודם הקווי ולאחר מכן בתחומי התקשורת והBBSים שהיו עוד טרם עידן האינטרנט ולפני המצאת הווינדוס.

בשנות העשרה של חיי עסקתי רבות בתחומי המחשבים והרשתות ופעלתי בתחומים שונים כשהאינטרנט היה בחיתוליו. כולל הכרות עם הרשתות הראשוניות מסוגי הלינוקס וה-Novell .

בשנים האחרונות לאחר מספר שנות הפסקה שהוקדשו לחיי הרוח שלי בחו"ל ובארץ לאחר מכן בירושלים ובצפת, חזרתי לעסוק בתחומי הקידום והשיווק באינטרנט – גם באופן פרטי וגם כשכיר.

עוסק בבניית אתרים באופן פרטי (מעריץ גדול של אתרים מבוססי וורדפרס!) ואיתו בניתי גם את הפרוייקטים המוצלחים ביותר שלי.

כמו כן עסקתי בתחומים של: קידום אורגני בגוגל, ייעוץ בתחום הקידום, השיווק ובניית האתרים.

היום מתעניין מאוד בפיתוח נושא קידום האתרים ובחקר הכלים השונים המשמשים בו. ובכלל חובב טכנולוגיה וחידושים בתחום.

עיסוקי בהווה הם:

בעלים של M&T Marketing LTD -חברה העוסקת בפיתוח מיזמי אינטרנט פרטיים.

עיסוקיי בעבר:

בעלים של Tal Advance Tech – העסק שלי, שרובו ככולו הוא שירות בתחום קידום האתרים וייעוץ בתחום הקידום \ שיווק באינטרנט.

סמנכ"ל-שותף ו-CTO של חברת קנביסה רפואה טבעית – קנביסה רפואה טבעית עוסקת במתן מגוון רחב של שירותים בתחום הקנביס הרפואי בישראל צוות קנביסה מורכב ממתנדבים ועובדים כאחד, אנשי מקצוע מתחומים רבים ומגוונים אשר לומדים ומתמחים בנושא הקנביס הרפואי בין שאר תחומי התמחותם ואנו פועלים ביחד עם גופים פרטיים, עסקיים וממשלתיים לפיתוח וקידום הנושא בישראל.

שותף ומקים של אתר Herb.co.il - פרונט המסחר האינטרנטי של מוצרים שונים חדשניים וייחודיים בנושאי אידוי וארומתרפיה עבור מטופלים והתעשיה הרפואית.

שותף במספר מיזמים אינטרנטיים בתחום השיווק באינטרנט - באופן פרטי ומשותף בתחומי האפילייט, ניהול נדל"ן ואחזקות אינטרנטיות.

נותן שירותים ייחודיים בנושא קידום האתרים והשיווק באינטרנט – ללקוחות פרטיים או עסקיים מהם ניתן להתרשם בדף שירותי ה-VIP .

לומד ומפתח את הבנתי בתחום הקידום והשיווק באינטרנט ופועל להרחבת המודעות וחופש המידע בנושאים שעד כה היו מנת חלקם של מעטים בתחום בתקווה שכולנו נדע לנצלו בצורה הטובה ביותר.

ראש צוות פיתוח בחברת אופטיוויז – שיווק מתקדם באינטרנט – שם תפקדתי בתור אחראי לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן מתקדמות. כמו כן אחראי לכל נושא  השרתים, מחשבים ורשתות. ביצעתי את כל נושא הבנייה והניהול של אתרי החברה של אופטיווייז וגם של חלק מלקוחותיה. הפעלתי את צוות ה- off page של החברה ושימשתי כיועץ בכיר לכל תחום האופטימיזציה.

אשמח לקבל תגובות, הערות, הצעות או כל דבר אחר אלי למייל:

talprihar[at]gmail.com

או בטופס יצירת קשר

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 7.4/10 (14 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +5 (מתוך 5 הצבעות)

מי אני?, 7.4 out of 10 based on 14 ratings

עדיין אין תגובות.