עם כל הכלים שסקרנו פה הגיע הזמן גם לסקירה של תוכנות מתוצרת כחול לבן ואנחנו שמחים שיש אנשים שהרימו את הכפפה בנושא ושיתפו אותנו בפיתוח ישראלי למהדרין. ובהחלט הגיע הזמן לפרגן גם למפתחים ישראלים ובתקווה שנראה עוד הרבה כמותם.

קצת רקע

מדובר בתוכנה ממשפחת ה-Spinnerים , למי שלא מכיר- משפחה של תוכנות מוכרות מאוד בשוק בחו"ל שמטרתן היא לקחת מאמר ו"לסובב" את התוכן שבו ובכך למעשה לייצר עוד מספר רב של מאמרים מאותו המאמר המקורי כאשר התוכן שונה בכל מאמר על מנת לשמור על מקוריות התוכן של כל אחד מהמאמרים. תחום תוכנות הספינר הוא מוכר ומפותח מאוד בחו"ל וישנן תוכנות רבות שמציעות את השירות הנ"ל בהסתמך על עבודה ידנית של בעל המאמר או לחילופין על מילון המוטמע בתוכנה.לסוג הפורמט בו משתמשים בסוג זה של תוכנות נקבע אפילו מונח בשם Spintax אשר נראה כך:

{מילה ראשונה|מילה שנייה|מילה שלישית|מילה רביעית}

כך שמשפט הרשום כך:

אפייה היא {מלאכה|מקצוע|עבודה|תחביב}

יופיע בכל מאמר בצורה אחרת:

אפייה היא מלאכה

אפייה היא מקצוע

וכן הלאה….

הבעיה העיקרית היא שהיום לא ניתן למצוא תוכנות בכלל התומכות בפונטים \ מילונים עבריים או בקידוד  UTF8 ושמסוגלות לעשות את העבודה כמו שצריך. מה שלא כן במקרה התוכנה שלפנינו המהווה פיתוח המותאם במיוחד לשוק המאמרים הישראלי.

הפצת מאמרים?

ובכלל, לאחרונה דובר רבות על ירידת ערכם של קישורים המצויים באתרי מאמרים עם עדכון הפנדה או בלעדיו. טענה נפוצה היא כי גוגל – המלך הבלתי-מעורער של תחום החיפוש באינטרנט נכון לזמן כתיבת שורות אלו – למד שאתרים אלו מוצפים במאמרים כפולים, בעלי תוכן זהה ובאיכות ירודה, ולכן מתייחס בחשדנות לקישורים המצויים בהם ומעניק להם ניקוד נמוך ובמקרים רבים של שכפולים אף לא מאנדקס אותם בכלל.

כידוע לנו, כל בעל אתר שמח לקבל קישורים באתרים רבים ומגוונים כחלק מתוכנית בניית הקישורים שלו, אך אין סיבה מעשית לוותר לחלוטין על השימוש באתרי המאמרים למרות היחס של גוגל אליהם שהשתנה לרעה לאחרונה. אתרים אלו בתוך משפחת אתרי הווב 2.0 הם היחידים המאפשרים לפרסם מאמר קצר, בעלות מינימאלית (או חינמית), בצירוף קישור. אתרי המאמרים אינם דורשים קישור חוזר, והמכובדים שבהם אף אינם מורידים את הקישור לעולם. גולשים רבים נוטים להתייחס ברצינות רבה יותר למאמרים המתפרסמים באתרי המאמרים, ולכן אתרים אלו לוכדים עבורנו לקוחות פוטנציאליים שאינם משוטטים באתרים אחרים. והחשוב ביותר: אין צורך לדבר ולהתמקח עם אף אחד כדי לפרסם מאמר באתרי המאמרים. כפי שקובע הפתגם הנפוץ – "התוכן הוא המלך". בעוד ניתן לראות לפעמים מקרים בהם המאמר עצמו מדורג לא רע בתוצאות החיפוש של המילה אותה הוא מקדם בעצמו – וזה עוד לפני שנציין את השימושים האפשריים במאמרים המפורסמים בתור פלטפורמות לתוכניות קישורים Layer 2  וכו'…

עד היום, אם רצינו לפרסם בכמה אתרים מאמרים שיזכו לדירוג גבוה במנועי החיפוש השונים, הדרך היחידה הייתה כתיבת מאמר ייחודי ושונה, באופן ידני, לכל אתר. הצעידה בדרך זו כרוכה בחסרונות רבים  – היא יקרה, קשה ליישום, דורשת מאמץ רב והשקעת זמן מרובה – אך כאמור, עד כה לא הייתה דרך אחרת לקבלת מספר רב של מאמרים שאינם זהים.

ככל שהדבר נגע לשוק המאמרים בחו"ל ישנן תוכנות רבות שעזרו לנו לבצע את המטלה של "סיבוב מאמרים" כלומר- יצירה של מאמרים ייחודיים בעלי תוכן שונה ואיכותי ברמה משתנה (לפי מיומנות המפעיל ואיכות התוכנה) בעוד השוק הישראלי נותר חסר מענה יחסית ונתנון לעבודה ידנית ומתישה עבור מי שמעוניין היה לסובב את המאמרים שלו.

אך לשמחתנו הרבה, נושא זה עתיד להשתנות,

מאמרים מסובבים – מקסימום תועלות במינימום הוצאות

  • יעקב קרפך, בעל חברת "קאפרי – בנייה וקידום אתרים", פיתח לאחרונה תוכנה המשנה את כללי המשחק בתחום המאמרים הישראלי. תוכנה זו – "המסובבת" שמה – משתמשת באינטליגנציה מלאכותית ובטכניקות מחשוב מתקדמות כדי ליצור לכל מאמר, בתוך זמן קצר, מספר רב של "מאמרים מסובבים".
  • נניח שכתבת מאמר, והעלית אותו לאחד מאתרי המאמרים. בעזרת התוכנה החדשה, תוכל לכתוב עד חמישים מאמרים אחרים (!), באותו נושא,מקוריים ומעניינים לא-פחות מהמאמר הראשון, ולהעלות אותם לאתרי מאמרים אחרים. רמתם של המאמרים המסובבים זהה לזו של המאמר המקורי, ואין בהם תוכן כפול. בתוך כמה שעות תוכל אפוא לפרסם כחמישים מאמרים נוספים, בעלי תוכן מקביל, באתרי מאמרים אחרים. התוכנה משתמשת במילון מובנה בתוכנה המתעדכן תדיר על מנת למצוא מילים נרדפות ומושגים אותם ניתן להחליף על מנת לשמור על איכות ומקוריות המאמרים המסובבים.
  • מיותר לציין שהעלות הכספית של השימוש בתוכנה נמוכה הרבה יותר מהתשלום עבור כתיבה ידנית של 50 מאמרים נוספים. התוכנה החדשה מורידה באופן דרמטי את העלויות של כתיבת התוכן, ומאפשרת הפצת מאמרים ויצירת קישורים באתרים רבים תוך מספר שעות. תמורת מאות שקלים בודדות, ניתן לפרסם בעזרתה באתרים שונים עד חמישים מאמרים ברמה גבוהה וקריאה לחלוטין, בין לגולשים ובין למנועי החיפוש.
  • כדי להפיק מאמר מקצועי ואיכותי יש צורך במיומנות כתיבה גבוהות, ייחודיות ומקצועיות. חברת "טקסטלי", בהנהלת רינה יוגל, משתפת פעולה עם "קאפרי בניית אתרים", וביחד פיתחו שתיהן מיומנות כתיבה ייחודיות המאפשרות שימוש נרחב בתוכנה החדשה ובהצלחה רבה.
  • חשוב לציין- מאמרים מסובבים אינם ספאם. המאמרים המסובבים אינם זהים אחד לשני, ואין להם שום קשר לתוכנות שונות המפיצות מאמרים כפולים ומשולשים לעשרות אתרי מאמרים ללא הבחנה. מאמרים מסובבים הם פריצת דרך בעולם השיווק הישראלי, המאפשרת לכתוב מספר רב של מאמרים שונים ומגוונים בעלות מינימלית ובזמן קצר ביותר. תוך מספר שעות עולים כל המאמרים לרשת, ולאחר שאתרי המאמרים השונים מאשרים את פרסומם – הם הופכים לנגישים לעולם כולו.

דוגמא למאמר שעבר סיבוב בעזרת התוכנה:

http://www.publisher.co.il/article.php?article_ID=19559

נשמע לכם מעניין? כבר מזמן חיפשתם פתרון דומה ולא מצאתם פתרון המתאים כולו לשוק המאמרים בישראל?

לבחירתכם, כתיבת המאמרים והפצתם או כתיבה בלבד.

לכל מי שמעוניין בעוד מידע ודוגמאות או עלויות, מוזמן לפנות אל:

קאפרי קידום אתרים – נשמח לייעץ, לעזור ולעדכן!!!

טלפון: 0545986109

 

יש לכם עוד פיתוחים ישראליים? נשמח לשמוע עליהם ולסקר אותם עבורכם!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 5.6/10 (5 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

מסובבת - ה-Spinner הישראלי הראשון, 5.6 out of 10 based on 5 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: