טוב האמת שגם אני חשבתי שכבר עברנו את שלב ההתפתחות האבולוציונית של שמעבר לתוכנות הבלוג-ספאם על גרסאותיהן השונות, וגם אם לא – בכלל מה יש למישהו להציע לנו אחרי שכבר הכרנו כל כך טוב את Scrapebox ? ,  אז מתברר שיש! כמו בכל הטרנד שמתפתח במהירות בשנה האחרונה במשפחת הכלים החדשה שנולדה פה, משפחת כלי ה-One Click Backlinking , כלומר – אותם כלים שלא דורשים מכם  המשתמשים כלום כדי להפיק כמויות של קישורים מתחומים מסויימים – בסגנון של BHSEOS Backlinker  מגסטבוקים וכמה פורומים או LWB מנכסי WEB2.

אותם כלים "חדשניים לכאורה" יכולים להיות מופעלים על ידי קוף ממוצע שעבר אימון קצר ולהביא לו את התוצאות הרצויות – כלומר בלי הגדרות מיותרות, בלי יצירת חשבונות ואפילו בלי לכתוב תוכן, אלא רק בהסתמכות על ספינים, APIים , סקרייפינג ושאר חיות מוכרות.


וכזה למעשה הוא הכלי שלפנינו היום, שמתהדר בשם שאמור לא להשאיר שום ספק למי שנתקל בו וכמובן לעורר עניין – No Hands SEO, זהו עוד כלי שאפשר לומר שהוא מוציא את ה-Scrape מתוך ה-Scrapebox, גרסא מעוקרת ומקוצרת מצד אחד – ומצד שני הרבה יותר קלילה ומהירה. תוכנה מסוג ה-שגר ושכח. הגדר פרוייקט ותן לו לרוץ, בלי הגדרות, בלי הרשמות ובלי כתיבה וספינים של תוכן (אם כי יש לכם את האפשרות לעשות זאת), ונדגים מה היא בעצם עושה:

כל מה שאנחנו עושים הוא להגדיר פרוייקט, בפרוייקט להגדיר את האתר אליו אנחנו רוצים קישורים, את מילות המפתח הרלוונטיות עבורו (על מנת למצוא את המקומות הרלוונטיים בהם ישלחו הקישורים) – ואת האנקורים שלו, עוד אפשרות נחמדה היא לבחור האם אנחנו רוצים את הקישורים אל דף בודד (זה שהגדרנו) או אל כל האתר (התוכנה תסרוק את כל דפי האתר ותקשר כל פעם לדף אחר בצורה אקראית):ולאחר שעברנו את השלב המתיש הזה….. אההמ….. טוב, לוחצים על כפתור ה-Start הירוק למעלה ו…. זהו.

 

ואז מה קורה בעצם?

טוב, קודם כל זה המקום להזכיר לכל מי שצריך תזכורת שידוע שהמשימה הכי מעצבנת ככל שזה נוגע לתוכנות אוטומציה זה הנושא של הכנת רשימות קישורים – כלומר "מטרות" עליהן התוכנות רצות ומנסות לשלוח בהן את הקישורים, בעיה שכאמור בתוכנה הזאת לא ממש קיימת שכן היא פשוט מחפשת בצורה MultiThreadית דרך השרת שלה או דרך פרוקסים או לא יודע מה מטרות רלוונטיות עבור מילות המפתח שהכנסתם אליה – לפי Footprints מוגדרים מראש – שכמובן ניתנים לשינוי והוספה כמה שתרצו (עושה רושם שזה גם עובד בעברית מבדיקה מהירה)

ואז מה שעושה התוכנה זה פשוט למצוא כמות נכבדה במהירות מרשימה, בצורה דינאמית שגדלה כל הזמן – מטרות מהסוגים של -

תגובות בבלוגים (כן גם אותי זה כבר מעייף לשמוע על זה….)
טראקבקים בבלוגים (למי שנמאס מהתגובות בבלוגים)

וגם מידי פעם התוכנה מואילה בטובה לשלוח את האתר שלכם אל אתרי WHOIS למיניהם:ואם זכור לי נכון גם ניתן להגביל את מספר התגובות ליום עבור כל פרוייקט ככה שלא יישלחו יותר מידי תגובות – אם כי מספר התגובות שמאושרות לגמרי בסופו של יום הוא מטבעו די נמוך לכן לא הייתי חושש יותר מידי.

כלומר המשימה היחידה שנותרה לכם היא, לתת לתוכנה לרוץ ברקע ממוזערת, ניתן אפילו לשכוח שהיא שם, לא תרגישו אותה בכלל, וכשנמאס לכם אחרי כמה ימים או שבועות כל מה שצריך לעשות הוא  רק לעבור אל מסך  LOG ההצלחות של התוכנה ויש לה לא מעט כאלו בזמן יחסית קצר – ומידי פעם להתרשם מכמות הקישורים שנוצרה:וכשממש נמאס לכם אתם תמיד יכולים להפסיק את הריצה, וללחוץ על הכפתור שרשום עליו Check Links על מנת להוציא מהתוכנה את כל הקישורים ה"חיים" שלכם וגם לעשות להם פינג באופן אוטומטי על ידי התוכנה (אם כי תמיד בשלב הזה יש לא מעט פספוסים בגלל קישורים שנדחפו למטה) ואני חייב לציין שבניגוד למה שציפיתי – יצא לי גם למצוא שם לא מעט טראקבקים ותגובות שנשלחו בבלוגים שאינם מוספמים למוות בכלל (עדיין לפחות) ומי שמכיר את נושא רשימות ה-AA – יודע שזה מצרך נדיר למדי.

להלן דוגמא לדף עם סה"כ 4 טראקבקים שממנו הוצאנו קישור, והיה מאוד פשוט למצוא את הדוגמא הנ"ל:


אז למה זה טוב?

לדעתי נושא התגובות בבלוגים מת כבר מזמן כאמצעי קידום לצורך מיקומים לפחות (אולי לצורך טראפיק אם זאת תגובה אמיתית במקום הנכון), נושא הטראקבקים עוד שנוי אצלי במחלוקת וכבר היו לי כמה דיונים בנושא… אך כנראה שהוא אינו רחוק מאיכות התגובות בבלוגים, אז בעצם תוכנה מסוג זה יכולה להיות יעילה לכמה דברים:

1) גיוון פרופיל קישורים – למי שנוטה להספים הרבה – או בכלל תמיד אפשר להוסיף כמה תגובות וטראקבקים, אם לא יועיל, כנראה שגם לא יזיק בכמות סבירה.
2) אינדוקס קישורים אחרים שלכם וחיזוק שלהם – כלומר לשלוח אותם על נכסי WEB2 או מאמרים וכו'.
3) למי שחולק עלי וחושב דוקא שהתגובות בבלוגים עדיין יעילות – התוכנה הזאת היא פשוט מכרה זהב של זמן וכסף בגלל העובדה שאין צורך להתעסק עם Harvesting מצד אחד – שמצריך איסופים של פרוקסים וכדומה,  או רכישת רשימות מצד שני שעולה כסף. או אפילו מידה מינימאלית של יצירתיות על מנת לרשום תגובות! התוכנה עושה זאת עצמה בעזרת קובץ מלא בתגובות שעברו ספין – אותו ניתן לעדכן.

 

בקיצור ולסיכום, מדובר בכלי נחמד ממשפחת הכלים החדשים של ה-Fully Automated, למי שאוהב את סגנון העבודה הזה ומוצא אותו כמועיל, או שיש לו שימוש כזה או אחר בשבילו זאת בהחלט תוכנה, נחמדה – סופר קלה לשימוש ברמה נדירה בהחלט שנחמד מאוד לתת לה לרוץ ברקע ולהביא אינסוף קישורים יחד עם התוכנות האחרות בעיקר למטרות כאלו (לא באמת חשבתם שנזניח את שבוע שעבר).

מחיר התענוג הוא: 97$ (או למי שמנוי בפורומים מסויימים אז בחינם…)

למי שרוצה לקרוא קצת בלה בלה שיווקי על התוכנה: http://nohandsseo.com

מה אתם אומרים? כלי כזה יכול להיות יעיל בכלל בימינו? נשמח לקבל את תגובותיכם!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 8.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)

שוב בלוגים?! No Hands SEO, 8.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: