טוב אפילו שעבר פחות משבוע בזמן כתיבת שורות אלו מאז התחלת הניסוי, הייתי רוצה לשלוח איזה עדכון קטן לגבי איפה הדברים עומדים… סתם כי הרבה אנשים שואלים אותי,

למי שעדיין לא מבין על מה אני מדבר או שלא עקב אחרינו בשבוע האחרון מדובר על הניסוי שבודק הפלה של אתרים בעזרת קישורי ספאם וזהו חלקו השני של הפוסט, עם המטרה הנבחרת, ניתן לקרוא אותו כאן .


אז נעשה רק סקירה קצרה בלי יותר מידי עניינים, לחצו על התמונות להגדלה:

ממצא 1
ניתן לראות יפה מאוד שמספר הקישורים הנכנסים של החלאה שהתגלו לפחות על ידי YAHOO API וניתן רק להניח שגם על ידי גוגל גדל משמעותית בשבוע האחרון, בלי ספק מדובר בגרף שמייצג תבנית "לא טבעית" של בניית קישורים, שזה סימן טוב בשבילנו שימו לב לקפיצה האדירה שהייתה לו במספר הקישורים היום בבוקר שלמעשה הכפיל את עצמו יותר מפי 2! סימן שבטווח הארוך בטוח לא יהיה מבשר טובות עבורו, בינתיים נמשיך עם הקו הזה:* הנסיון שלנו אומר שקישורים כאלו נעלמים לאחר זמן מה – לכן צריך כל הזמן לשמור על הקצב של בניית הקישורים הלא טבעית.

* לגבי הקפיצה בעמודים המאונדקסים זה באג בבדיקה של הזפו או שיבוש רגעי בתוצאות החיפוש לכן אין מה להתייחס לנתון זה יותר מידי.

ממצא 2

במזל טוב ניתן לראות שהוא התקדם מקום אחד ואף ביום מסויים (זה שמסומן בכוכבית צהובה) היו לו שתי תוצאות פתאום בדף ראשון, ההתקדמות הזאת היא למעשה חדשות טובות – מכוון שאתר שמתקדם בשיטות כאלו, סביר להניח שאחרי הפעם הבאה שגוגל יריץ את כלי "נטרול הפצצות" שלו שרץ פעם בכמה חודשים – גם יעוף אח"כ למטה למשך תקופה…. 

טוב זה היה עדכון קצר, לגבי מספר הקישורים שלו, והנה ממצא מעצבן שראיתי באחד הפורומים בהם נמצאו קישורי הספאם החדשים שלו, או יותר נכון של האתר השני המשתתף – watch , נראה שאנשי הפורום אפילו היו מרוצים מהעובדה שהוא הספים אותם! נראה ששני המגיבים האחרים היו קצת פחות טמבלים וגם הצליחו להבין שהמדובר הוא בספאם ולא בקישורים אמיתיים שהוא השאיר כדי לקדם את האתר שלו…. מה שמראה על רמת האנשים שאוהדים את האתרים האלו :) לחצו על התמונה להגדלה: 

מה הלאה איתו?

למעשה במהלך כל השבוע האחרון מאז ההתחלה הוא מקבל הפגזה רצופה של XRUMER חסרת אבחנה על כל מטרה אפשרית, כלומר כל בלוג, פורום ,גסטבוק או מה שיהיה – וגם פרופילים בפורומים , כמה שיותר יותר טוב.
קיבל בלאסט לא גדול של Bookmarking Demon
קיבל כמה עשרות אלפי תגובות בשימוש של Scrapebox
הוא מקבל טיפול מתמשך עם No Hands SEO , התוכנה פשוט תמשיך לרוץ עלייו עד להודעה חדשה.
ונכון לאתמול – הוא התחיל לקבל טיפול סופר אינטנסיבי של Linkwheelbandit , שזה משהו שאני יכול להגיד מנסיון שגוגל פשוט שונא , מה הכוונה? תוך פחות מ-12 שעות נפתחו לו מעל 1800 בלוגים (!) באתרי בלוגים שונים,  קושרו ביניהם בכל מיני מבנים שונים ומשונים של פרדמידות וגלגלי קישורים ונשלחו לאתר סימניות – כל הבלוגים מכילים תוכן מועתק מאתרי מאמרים בחו"ל עם שלל מילות מפתח רלוונטיות – וכל דקה התוכנה פותחת עוד בלוגים חדשים ומוסיפה אותם לרשת הזבל שלו, עכשיו מה שיהיה היום, שזה עוד משהו שגוגל שונא:

את כל רשימת אלפי הבלוגים האלו שנפתחו לו עם התוכן הממוחזר, נוסיף אל XRUMER , ככה שבנוסף להפגזת האתר עצמו בטונות של ספאם – נפציץ גם את ה-Layer 2 שלו, כלומר הבלוגים, לאנדקס את כל אלפי הבלוגים ביום או יומיים, זה חייב להיות דבר בעייתי בשבילו. ועל דברים מעניינים אחרים כבר נחשוב בהמשך…

מה דעתכם? יש לכם תובנות או רעיונות מקוריים כיצד לקדם את הנושא? נשמח לשמוע אתכם בתגובות!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: