אוקיי אם אתם נוהגים לרכוש או למכור מוצרים אלקטרוניים ברשת, אז תדעו לכם שהגעתם ברגע זה לאחד הפוסטים החשובים ביותר שיצא לכם להתקל בהם  רק שאינכם יודעים זאת עדיין. ומכוון שאני סומך על כל קוראי הבלוג הזה ואני יודע שכולם אנשים ישרים אז אני מוכן לשתף את המידע הזה ואני יודע שאף אחד לא יחשוב לרגע להשתמש בו לרעה. וניתן הקדמה קצרה, כל אחד מאיתנו רוצה להרוויח באינטרנט, כולנו בצורה זאת או אחרת אנשי שיווק מתוחכמים יותר או פחות שמתפרנסים מטכנולוגיות קידום אתרים או שיווק אונליין. במהלך עבודתנו יוצא לנו לא מעט פעמים להגיע אל אתרים שמנסים למכור לנו דברים, דפי נחיתה נוצצים שמבטיחים לנו את השמיים. איבוקים שילמדו אותנו איך להרוויח, מוצרים שיעלו לנו את ההכנסות ותוכנות שיכפילו לנו את החשבון בנק תוך יומיים ומה הוא אחד האמצעים הכי מוצלחים שקיימים כדי לשכנע בנאדם לקנות מוצר?


הוכחות שהמוצר עובד!

ואיך מוכיחים שהמוצר עובד?

מראים שהוא מכניס כסף!

איך בדרך כלל מראים שהוא מכניס כסף?

מצלמים תמונות מסך של דפי ההכנסות!


כשמישהו רוצה למכור לנו משהו הוא בד"כ יראה לנו הוכחה שהוא אכן הצליח להרוויח מאותו מוצר, ונדגים:

אם אני רוצה להרשים אתכם שעשיתי סכומים מגוכחים כל מה שאני צריך להראות הוא תמונת מסך של הכנסות האתרים שלי - 

או תמונות מסך מהפייפל שלי:

או יותר טוב, תמונת  מסך של חשבון ה-ClickBank שלי, טל, שמראה איך הרווחתי ביום אחד 8426$ ובכל שאר הימים אלפי דולרים כל יום. לא מאמינים? לחצו על התמונה להגדלה: 

מי לא היה רוצה לקנות את ה-EBook שלי , או את התוכנה שלי או המתודה או דף הנחיתה או המוצר הכל כך מוצלח שלי אחרי שהוא רואה את הנתונים האלה? הייתם רוצים נכון? , עדיין לא רוצים? אולי כדאי שאצרף גם תמונה של חשבון האדסנס שלי? או אולי את הכמות ההמרות המטורפת שלי באדוורדס או משהו אחר?

ובכל אופן, אני יכול להגיד לכם שפה זה לא WarriorForum וכאן תקבלו את כל המידע בחינם – או שלא תקבלו בכלל.

וכמובן שלא טרחתי לשבת ולכתוב את הפוסט הזה בשעה אחת בלילה כדי לא לתת כלום אז נענה לשאלה,

איך עשיתי את הסכומים האלה ואיך רבים מהאנשים (ה-Scammers שביניהם) שמראים לכם תמונות מסך של הכנסות על מנת למכור לכם דברים עשו את הסכומים האלה?

במילה אחת: Javascript.

או אם לסכם את זה במדריך פשוט מאוד,קחו את השורה הבאה:

javascript:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0

הדביקו אותה בשורת הכתובת של הדפדפן שלכם כשאתם נמצאים בדף אותו אתם רוצים לשנות ולחצו אנטר – מייד תוכלו פשוט להתחיל לשנות כל אלמנט בדף, מהמספרים עד גודלי התמונות, אפילו את הפסים הירוקים והאפורים שנמצאים לצד ההכנסות שלי בתמונה של קליקבנק ניתן לשנות ולהאריך אותם בהתאם לגובה ההכנסה היומית אותה רוצים להציג.

(2) לחצו על אחד האלמנטים הנמוכים בדף באיזור הפוטר כדי להסתיר את סמני העריכה, וזהו. יש לכם הוכחה שהרווחתם 20K$ בשלוש שעות בעזרת המתודה החדשה שלכם לאינדוקס דפים דרך תגובות ב-YNET (או שקר כלשהו אחר).

כך תוכלו בעצם להגדיל את ההכנסות שלכם בכל מסך אפשרי, אם זה אדסנס, קליבנק או כל מקום אחר ולמעשה לשנות כל דף אונליין תוך שניות, לצלם תמונת מסך שלו ולשמור, בלי פוטושופ, בלי להוריד קבצים, בלי לעשות כלום, פשוט ללחוץ ולערוך.

עכשיו אני אשאל אתכם, ואני מצפה לפחות ל-5 תגובות בעניין הזה, עדיין תמהרו להוציא כסף על WSO ו-Ebookים אחרי שראיתם את זה?

או אולי תלכו למכור WSO ו-Ebookים עכשיו? (אני בהחלט נגד רמאות וחושב שמי שעושה את זה שלא יבכה כשפייפל יחסמו לו את החשבון וכל הלקוחות שלו יבקשו Refund)

עוד הערה בנושא: כדאי לכבות את ה Spell Check שיש בדפדפנים היום כשעושים את זה כי אחרת יופיעו לכם קוים אדומים של טעויות איות תחת כל מיני מילים ויפגמו באמינות, כמובן שגם כדאי לשמור על מספרים עוקבים, שלא כמו שעשיתי בתמונה שצילמתי לצורך ההמחשה פה….

מן הסתם לא חייבים להיות רשעים כדי להשתמש במידע הזה אלא הוא יכול לשמש גם ליצירות אומנות כאלו ואחרות כמו להוכיח איך פרצתי לכל האתרים בדף הראשון:או אם זה לא עוזר לכם, אז אולי לזייף את נתוני האנליטיקס שלי כשאני רוצה למכור אתר ב-Flippa?ועל זה נאמר… השמיים הם הגבול…

מסקנות:

לא להאמין לתמונות מסך.

מקווה שיועיל למישהו, ואם לא יועיל, לפחות יזיק לפחות אנשים, ואם לא זה… אולי ישעשע מישהו, מה דעתכם?

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (3 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +3 (מתוך 3 הצבעות)

רוצים לדעת איך הרווחתי 8426$ ביום אחד? ועוד אלפים כל יום!, 10.0 out of 10 based on 3 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: