במהלך השנים היו דברים רבים ששינו את כללי המשחק האינטרנטיים לטוב ולרע, דברים שדרשו מאיתנו להסתגל למציאויות חדשות וללמוד טכניקות חדשות ולאמץ דברים שיום לפני כן אפילו לא חשבנו עליהם.  מעטים הם הדברים שהצליחו באמת לשנות את פני הדברים בצורות מוחלטות כל כך כשהם יצאו לראשונה, כמו שעשה גוגל לתחום החיפוש, פייסבוק לתחום הרשתות החברתיות ומהצד השני אפשר לומר מה שעשה Xrumer לתחום השיווק האוטומטי בעזרת פורומים או SB עבור הספאמת הבלוגים.

הכלי עליו אנחנו הולכים לדבר היום הוא אחד הכלים האלו שהצליחו לשנות את כללי המשחק בתחום בו הם פועלים, אחד מאותם כלים אשר יוצאים פעם בכמה שנים, אותם כלים שמי שתפס אותם בהתחלה כשהם יצאו צחק כל הדרך אל הבנק כאשר אחרי שנתיים ושלוש כשהשוק כבר היה רווי פתאום כולם כבר החליטו לרכוש אותם, והכי חשוב – זה אחד מאותם הכלים שלא תשמעו עליהם כמעט בשום מקום פשוט כי לכל מי שמחזיק בו אין שום אינטרס לשתף אתכם, אין לכלי תוכנית שותפים או שום דבר כזה נכון לזמן כתיבת שורות אלו. גם נכון לרגע זה חיפוש בגוגל יניב לכם רק סרטון ביו טיוב שמקשר לדף נחיתה צולע ועוד כמה עשרות בלוגים אוטומטיים שהעתיקו את אותו הסרטון ביו טיוב, שלא לדבר על העובדה שאין בנמצא שום ביקורת רצינית ומוכרת הכלי הזה.

ונתקדם עוד קצת, את טוויטר כולנו מכירים ואוהבים, אני מודה ומתוודה שאני בין אותם אנשים שאף פעם לא הבינו באמת איך להתנהל שם ואיך להפיק ממנו תועלת אפילו שידעתי ושמעתי וראיתי ויצא לי לאפילו לבצע כמה הצלחות שהוכיחו לי שניתן להשיג בעזרת כמה טוויטים במקומות הנכונים כמויות מרשימות של טראפיק (שחלקו הגדול הוא בוטים וחלקו הקטן הוא אנשים – מה שעוד פחות הלהיב אותי מלהמשיך ולנסות את מזלי שם), אך בלי ספק מדובר באחת הפלטפורמות היום שהן יחסית פחות מנוצלות מכוון שהן פחות מובנות לרוב הקהל, בעיקר בארץ, הרבה יותר קל וזמין להשיג מעריצים בפייסבוק מאשר לקבל טראפיק איכותי מטוייטר.

במהלך הזמן יצאו כלים מכלים שונים שאמורים היו לספק את הסחורה של טראפיק אוטומטי דרך טוויטרTweet adder  , Tweetattacks , twitter Friends added , Twiend
וכ'ו וכו'… הרשימה עוד ארוכה, מי מהם באמת הצליח לספק את הסחורה לזמן כלשהו אני לא יודע, אבל יודע שדי מהר רובם הפכו ללא יעילים, יחסית מסורבלים ומשימת פתיחת החשבונות החדשים לאחר שקיבלו באנים הפכה ליותר ויותר מתישה.

עד שיצא הכלי הזה KeywordNITRO Corporate Edition הכלי הזה הוא בעצם גרסה מחודשת של כלי קודם שפותח על ידי אותם מפתחים שנקרא KeywordNitro ושל עוד כלי שדומה לו שפותח על ידם שנקרא AtomicTweets , ולמעשה הגרסה החדשה היא מגה-שיפור שמתבסס על ההערות שתקבלו מהמשתמשים לגבי הגרסאות הקודמות.

אז מה הכלי הזה עושה בעצם ואיך הוא עושה את זה?

באופן עקרוני מה שהכלי הזה עושה בעצם הוא לתת לכם להכניס אליו 8 מילות מפתח לבחירתכם, ועבור 8 מילות המפתח האלו הוא יחפש את הטוויטים האחרונים שהיו ובעזרת שליחת הודעות ממוקדות יסייע לכם לקבל כמויות של טראפיק ממוקד אל דפי הנחיתה או האתרים שלכם…


פחחחחח כבר ראינו מליון תוכנות שעושות את זה או שאומרות שיעשו את זה

זהו שלא, חכו.

בואו נניח לרגע שאנחנו רוצים לקבל טראפיק עבור המילים הבאות:
""money making"
"affiliate"
"viral"
"Money Making Forum"
"Search Engine Optimization"
"Blackhat Search Engine Optimization"
"Blackhat Forum"
"Blackhat Money"

התוכנה תלך ותחפש את הטוויטים האחרונים שנעשו עבור המילים האלו ואת המשתמשים שעשו את הטוויטים האלו, מהמשתמשים האלו היא תיצור רשימה ואל הרשימה הזאת היא תשלח טוויטים עם כל הודעה שתרצו (ולינק אפילייט כמובן) – והחלק הכי חשוב הוא  – שלאחר שעשיתם זאת, התוכנה פשוט תמשיך לעשות את זה לעוד ועוד משתמשים כל הזמן בצורה אוטומטית לחלוטין. פשוט שגר ושכח למשך השנה הקרובה התוכנה תמשיך ליצור לבד חשבונות טוויטר חדשים עבורכם במקום אלו שנסגרו, בלי התערבות, ובלי קפצ'ות ותמשיך לשלוח הודעות שלכם עם הלינק שלכם לרשימה הולכת וגדלה של משתמשים עד היום שבעצם תגידו לה לעצור.

התוכנה בעצם יודעת לעשות Scrape על העוקבים של חשבונות טוויטר של אנשים, ומתוך רשימות אלו ליצור עוד חשבונות שישלחו עוד הודעות לאותם משתמשים, אפשרות זאת בעצם גורמת לכם לשלוח כמויות של הודעות שיפיעו אצל אותם המשתמשים תחת הטאב של @mentioned  מבלי לדאוג ליצירה של חשבונות חדשים יותר. התוכנה פשוט תעשה את הכל לבד.

מתוך ה-Review היחיד שמצאתי נניח את המקרה הבא:

נניח שאתם רוצים לטרגט קהל יעד שמעריץ זמר מסויים לצורך העניין ג'סטין ביבר.
הנה דוגמא של כמה משתמשים תוכלו להשיג ולשלוח אליהם הודעות:

לדף הראשי של ג'סטין ביבר – יש 10,709,000+ עוקבים
לדף המעריצים שלו – יש 536,000+ עוקבים.

מה שמשאיר אותנו עם יותר מ-10 מליון עוקבים, וזאת כמות משוגעת לפי כל קנה מידה, התוכנה תשלח את ההודעה שלכם לכל אחד ואחד מהעוקבים האלו כמובן שאתם יכולים לחשוב על כל האפשרויות הטמונות בכמות טראפיק ממוקד שכזה שניתן לקבל, וכמובן הדבר יעבוד גם על כל דבר אחר או נישה אחרת ועל כל חשבון אחר עם הרבה משתמשים או מעט.

בתוכנה יש גם טיימר פנימי שמאפשר שליטה מלאה על הקמפיינים של התוכנה שבעזרתם ניתן לשלוט במהירות בה יישלחו ההודעות – מה שמסייע לחשבונות שלכם להחזיק יותר זמן מה שכמובן מסייע להשגת עוד טראפיק, כי ככל שהחשבון קיים יותר זמן הוא צובר יותר קישורים וכך מניב יותר טראפיק, (לא שזה משנה – כי התוכנה פשוט פותחת לבד עוד חשבונות בלי שתתערבו או תבקשו בכלל)

התוכנה מאפשרת גם להשתמש ביותר מקישור אחד בתוך הטוויטים שלך מה שמסייע לזריזות של ביצוע נסיונות, כמו כן ניתן להריץ מספר קמפיינים בו זמנים – והכי חשוב ניתן לערוך כל פרט תוך כדי ריצה של התוכנה, לא צריך אפילו לעשות PAUSE כדי לשנות את ההגדרות.

ניתן להשתמש בתוכנה גם כדי להשיג עוקבים לחשבונות שלכם, אפשר לעשות Scrape של עוקבים מכל חשבון ענקי בטוויטר מזה התוכנה תכין רשימה של משתמשים עבור Follow / Unfollow , כמובן שגם אופציה זאת מצויידת בטיימר פנימי שאמור להאריך את חיי החשבונות.

בנוסף – התוכנה מאפשרת להוציא מהאתר listorious.com את הטוויטים הפופולאריים ביותר הקשורים למילות המפתח שלכם (על מנת שתוכלו להתאים את הטוויטים שלכם…)

אין צורך לציין כמובן שלתוכנה יש ספינר פנימי שניתן להשתמש בו עבור הטוויטים על אף שהוא בפורמט מעט שונה מהספין-טקס המוכר לנו כל כך לדוגמא: [easy,simple,fast].

לתוכנה יש אפשרות מובנית לעשות Scrape על חשבונות שיש להם רק מספר מסויים של עוקבים כך שתוכלו להמנע מלהשיג חשבונות שיש להם מעט עוקבים או שאותו חשבון עוקב אחרי מעט מידי אנשים, אופציה שמאפשרת לכם לקבל רק חשבונות גדולים ויעילים שיפציצו אתכם בטראפיק ממוקד.

מה עקומת הלמידה של התוכנה?

התוכנה קלה מאוד לשימוש, בעקרון נכון להיום – כל עוד השוק שלה עוד לא רווי מידי היא עובדת ממש Out of the box , הכניסו את המילים שלכם, את הקישור שלכם, איזה כמה טוויטים ולחצו על התחלה. לאחר שתתחילו להתעסק איתה מן הסתם גם תגלו כיצד לבצע עבורה אופטימיזציה כדי לשפר את הביצועים.

אין צורך להיות מקצוען או מתכנת כדי להשתמש בתוכנה הזאת, אם אתם מחפשים משהו שיביא לכם כמויות של טראפיק ב-0 מאמץ, התוכנה הזאת בהחלט יכולה להיות מועמדת משמעותית. על אף מחירה היקר שעוד מעט נגיע אליו… נראה שההחזר הוא בהתאם.

תמיכה טכנית

בניגוד לכמה תוכנות אחרות שאנחנו מכירים, נשמע שלתוכנה הזאת יש תמיכה טכנית וניתן לשוחח עם מפתח התוכנה בסקייפ לפני הרכישה כדי לברר פרטים וגם לבקש טיפים וכו'… (חכו שהוא יהיה עמוס כמו Botmaster ואז נראה)

מה איך בעצם ניתן להרוויח מהתוכנה הזאת?

לפרסום אתרי אדסנס
לפרסם מוצרי קליקבנק
לפרסם דפי נחיתה של הצעות CPA או Email submit או Zip Submit וכו'.
בניית רשימות דיוור
להשיג מעריצים לפייסבוק
ביצוע של Click Jacking
השגת טראפיק לאתרים שלכם
מכירת טראפיק לאנשים!
העלאת צפיות ביו טיוב
מכירת צפיות ביו טיוב

ורק תחשבו מה עוד אפשר לעשות… בעצם ניתן לעשות עם התוכנה הזאת כל דבר שניתן לעשות עם טראפיק… כי הטראפיק שהיא תביא הוא עצום. והכל מתבצע לבד ללא הצורך להתחיל ולפתוח חשבונות חדשים או לרכוש חדשים כל כמה שעות אחרי שהקודמים נסגרו לכם.

בקיצור, נראה שמדובר פה באחד הכלים המטורפים ביותר שיצאו בתקופות האחרונות, ומדובר גם בכלי היוקרתי ביותר שקיים, וכנראה מחירו מצדיק את ה-ROI שלו, והמחיר עומד היום על דמי שימוש חודשיים של 799$ , כן זאת לא טעות 799$ לחודש, התוכנה תישלח אליכם בדואר על גבי דיסק ולא ניתנת להורדה מהאתר של המפתחים על מנת להגן עליה עוד קצת.

לעוד פרטים בקרו באתר המצ'וקמק של התוכנה:

http://keywordnitro.com/

מכירים, ניסיתם , מה דעתכם?

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 9.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)

פעם בכמה שנים: KeywordNITRO Corporate Edition, 9.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: