אני יכול לזכור לפחות מקרה אחד בשנה האחרונה של אתר ספאם שהצליח להתברג יפה בתוצאות החיפוש של מילה תחרותית מסויימת, כמה השערות וכמה ניתוחים עבר האתר הזה… רק הכלים השונים שעשו אותם יודעים. אך נקודה אחת נשארה פתוחה, בכמה וכמה הזדמנויות הועלתה הטענה "לאתר הזה יש גם קישורים טובים בנוסף לקישורי הספאם שלו"  (שדרך אגב הם 100% תוצרת Xrumer, כולל תוסף שעזר לו לקבל אקסטרה קישורים ממערכת Elgg וכו') הועלו טענות לגבי קישורים מפורומים שיש להם Pr7 – Pr8 וכדומה…

מאיפה הם מגיעים ואיך הם מגיעים?  ננסה לענות על כך בפוסט זה.


נקדים ונאמר, שלא מדובר פה בשיטה אוטומטית בתחום של "הזרקת" הקישורים לפורומים הנ"ל, אלא מדובר בשיטה חצי-אוטומטית, כי כל מה שנשאר לעשות הוא לעקוב אחר מדריך פשוט ולבצע ידנית את ההוראות כפי שישלח אליכם כל חודש.

Angela V. Edwards ו Paul Johnson  , שלא כל כך ברור מה הקשר ביניהם (חברים? נשואים? שותפים עסקיים?) ואם הם דמויות אמיתיות בכלל – ישבו וחשבו כיצד להרוויח כסף, והרעיון שעלה בידיהם הוא מקורי ופשוט כאחד, מכירת קישורים! , אך אבוי, כדי למכור קישורים צריך שיהיו לך אתרים שבאמת שווה לקבל מהם קישורים… ולשניהם אין אתרים כאלו, ישבו השניים וטיכסו עצה.. והנה הברקה! בואו נבנה מערכת אוטומטית להחלפת קישורים ומכירת קישורים, רק תכניס את האתר שלך, שלם דרך פייפל והמערכת כבר תמצא לך את כל הקישורים הכי רלוונטיים לאתרך במהירות ותקשר בין האתרים, בלי להכניס קוד ובלי כלום!

אך כמו שניחשתם… אבוי, לפול ולאנג'לה אין ידע טכני כדי לבנות מערכת כזאת, וגם כסף למתכנת אין כרגע… אז איך בכל זאת, ללא שום כישורים נוכל למכור קישורים, שאלו שניהם בבהלה?  אך מתברר שלשניים דווקא היו כישורים וגם רעיון מקורי.

התקשר פול בבהלה לאנג'לה בשעה 2 בלילה וצעק, מצאתי!… כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לאסוף רשימות של אתרים בעלי PR גבוה (מדף הבית שלהם) הנע בערך בין PR4 – PR9 , רובם פורומים, ומקצתם אתרי WEB2 , בלוגים ושאר Parasite Hosts למיניהם.

אז הלך לו פול וקנה לו מייד עותק של Scrapebox (או Link Parser אחר לצורך העניין), הכניס מילות מפתח, הכניס Footprints איכותיים שהצליח למצוא בפורום ה-Vip של BlackHatworld. וכך נולד לו ה"פאקט" הראשון.

ועכשיו ברצינות, אז על מה בעצם מדובר?

הרעיון הוא תוכנית מנויים, אתם מחליטים כמה קישורי PR גבוה אתם רוצים (שוב אני מזכיר- דף הבית עם PR גבוה, לא הדף בו נמצא הקישור שלכם!) ולפי זה אתם משלמים לתוכנית המנויים, אפשר לקבל 30 , 50 , 100 , 120 קישורים לחודש וכו'. ומה תקבלו בתמורה לזה?

לא את הקישורים למעשה, אלא קובץ PDF מאוייר ומסודר, בו מפורטים אתרים, ה-PR שלהם, ותמונות מסך עם חצים על מה בדיוק אתם צריכים ללחוץ באתר על מנת לפתוח לכם חשבון, והיכן בדיוק תוכלו להכניס את הקישורים שלכם, אם זה בחתימה או בפוסט או בפרופיל שלכם…

קישורי פול ואנג'לה
בלי ספק רעיון נחמד למי שרוצה לקבל קישורים טובים ואין לו את הזמן \ יכולות \ כסף להפעיל תוכנות כמו Xrumer , Scrapebox , Hrefer כמו כן ההוראות היכן להכניס את הקישורים בהחלט מרעננות ולא מותירות מקום לטעויות – בעיקר כשרוב רובם המוחלט של האתרים המופיעים ברשימות הם אתרים עליהם לא יעבדו התוכנות האוטומטיות בשל הגנות או אי תאימות וכו' – אך כמובן, כל אחד וכיד הדמיון הטובה עליו מוזמן לנסות ולקחת את רשימת הקישורים מתוך ה-PDF ולשלוח אותה בעזרת תוכנת האוטומציה האהובה עליו, ייתכן ויראה גם תוצאות חיוביות מזה.

עוד ייתרון בולט של התוכנית הוא ההתחדשות, כל חודש הקישורים שישלחו הם חדשים, ולא כמו אלו של החודשים הקודמים ולכן כל חודש תוכלו לזכות בקישורים מדפים פניימים של דומיינים בעלי פיאר גבוה ועם הדרכה צמודה או אפילו את האפשרות שיכניסו את הקישורים בשבילך תמורת תוספת של 12$ לחודש ועוד שלל מבצעים שהוגה מוחם השיווקי של השניים מידי חודש.

שיטה זאת היא כל כך פופולארית ונפוצה באינטרנט עד שהמושג Paul & Angela Backlinks הוא היום למעשה מושג כללי המתאר "קישורים מפורומים עם פיאר גבוה" ותוכלו לראות את אותו שירות נמכר \ נקנה בעוד מקומות רבים.

סה"כ רעיון נחמד ביותר, רוצים לנסות או עוד פרטים:

http://www.pjsqualitybacklinks.com/

וגם ב-Warrior Forum שם התחילו את דרכם.

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

פול ואנג'לה עושים לכם שמח!, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: