זהירות: פוסט שאינו מתאים לבעלי לב חלש!

טוב, לאחרונה ראיתי בפורומים שדיברו על תופעה הקשורה בנסיונות של אנשים להפיל אתרים של אנשים עם קישורי ספאם ושכפולי תוכן למיניהם , ובכלל בגלל ריבוי המקרים עליהם אני שומע ונתקל לאחרונה בנסיונות של פריצות והשחתות של אתרים.

אז החלטתי להעלות עוד הילוך ברמת המידע שהבלוג הזה הולך להציע לקוראים שלו ולהציע מקרה מבחן או ניסוי שאותו אני מעוניין לבצע יחד עם הקוראים כבר זמן רב – בואו ננסה להראות, ולענות על השאלה – האם ניתן להוריד דירוג של אתרים על ידי קישורי ספאם?  המון קישורי ספאם. ואם זה לא יספיק – אז עוד הרבה יותר קישורי ספאם!


ההנחה שלי אומרת – שלא בהכרח. וגם במצבים שכן – אז ממש לא בכל מצב, הדבר מאוד תלוי באיכות הנוכחית של האתר ומה הוא פרופיל הקישורים הנוכחי שלו ועד כמה הוא נחשב ל"אמין" בעיני גוגל בהתחשב במדדים שלא ידועים לנו כל כך כמו TrustRank ואולי עוד אחרים, וכמובן תלוי ברמת התחרות במילות המפתח אותן מנסים לטרגט לצורך הנזק.


אך זה לא הנושא, השאלה הגדולה ביותר שעולה כאשר באים ורוצים לבצע ניסוי שכזה ועוד באופן פומבי וחשוף לכולם היא, על מי לבצע אותו? ,  וכאן צריך את עזרת קוראינו החשובים על מנת שנוכל לבצע את בצורה שתהיה מעניינת ומשכילה לכל הצדדים:
אז מה אני מחפש בשביל הניסוי?

אני מחפש אחד משני הדברים, ואפילו את שניהם, נוכל בשמחה לכלול בניסוי יותר מאתר אחד, אין לנו שום בעיה עם זה!  ובקיצור אתרים שעונים לאחד מהפרמטרים הבאים או כולם:

1. אתר ששייך למישהו מהגולשים באופן פרטי ומדורג במילים מסויימות אך אין לו שימוש ולא אכפת לו להפסידו.
2. אתר השייך לארגונים שונאי ישראל בתוספת מילות המפתח האורגניות עליהן הוא מדורג (כלומר לא מילות "המותג" אלא מילים שהוא מקודם עליהן) אלא מונחים רגילים, וכשאני אומר אתרים השייכים לשונאי ישראל אז כוונתי היא לאתרים מסוג זה בעיקר: ארגונים נאו-נאציים, ארגוני טרור, ארגונים של האקרים ממדינות ערב, או כל רעיון אחר שמישהו מהגולשים מעוניין להציע – ושעליו תהיה הסכמה גורפת.

תנאים נוספים:

* האתר צריך להיות אתר ותיק ומבוסס ולא אתר חדש שיעוף אחרי שבוע לארגז החול
* הרבה יותר טוב אם יהיה מדובר באתר שעבר קידום אקטיבי על ידי מקדמים ולא התקדם בצורה "טבעית" (רצף של קישורים שנבנו על ידי מקדמים הרבה יותר קל לשבור מאשר פרופיל קישורים "טבעי" שהעלה אתר למקומות ראשונים.

לא יתקבלו בשום אופן אתרים אשר לא יענו לאחד מהסעיפים הנ"ל! בשום אופן ולעולם לא ייגרם נזק לשום אתר בישראל או בעולם שלא ניסה להזיק לנו קודם או שבעליו נתן לגביו את הסכמתו לביצוע ניסוי.ומה נעשה כדי לבדוק את זה?

אני הולך להקדיש על חשבוני Dedicated Server עם המפרט הבא:

  • Intel Core I7 860 8X2.8 GHZ
  • Quad Core
  • 2X1000 GB Hard Drive
  • 8 GB DDR3 RAM
  • 5000 GB Monthly Transfer
  • 100mbit Uplink
  • 2 IPs

* שרתי פרוקסי לא מוגבלים
* כל שלל כלי הספאם שאתם רק יכולים לחשוב עליהם.
פעילות אוטומטית של 24 \ 7  או 30 יום בחודש כפול כמה חודשים שיוחלט עליהם. (המשמעות הפרקטית היא הפצה של מיליוני קישורים כל יממה)

ומה שנבצע הוא הפגזת קישורי ספאם אינסופית – קישורים מהסוג הנחות ביותר שקיים, פרופילים, פוסטים בפורומים מוספמים, תגובות בבלוגים שמכילים אלפי תגובות, אתרי סימניות שכוחי אל, פוסטים בבלוגים של ספאם, מאמרים משוכפלים מהאתר המקורי מופצים באלפי ספריות מאמרים שלא עוברות שום בקרה אנושית. או כל דרך אחרת שמישהו פה מהגולשים מעוניין להציע ואולי שכחתי?

והרעיון הוא שאחרי חודש או חודשיים של טיפול מאסיבי כגון זה נווכח לדעת, האם לקישורי מסוג זה – הנוספים בכמויות ובאופן תדיר, יש מידה כלשהי של השפעה שלילית על האתר?

בקיצור, אני פה רק על תקן מציע, עכשיו אני מחכה לתגובותיכם על מנת להחליט אם להוציא ניסוי כזה לפועל ואם כן – אז איך ובאיזה תנאים?

אז מה אתם אומרים? שתפו אותנו בדעתכם כדי שנחליט מה לעשות – הניסוי יצא לפועל רק דעת הגולשים תהיה לטובתו, ויבוטל אם לא, הצעות ניתן לשלוח פה בתגובות או אלי למייל

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

מקרה מבחן: הפלת אתרים עם קישורי ספאם!, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: