בין ערבוב התוכנות השונות שיש היום בשוק, ישנן כמה תוכנות שפעולותיהן דומות מאוד לתוכנות הקיימות כבר אך עם פונקציות מעט שונות המקנות להן ייחודיות, כזאת היא התוכנה Sick Submitter

במקרה שלה מדובר בתוכנה די זולה מצד אחד (כשלא מכלילים את עלויות הקפצ'ות) ושאפתנית מצד שני, שבעצם מאפשרת לכל משתמש לייצר מאות ועד אלפים של קישורים מדפי פרופילים ללא שום קושי ועם עקומת למידה קלה עד בינונית, או בלשון אחרת: מה שהתוכנה עשתה הוא בעצם להוריד את הספאם אל העם. היכולת לבנות אלפי קישורי פרופילים היא כבר לא נחלתם של בעלי XRumer בלבד ולו רק בגלל עוד כמה תוכנות שיודעות לעשות זאת היום כמו Scrapeboad , SEnuke וכמובן התוכנה שלפנינו-  ומשום כך, זכתה לעצמה התוכנה בכינוי הספק חביב וספק מייבש – baby XRumer.

לא ניכנס בפוסט זה לאסטרטגית הקידום הנכונה בעזרת התוכנה, משום שכמו בכל תוכנה אחרת זה עניין למדריכים מפורטים שיכתבו בנפרד אלא נערוך סקירה כללית סביב היכולות ש-SS מביאה לעולם תוכנות האוטומציה ממשפחת מפיצי הקישורים.
נכון לזמן כתיבת שורות אלו, SS היא אחת מהתוכנות המדוברות והפופלאריות ביותר בשוק. בנישה של "בניית\הפצצת פרופילים", בשקט בשקט היא תופסת מקום נכבד אצל מקדמים רבים שעושים בה שימוש.

למרות ההשוואה המתבקשת עם Xrumer, אני באופן אישי חושב ששתי התוכנות הנ"ל פונות לקהלי יעד שונים ולצרכים שונים. נכון, יש להן פונקציות דומות, אבל XR עם אפשרויותיה המורחבות, נמצאת כנראה ברמה אחרת מעל – עם אפשרויות מודיפיקציה ועוצמות גדולות הרבה יותר וכמובן עם עלויות גדולות הרבה יותר הכרוכות בה ובתפעולה.

התוכנה עצמה עברה שידרוג רציני בעידכון האחרון, ומלבד שינוי קוסמטי קליל, נוספו לה יכולות חדשות. ונראה שמפתחי התוכנה מכוונים את פיתוח התוכנה לכיוון כלי ה-"All in one tool"' , כלומר הפצות קישורים כמה שתרצו, לאן שתרצו, ובמחיר עממי.

אוקיי, אז מה התוכנה יודעת לעשות?

1) התוכנה יודעת לבצע מספר הרשמות/הפצות – הרשמות לפורומים, אתרי rss, אתרי סימניות (Social Bookmarking), אתרי מאמרים (נוסף בעידכון האחרון), Directories , הרשמות לטוויטר , הרשמות לקבוצות בפייסבוק ועוד בעזרת פלאגינים ותוספים חיצוניים.

2) למעשה הדגל שמוביל את SS הוא הפשטות וקלות התפעול עבור המשתמש המצוי, כבר לאחר מספר דקות עם התוכנה תוכלו לבצע הרשמות בקלות. כל מה שצריך זה למלא את הפרטים, לסמן מתוך רשימה את הפורומים הרצויים, וזהו. התוכנה תטפל בשאר.

למערכת בניית הפרופילים קיימים פיצ'רים ותוספות שיעשו לכם את החיים ליותר קלים כמו פיצ'ר נחמד ושימושי שנקרא "keep alive". מה שהוא עושה זה לחזור לפורום מסוים (כמובן אפשר לבחור רשימה) ולהתחבר אליו כדי לשוות לפרופיל שיצרתם מראה של משתמש אקטיבי, וכך למנוע את מחיקת הפרופיל על ידי בעלי הפורום. וכמובן הכל על אוטומט. ניתן גם לבצע בעזרת התוכנה גלגל קישורים באופן אוטמטי של הפרופילים מהרשימה שהזנתם.

בנוסף, התוכנה יודעת לפעול במצב Multi-Threading (ניתן להגדרה – אם כי גם במיטבו לא יגיע למהירות מטורפת).

3) ניהול קמפיינים בצורה נוחה ופשוטה- SS מכילה כמה כלים מאוד שימושים שיעזרו לכם לנהל בצורה נוחה את הקמפיינים שלכם ואת כל הלינקים שתבנו כלים כמו:
Sick URL Manager- כל הלינקים שבניתם מגיעים לשם. אפשר לראות נתונים כמו שם משתמש וסיסמא, מילת המפתח, ואפילו האם הלינקים כבר הופצו בעזרת RSS ובוצע להם Ping.

Sick Scheduler- מערכת מאוד יעילה לתזמון משימות. המערכת נותנת את האפשרות להריץ פרוייקטים בצורה אוטמטית לחלוטין, כמעט כל האפשרויות ניתנות להרצה דרך המערכת הזאת.

4) לתוכנה יש אפשרות מובנית די פשוטה לשימוש בפרוקסים, בגירסה החדשה נוספה האפשרות גם לקצירת פרוקסים. (מאוד דומה למערכת הקיימת ב- Scrapebox).5)אפשרויות מיוחדות נוספות הקיימות בתוכנה:

א) Sick Builder + List Wizard

הגענו לחלק שבאמת נותן לתוכנה את הערך המוסף שמאחוריה. קודם כל כדי שנבין Sick Builder היא אפליקציית צד שלישי המגיעה עם התוכנה עצמה, ולמעשה מה שהיא מאפשרת זה להוסיף מודים / תבניות נוספות וחדשות לתוכנה, כך בעצם אפשר להגדיל את טווח האפשרויות ולייצר מודים / תבניות לכל פלטפורמה שתרצו – רוצים ללמד את התוכנה לטפל בסוג חדש של פורום? אין בעיה! ובניגוד ל-Xrumer לא צריך ללמוד תכנות ברוסיה בשביל זה. אבל כן יש צורך בלימוד של שפת תכנות מסוימת הקיימת בתוכנה (התוכנה משתמשת בשפה יחודית לss, ומייצרת קבצים עם סיומת sic.), ובעזרת השפה הזאת ניתן בעצם לשלוט לגמרי בפונקציות שהתוכנה מציעה, אך כאמור מדובר בשפה מובנית ומסודרת שקל הרבה יותר להתמודד איתה.

לאחר שהוספתם לתוכנה תבניות נוספות (וגם להשתמש בתבניות הקיימות זה בסדר) תוכלו לבנות לעצמכם רשימות של אתרים (פורומים, אתרי מאמרים, אתרי בוקמארקס וכו') בעזרת כלי מאוד פשוט שנקרא List wizard – פשוט הכניסו לכלי את רשימת הלינקים (אפשר להוסיף גם נתוני PR של הלינקים), תשמרו את אותה רשימה. וזהו, יש לכם רשימה חדשה.

עבודת האיסוף ובניית הרשימות לא קשה (מניסיון אישי) בניגוד למלאכת הסינון האינסופית עם Xrumer ודומיו. אך בהחלט דורשת השקעת זמן. את הפרטים על איך בונים רשימה תוכלו למצוא בפורום של ss, יש להם פורום ייעודי לנושא זה בלבד. (ונחשתם נכון, עבודה עם scrapebox יכולה לעזור המון במטלה הזאת – ד"א בקרוב תהיה תוכנת Parser נוספת שתעשה את עבודת "הקצירה", כמו Sb או Hrefer לצורך העניין).

ב) למעשה תוכלו לחסוך מעצמכם את כל העבודה הזאת, וכאן נכנס היתרון השני – קהילה גדולה שקיימת סביב התוכנה:
הפורום של SICK הוא פורום מאוד פעיל, בו תוכלו לרכוש מודים לכל מיני פלטפורמות שונות, תוכלו לרכוש רשימות מוכנות לכל פלטפורמה, ועוד.
מה עוד? תוכלו למצוא בפורום המון טיפים, אסטרטגיות ומתודות לשימוש יעיל בתוכנה – בניגוד לקהילות אחרות הדואגות להסתיר את המידע מעיני הציבור.
דבר נוסף וחשוב, בתור התחלה תמיד תוכלו להשתמש באלפי הלינקים שמפיצים בחינם בפורום. בנוסף לרשימה חודשית של לינקים שמקבלים מיוצרי התוכנה (עוד רעיון שצריך להיות מאומץ על ידי היוצרים של Xrumer שנראה שפרשו לגמלאות)

אז אכן, אפשר להתרשם שמדובר בתוכנה מעולה, וכזאת שמאפשרת לנו מרחב גדול של אפשרויות ויכולות באמת מרשימות. וישנם לא מעט סיפורי הצלחה עם SS בלבד, ואף שמעתי דיווח היום שבעבודה נכונה עם תוסף הפייסבוק מדובר בכלי ויראלי עצמתי למדי, ועם תוספת הקהילה הגדולה ותמחור זול יחסית לשאר התוכנות – רק 19.90 דולרים בחודש… מדובר בעסקה לא רעה בכלל.

אך כדי להשלים את התמונה צריך להבין גם את מספר החסרונות שמאחוריה.

אז מה בעצם הבעיה של SICK SUBMITTER?

1) כמו ברוב התוכנות – קפצ'ות. כמו כל תוכנה המבצעת הרשמה לפורומים ונטולת מערכת OCR פנימית שלה, התוכנה פשוט זוללת תקציבי קפצ'ות Decaptcher , עד שלא תתוסף לתוכנה (אם בכלל) היכולת למלא קפצ'ות באופן אוטמטי אז  תצטרכו לשלם על קפצ'ות ולהקציב למטרה זאת תקציב חודשי, דבר שמייקר את מחיר השימוש (כמובן בהתאם לתדירות השימוש).

2) איטיות – אם נניח ב-Xr תוכלו לשלוח אלפי פרופילים בשעה, כאן יהיה מדובר בפעולה שתקח זמן רב הרבה יותר, אפילו עם MultiThread במיטבו.
אך לסיכום נאמר שמדובר בתוכנה מעולה שיכולה לכסות על מרכיבים לא מעטים בקמפיין SEO מוצלח, בעבודה עם מתודה נכונה ובשימוש רק עם התוכנה הזאת בלבד – ניתן להגיע לתוצאות יפות.

למי שמעוניין, יכול להתרשם בעצמו מהגרסת ניסיון של התוכנה בחינם- http://sickmarketing.com

תודה רבה לכותב הפוסט: אסף, ששיתף אותנו בנסיונו עם התוכנה.

יש לכם גם נסיון עם התוכנה? נשמח לשמוע את דעתכם!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

Baby Xrumer: Sick Submitter, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: