טוב אז כמו שניתן להבין מהכותרת יש לנו פה עוד סוג של Case Study או אם נרצה לדייק יותר – בדיקה משותפת של שירות והיעילות שלו לעזור לנו באמת לשפר מיקומים, והפעם נעשה את זה בצורה יותר מעניינת, מובטח! כדאי לקרוא עד הסוף. ואני מקווה שנוכל גם לענות על השאלה שבכותרת.

אבל לפני הכל קצת רקע: כולכם בלי יוצא מן הכלל מכירים את הכלי הידוע ואולי המוצלח ביותר לביצוע מחקרים שונים הקשורים במילים,דומיינים ותחרות, מציאת מילים למיקרו נישות או לסתם נישות ואיתור דומיינים "שווים", הלא הוא ה-Market Samurai. אז אותה חבורה מוצלחת שפיתחה את הסמוראי המציאה לפני מעל חצי שנה אם זכרוני אינו מטעה אותי עוד כלי מעניין במיוחד – שאותי לפחות הוא סיקרן מאוד מכמה סיבות:


1) הם גאוני שיווק והצליחו לשכנע אותי לקנות.
2) הכלי הזה באמת נראה מעניין.
3) הכלי נמכר (לטענתם) רק ל-500 משתמשים מבין משתמשי המרקט סמוראי לפני שאפשרות הרכישה שלו הוסרה (אם כי אני מאמין יותר שהמספר נטה לכוון ה-5000 אם לא ה-50,000…)
4) המחיר שלו לא זול ועומד על 97$ לחודש – מה שאומר בכל מקרה שהכלי לא עבר עדיין Abuse מוחלט על ידי כל זב חוטם ברשת.
5) הוא לא נפרץ – מה שמוביל לאותה מסקנה מהסעיף הקודם.
6) היו עליו הרבה ביקורות טובות.

Long Story Short, לאחר השחרור של הכלי החדש כל העותקים נמכרו (שוב לטענתם) תוך בערך 13 דקות ואחרי יום כבר לא היה ניתן לרכוש אותו והרשת התמלאה בדיונים של אנשים מאוכזבים מצד אחד ובהצעות שירות בפייבר מצד שני על ידי אלו שכן הספיקו לרכוש את הכלי הנ"ל. ולכל השאר לא נותר אלא להרשם לרשימת התפוצה שלהם ליום בו הוא יימכר שוב (גאוני שיווק כבר אמרנו?), ואני כמובן שמאוד אוהב כלים כאלו ואיחרתי את המועד הצטרפתי לרשימה והמתנתי כמו ילד טוב עד לפתיחה המחודשת.

אז זה לקח כמה חודשים והיום המכירה נפתחה שוב לעוד 1000 משתמשים חדשים (להאמין להם או שזה פי עשר?) והפעם בכל מקרה בגלל שהייתי ממש חם על הכלי הזה כבר הייתי מוכן עם האצבע על ההדק של הפייפל וישר רכשתי את המנוי הנכסף שלי, עשיתי עליו קצת הרצת נסיון והתיישבתי לכתוב את הפוסט הזה.

אז איך אפשר להתחיל בלי סקירה של מה הוא הכלי הזה בעצם?

טוב אז במשפט אחד נאמר שאין פה שום המצאה חדשה – הכלי הזה הוא פשוט קליינט של רשת סינדיקציה של מאמרים\בלוגים – אם להבהיר את הרעיון, קפצו רגע לפוסט שלי שכתבתי פעם על הנושא רשתות בלוגים פרטיות וכדי לחסוך את הזמן, מדובר על הקטע הזה:

רשתות סינדיקציה של תוכן – זוהי בעצם רשת שהיא לא רשת אחת, אלא שירות שמפיץ את המאמרים שלכם לכמה רשתות שונות במכה על ידי שימוש בחשבון אחד – פעולה שחוסכת לכם עלות רצינית של הרשמה לכמה רשתות

וזה בעצם מה שהחברים מ-Noble Samurai עשו, איחדו לנו בתוך כלי אחד שתיים מהרשתות הגדולות-  Unique Article Wizard ו-Article Marketing Automation בתוספת עוד כל מיני רשתות ובלוגים בחבילה אחת יחד עם הפיצ'רים שרק היוצרים של מרקט סמוראי יודעים להוסיף והנה לכם תוכנה שמפיצה את התכנים שלכם למגה רשת ענקית של 50,000 בלוגים שונים על דומיינים שונים וכתובות IP שונות בנושאים שונים עם בקרת איכות לא פראיירית בכלל והנה – יש לכם מרקט סמוראי שגם נותן לכם המון קישורים, פשוט חלומי.

אז מה התוכנה הזאת יודעת לעשות?

טוב מי שיש לו מרקט סמוראי כבר יכיר את רוב הדברים שאזכיר פה, לאחר שפתחתם פרוייקט חדש והגדרתם מילת מפתח ראשית אותה אתם רוצים לקדם תוכל לבצע את כל הדברים הבאים:

מחקר מילים – כל האפשרויות למחקר מילים שקיימות במרקט סמוראי קיימות גם בכלי הזה. לא יודע מה להגיד אבל בכל פעם שאני מנסה להריץ את זה התוכנה פשוט קורסת אז לא נרחיב על הנושא, אבל בכל מקרה נחמד שיש גם את זה פה.

בדיקת תחרות – אותו הכלי ממרקט סמוראי לבדיקת תחרות עם אותן האפשרויות, האמת זה נראה לי קצת תמוה לכלול את הכלים האלו בכלי שמטרתו העיקרית היא לסינדיקציה של מאמרים מהסיבה הפשוטה שבדרך מגיעים לשלב הסינדיקציה לאחר שכבר יש לך נישה + אתר פעיל + מילות מפתח, אני לא מכיר הרבה אנשים שהפיצו מאמרים ברשתות בלוגים סתם לכיף, זה נראה לי יותר כדי להכניס "נפח" לתוכנה עצמה מאשר באמת לשרת איזה משתמש, ועל זה הכלי מאבד נקודות מבחינתי.סקרייפינג של תוכן – כן, התוכנה יודעת גם לעשות סקרייפינג של תוכן ממקורות רבים לפי מילות המפתח שלכם וככה תוכלו לזכות בטונות של תוכן מועתק אותו תוכלו להספין ולהעלות לרשת. וזאת למעשה נקודה תמוהה מספר 2 שכן הפרמטרים של בקרת האיכות ברשת הם יחסית מחמירים וקצת קשה לסמוך על איכותה של רשת המעודדת סקרייפינג, אני לא מכיר הרבה אנשים שישבו ויספינו את התוכן הזה כמו שצריך על מנת שיהיה באמת מקורי להפצה לכן האפשרות הזאת נראה לי שקיימת יותר כדי לסייע לעצלנים הכבדים שביננו מאשר להיות באמת שימושית.

סינדיקציה של מאמרים – עכשיו אנחנו מדברים על הנקודה המעניינת, האפשרות להפיץ את המאמרים שלנו לרשת הענק של הבלוגים. מומלץ להכניס מאמר מוספן היטב באורך של לפחות 300 מילים, עם כותרת מוספנת, וכמובן למקם קישור אחד בתוך התוכן ועוד שניים ב-Resource Box למטה, אפשר כמובן להכניס תגים, לשנות פונטים צבע ולהריץ בדיקת איות על המאמר, יש כאן עוד פיצ'ר נחמד והוא האפשרות להספין את התוכן בעזרת ספינר מובנה של Content Boss אשר מספק לכם 50 הספנות חינם בחודש – ולדעתי לא עושה עבודה יותר טובה משום ספינר חינמי אחר שאפשר למצוא בשוק. אין כמובן צורך לציין שהכלי תומך ב Nested Spinning ובספינטקס מצוי.

לאחר שהוספנו את כל התוכן אנחנו מועברים למסך שבו המאמר שלנו נבדק אם הוא עומד בקריטריון האיכות של הרשת ואם יש בעיות עלינו לסדר אותן לפני ההפצה, כמו כן צריך להגדיר את שם הכותב, לבחור אם אנחנו רוצים שהמאמר יופץ לאתרי המאמרים שברשת או לרשת הבלוגים או לשניהם, את תאריך התחלת ההפצה, לבחור את קטגורית הבלוגים \ מאמרים וזהו:לאחר שהכל ומסודר וכל הקריטריונים של האיכות צבועים בירוק, כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על שליחה וזהו. מכוון שהרשת היא רשת Ghost כלומר – כזאת שלא שולחת לכם דו"ח להיכן הופצו המאמרים שלכם וכמה מהם הופצו על מנת לשמור על חשאיות ואיכות הרשת במטרה למנוע ענישה של גוגל, התוכנה גם מכניסה אוטומטית את המילים+הקישורים מתוך המאמר (אם תרצו כמובן) למעקב מיקומים וכמות קישורים נכנסים כך שתוכלו לראות אם אכן נוספו לכם קישורים או שהמיקומים שלכם השתפרו או לא. עכשיו מה שנותר לעשות הוא לחכות לאישור המאמרים (שנעשה ידנית כמו ברוב הרשתות) ולראות מה יהיה.

מה שמוביל אותנו לחלק המעניין של הערב…. הכל טוב ויפה אבל כמו שאומרים, זה פשוט דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. אנחנו רוצים לראות אם הרשת הזאת בשורה התחתונה מסייעת למיקומים (אנחנו יודעים טוב מאוד על רשתות אחרות שבהחלט עושות זאת ובמחירים הרבה יותר זולים! והאמת ההתנסות שלי עם UAW לפני מעל שנה לא הייתה מרשימה) אני בכל אופן מתכוון להפציץ את הרשת הזאת במאמרים בכל מיני נישות שונות ולראות מה יהיה, ולכם אני מציע כזה דבר:

עד יום שלישי או רביעי לפי כמה שיהיה לי זמן וכוח – כל מי שרוצה, מוזמן לשלוח לי מאמרים ואני אעלה לו אותם לרשת מהחשבון שלי, חופשי וחינם על מנת שתהיה לנו אינדיקציה עוד כמה שבועות לראות אם מיקומים של אנשים השתפרו או לא, או אם נוספו הרבה קישורים או לא – בעזרת הפידבק של כל מי שישלח, זה מעין סקר על הרשת. המאמרים חייבים לעמוד בקריטריונים האלה:
1) כל הכללים שמופיעים בתמונה הקודמת + כמובן שהכל חייב להיות באנגלית, וזה כולל את התוכן והקישורים.
2) כותרת בספינטקס – שיהיו 3 כותרות מוספנות לפחות.
3) מאמר כולו בספינטקס לפחות 30% מוספן עם קישור אחד בתוכן, תגית אחת מתחתיו ושני קישורים נוספים למטה.
4) הכל צריך להיות בקובץ וורד בלבד. מוכן לקופי פייסט פשוט.
5) מאמרים אלי למייל בלבד, הוא לא מפורסם פה ולא יפורסם גם בתגובות, כל אחד יכול להשיג אם יחפש קצת.
6) נגררתי עם הפוסט הזה לסוף שבוע אז לא לשלוח אלי כלום בשבת בבקשה.

כל מה שלא אוכל להכניס בקופי פייסט אני לא מתכוון להתעסק איתו בכלל. מי שמכיר את הרשתות יודע כמה שווה ההצעה הזאת להפצה חינם (גובים עד 5$ להפצה של מאמר אחד ברשת הזאת), אז לא ארחיב יותר מידי בנושא.

ונקווה שעד סוף החודש אנחנו נדע האם זה Article Samurai או סתם עוד Scamurai!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +2 (מתוך 2 הצבעות)

Article Samurai או אולי Scamurai?, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: