או שם חלופי לפוסט: איך להכין בקלות רשימת Autoapprove Blogs או Xrumer Linklists ? כך או כך זה יעבוד.

אז נכון שיצא לכם לא פעם לבדוק את פרופיל הקישורים של אחד המתחרים שעקף אתכם ופשוט לא להאמין כמה קישורים אוטומטיים או ספאם , איך שתעדיפו לקרוא להם יש לאותו מתחרה…? אז מה הייתם אומרים אם נאמר לכם, לפחות לאלו מביניכם שמחזיקים תוכנה אחת או שתיים להפצת קישורים אוטומטית שניתן די בקלות פשוט לשכפל את פרופיל הקישורים האוטומטי של אתרים אחרים – כלומר, אם ראיתם שזה עבד בשביל מישהו אחר, אז מדוע שזה לא יעבוד באותה צורה גם בשבילכם? או לפחות לא ישאיר אותו עם ייתרון מעליכם כשכל מה שדרוש מכם זה כמה דקות עבודה?


אז מה המצרכים?
כלי קטן ונחמד בשם Yahoo Boss Parser , להורדה כאן.
כלי קטן בשם Text Collector מכאן.
Scrapebox Dups Remover גם מצורף בקובץ למעלה.

וכמובן – התוכנה החביבה עליכם להפצת לינקים, Scrapebox יכול לעבוד טוב במקרה הזה אך מי שרוצה להיות מהמהדרין צריך Xrumer עם כל המודים האפשריים – זכרו, ככל שתוכלו "לתת מענה" ליותר סוגים של פלטפורמות כך תוכלו להשיג יותר קישורים חיים בסוף התהליך, אך אני מאמין שמי שיש בידיו את כל המודים הרלוונטיים לא צריך את השיטה הזאת גם ככה יותר מידי.

* אפשר לבצע את המהלך הזה גם בלי תוכנה להפצה כמובן ולברור ידנית קישורים שהייתם רוצים סתם כמו בכל "מחקר קישורי מתחרים" רגיל, אך אנחנו לא רוצים לכלות את זמננו על פעולות טריוויאליות ורוצים להשיג כמה שיותר דומיינים מקשרים בכמה שפחות זמן.

נתאר את המהלך בקצרה:
בעזרת תוכנה פשוטה שמתחברת ל-Site Explorer API של יאהו, נאסוף את כל הקישורים הנכנסים של דומיניים מסויימים שאנחנו חושדים בהם שקודמו בשיטות ספאמיות משהו (התוכנה כמובן יכולה לאסוף את כל הקישורים ולא רק את ה-1000 שאפשר גם ככה להשיג בפקודה Link: ב-Yahoo), את זה כמובן נעשה כי:
א) אם הקישורים האלה היו מספיק טובים בשבילו הם יכולים להיות מספיק טובים בשבילנו (בהנחה שיש לנו גם קישורים טובים בלי קשר אליהם).
ב) את הקישורים האלה יהיה מאוד קל לשכפל בעזרת תוכנה.

ולשלבים,

בתור שלב ראשון צריך לבחור את האתרים אותם מעוניינים לנתח – הדרך הפשוטה היא פשוט לבדוק את הקישורים הנכנסים של חלק מהמתחרים או של איזה אתר חשוד שראינו שהתברג לדף הראשון, הדרך היותר מסובכת היא לבדוק את הקישורים הנכנסים של אתרי התמיכה של המתחרים שלנו – וכאן הסיכוי גם גדול הרבה יותר למציאה של כמות קישורי ספאם נדיבה.
הקטע הטוב הוא שנוכל לבחור כמה אתרים שרק נרצה למהלך הזה, נוכל להכניס במכה אחת 10 , 20 , 100 או 1000 אתרים ולאסוף את הקישורים הנכנסים של כולם. 

1. השלב הראשון הוא להשיג Yahoo BOSS ID , איזה סוג של API למפתחים שרוצים להשתמש באפליקציות של YAHOO, כל מה שצריך לעשות הוא לעקוב אחרי הקישור, למלא את כל הפרטים הדרושים (פשוט תמציאו) ולקבל את הקוד , ולאחר מכן להזין אותו בתוכנה.

  

2. הדבר הבא הוא ללחוץ על Edit Query File – כאן בעצם צריך להכניס את רשימת האתרים אותם אתם רוצים לסרוק. ניתן להכניס כמה אתרים שרוצים, כמובן שזמן הריצה של התוכנה יהיה מושפע ישירות מכמות האתרים שהזנתם.

 

3. בשלב השלישי אנחנו צריכים לבחור מאיזה סוגי TLD's אנחנו רוצים לקחת את הקישורים – אם תבחרו את ALL אז התוכנה תחפש לכם קישורים מכל סוגי הדומיינים כלומר סיומות מקומיות של כל המדינות – תקבלו יותר קישורים אך גם ייקח יותר זמן מן הסתם, אם תבחרו רקtldEN אז תקבלו רק מהסיומות הכלליות כמו Com , Org וכו'…

 

4. השלב הבא הוא לסמן את Site Explorer בתור המקור אותו אנחנו רוצים לסרוק עבור הקישורים שלנו.

5. ללחוץ על Start .

6. לאחר שסיימתם את התהליך או במהלכו, תוכלו להכנס לספריה Results ולמצוא שם אסופה של קבצי טקסט המכילים את כל הקישורים הנכנסים, מסודרים לפי שמות הדומיין, לדוגמא: הקובץ aaa.com.txt יכיל את כל הקישורים הנכנסים לדומיין aaa.com שהזנתם בקובץ ה-Query , וכן הלאה. תראו בספרייה משהו כזה:7. כל מה שנשאר לעשות הוא לפתוח את התוכנה Text Collector ולעקוב אחר השלבים הבאים: 

לבחור את הספרייה Results , לסמן את No seperator וללחוץ על Combine וכמובן לשמור את הקובץ.  ניתן להסיר כפילויות מהקובץ בעזרת הכלי המצורף להסרת כפילויות של Scrapebox אבל לא חובה.

 

וזהו יש לכם רשימה של אתרי ספאם אותה תוכלו להזין לכל תוכנת הפצת קישורים (הייתי הולך בעיקר על בלוגים ופורומים – לאחר מיון של הרשימה לסוגי פלטפורמות כדי לחסוך זמן וכאב ראש) ולקבל בקלות מדהימה כמות גדולה של קישורים.

כמובן שניתן למצוא עוד שימושים לרשימות מסוג זה כמו סתם להתחקות אחר קישורים של מתחרים ולחפש גם קישורים איכותיים , למיין את הרשימה לפי PR וכו'…

הערה: איני תומך בהפצת קישורי "ספאם" וגם לא מאמין ביעילותם בהרבה מהמקרים, רק רציתי להעביר פה רעיון לגבי שיטת Extract של קישור מתחרים ותיעול שלה בצורה אוטומטית. כמו כן להרחיב את הכלים לבניית Linklists .

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 1.0/10 (2 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)

מתודה: איך להעתיק אליכם את הקישורים האוטומטיים של המתחרים שלכם?, 1.0 out of 10 based on 2 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: