טוב הגיע הזמן לחזור לשגרה, אחרי שבוע באמת מרגש שהיה לנו, גלעד שליט חזר, קדאפי הלך, אשתי צריכה ללדת כל רגע – נקווה שעד פרסום הפוסט זה כבר יקרה… ובכלל הריחוף המוכר של חופשת החגים שהייתה לנו פה חלף ועבר ונשאר רק האנגאובר של חופש. ובכל מקרה עכשיו הגיע הזמן לחזור לעבודה וביתר מרץ כדי להדביק את הפער, ואין דרך טובה לחזור לשגרה כמו לדבר על משהו חדש שעדיין לא היה לנו פה – ויותר מזה – משהו שאני בטוח ש 99% מכם עדיין לא שמעו עליו.

הייתי רוצה לספר פה היום על כלי מעניין שאני עוקב אחריו כבר למעלה משנה, ועדיין ממשיך לעקוב מכוון שהוא עדיין לא ממש פתוח לקהל אלא רק לעדכונים מידי פעם למי שנרשם לקבלתם בשנה החולפת, ואני מניח שהסיבה היחידה שקיבלתי לינק לרכישתו זה בגלל שנרשמתי לקבלת עדכונים עבורו עוד בשלב שהוא היה רק תכנון נסיוני.


רצוי לציין גם לצורך הגילוי הנאות – שמה שאני הולך לכתוב פה על הכלי הזה הוא בבחינת היומרות שלו בתוספות פרסומים שונים לגביו ואת מעט הביקורות שהספקתי לקבל עליו, ולא מתוך התנסות אישית שערכתי איתו. אך אני עדיין מרגיש בטוח לדבר עליו כאן באווירה חיובית מהסיבה הפשוטה שיצא לי להתנסות כבר עם כמה מהכלים שפותחו על ידי מי שפיתח את הכלי הזה ונסיון העבר אומר שבהחלט יש פה על מי לסמוך (החבר'ה של הפורום BHSEOS על אף שאני רואה שהאזכור של הכלי הזה הוסר מהפורום שלהם).

אז נו בקיצור, מה הפעם…?

טוב בתור אנשי אינטרנט אנחנו יודעים שכל אחד מאיתנו צריך ליצור אתרים – ולפעמים ליצור גם הרבה אתרים למטרות שונות ומשונות – אתרי לווין, אתרי אפילייט, אתרי תוכן אתרי לקוחות דפי נחיתה, Doorways לאתרים אחרים וכו'… וזאת משימה שכידוע למי שעוסק בה דורשת זמן לא מעט וגם לא מעט יצירתיות וכוללת פעולות מעצבנות שחוזרות על עצמן כמו:

מציאת תבניות מתאימות, העלאת קבצים לשרתים, יצירת בסיסי נתונים, תרגום תבניות לעברית (או לא), תיקוני CSS, כתיבת תוכן חדש והזנתו, ביצוע התאמות SEO ועוד שלל פעולות שגוזלות את זמננו היקר, ובו אנחנו תמיד מנסים לחסוך.  אך למרות זאת -
האם פעם מישהו חשב לבצע פעולת אוטומציה על שלבי העבודה האלה של ייצור אתרים? (ולא, הודים לא נחשבים לכלי אוטומציה!) עד היום לא ממש, ומי שכן – עשה זאת באופן מאוד חסוי ופרטי אבל עכשיו – מתברר שכן!

כלי מסתורי למדי שפותח על ידי חבר'ה מסתוריים למדי ו-Black Hatter's מוכרים מאוד, שנמצא בפיתוח כבר תקופה מאוד ארוכה – וגם היום למעשה. בעודו חשוף למספר מאוד מצומצם של מתעניינים שהגיעו אליו בדרכים כאלו ואחרות הנקרא Argo Content Generator עושה בדיוק את הפעולה הזאת – הוא יודע ליצור עבורכם אתרים מ-0, עם תבניות ייחודיות הכוללות CSS, תמונות,פרסומות כבקשתכם ותוכן מקורי ולהעלות את הכל לשרתים שלכם תוך שמירה על ייחודיות התבניות שלכם ועל התוכן שלכם.

שוב הסתייגות: אני מדווח פה רק על מה ששמעתי מאנשים ומה שקראתי מצד המפתחים מכוון שלא בא לי לשלם עליו 277$ כדי שיהיה לי על מה לכתוב סקירה – אז שימו לב – ומי שמעניין אותו שייצא לתור אחר עוד מידע בנושא לפני שהוא רץ לרכוש

אז מה התוכנה הזאת יודעת לעשות?

התוכנה יודעת ליצור בעצמה מאות – ואף אלפי דפי תוכן בצורה אוטומטית לגמרי. וזה עובד בערך כך: לאחר שסיימתם להגדיר את כל האפשרויות בתוכנה ניתן להשתמש בה כדי ליצור מגוון רחב של דפים – דומים מבחינה עיצובית ובאותו Theme או נישה, או לחילופין אתרים שלמים (וככך הנראה קלילים) הבנויים בצורה מותאמת SEO בסיסית על מנת לטרגט נישות כרצונכם.  ומדובר פה גם בעיצוב וגם בתוכן שנוצרים אוטומטית, תיכף נסביר איך.



אז איך בערך הדבר הזה קורה?

כדי ליצור דפי אינטרנט או אתרים שלמים כל מה שצריך לעשות הוא להזין לתוכנה את הטקסט שלכם – ורשימת מילות מפתח (או רק אחת מהאפשרויות האלה, לא ברור לי בדיוק) ובעזרתם התוכנה יודעת ליצור אלפי גרסאות ייחודיות וקריאות של תוכן כשהיא עושה שימוש באלגוריתם ייחודי, שלטענת המפתחים, נכתב עבור התוכנה במיוחד ונקרא “Pseudo Markov” – שכיום אין שום כלי אחר שעושה בו שימוש. האלגוריתם הנ"ל מבוסס על אלגוריתם תוכן מוכר יותר שנקרא Markov Agorithm בו גם ניתן להשתמש בתוכנה אך הוא יוביל ליצירה של דפי תוכן באיכות ירודה יותר ומתאים ליצירה של דפים "זניחים" יותר או מתכלים כמו דפי Doorways או דפי Cloaking, לעומת האלגוריתם התוכן "החדש" שמשחרר גרסאות תוכן מוצלחות יותר כנראה.

הרעיון הוא שכאשר התוכן המקורי – שעובר עיבוד בעזרת אלגוריתם ה-Pseudo Markov ומשולב עם ספינטקס רגיל {כזה|או כזה|או כזה2} + אפשרות ל-Nested Spinning בשילוב עם מערכת Synonymization ואוצר מילים מלאה שמובנית בתוכנה ייצור לכם אלפי גרסאות חדשות של תוכן מקורי ואפילו קריא ברמה טובה יחסית – וזה כמובן מבלי להתייחס לעובדה שניתן להוסיף לכלי עוד קבצי אוצר מילים משלכם כדי להגדיל את טווח הספין שלה. כל מה שנשאר הוא להוסיף לתוך הסלט הזה את מילות המפתח החשובות שלכם, כמה תמונות, קודים של פרסומות \ באנרים \ סקריפטים או סרטוני וידאו שהייתם רוצים שיופיעו באתר – והתוכנה תפיק עבורכם פשוט אתר שלם המתאים לנישה אותה אתם רוצים לקדם. כאשר כל התהליך הזה לוקח לא יותר מכמה שניות של ריצה בתוכנה.



לאחר שכל דפי האתר נבנו והם מוכנים – התוכנה גם כמובן תעלה אותם דרך FTP\SSH Client מובנה שקיים בה – אם תהיו מעוניינים התוכנה גם תקשר בין האתרים השונים כדי ליצור לכם מעין רשת של אתרים – אותם כמובן ניתן למקם על כמות גדולה של סאב-דומיינים או דומיינים נפרדים או סתם ליצור המון דפי Clocaking \ Dooways ולהחליף אותם מידי פעם.
אני בטוח שכמה מכם כבר יכולים לחשוב  על היתרונות של יצירת אלפי דפים מקוריים על אלפי סאב דומיינים \ דומיינים שונים ובעיצובים ייחודיים, אבל נשאיר את זה לאחר כך.

את תבניות האתרים ניתן לבנות ללא שום ידע מוקדם ב-HTML או CSS – בתוכנה יש CSS generator ואפשרות לבחירת צבעים, מה שמקבל מאוד את כל התהליך כך שניתן בקלות ובמהירות ובעזרת שימוש ב-PlaceHolders – משהו בסגנון של מודולים כמו למקם את חלק X במיקום Y – כאשר ניתן להשתמש בפרמטרים האלו כמה שרוצים. וכמובן שניתן גם לחסוך את הכל ולהשתמש ב Layouts מוכנים (כ-30) שמגיעים עם התוכנה – מהם היא תוציא לכם תבניות בצורה אקראית לגמרי כך שכל אתר יהיה ייחודי פחות או יותר.



נציין עוד כמה אפשרויות נחמדות שיש בתוכנה (הרשימה המלאה באתר שלהם אבל סיננתי את הדברים הנחמדים):

תמיכה בשפות – כן, אחד הפיצ'רים היותר נחמדים היא שבניגוד לכל כאבי הראש שיש לנו בעולם התוכנות – התוכנה הזאת תומכת בכל השפות, גם בספינים וגם בהכל! (כמובן שיש צורך להזין אוצר מילים מיוחד לשפות אחרות מאנגלית) וכן…. גם בעברית! את רשימת השפות ניתן לראות כאן: http://argo-content.com/supported-languages/ שזה כבר משהו שמספיק בשביל לגרום לי אישית לשקול קנייה של התוכנה לכמה ניסויים בארץ.

Multithreading – כלומר התוכנה יכולה ליצור לכם כמויות גדולות של דפים \ אתרים במהירות ובמקביל גם להעלות אותם לשרתים.

חלוקת קישורים בטקסט – התוכנה תכניס לבד את הקישורים שלכם לדפים אחרים בתוך הטקסט של האתרים.

RSS FEEDS – שלא תגידו שהאתרים לא הגיעו בלי פיד של RSS , התוכנה תוסיף אותם לאתרים.

מפות אתר – התוכנה תוסיף לאתרים שהיא יצרה גם מפות אתר HTML ו XML וגם ROBOTS.

סקרייפר של אתרים אחרים – לאיסוף תוכן, וכמובן ניקוי שלו מחלקי קוד לא רצויים או הכנסה במקומם קודים שלכם.

Spinnerchief API – לביצוע ספינים אוטומטיים של התוכן בעזרת התוכנה המוכרת לטוב.

ועוד כל מיני אפשרויות אבל לא נרחיב יותר מידי את הדיבור.

ואיך אפשר בלי כמה דוגמאות:

מצורפות פה כמה דוגמאות של אתרים שנוצרו בעזרת הכלי הנ"ל, שימו לב שמדובר בדוגמאות שלטענת המפתחים נוצרו תוך שניות, בלי שום השקעה אלא סתם עם תוכן אקראי ועיצוב כללי (מהלך מאוד תמוה מצד המפתחים – שהייתי מצפה שירצו להציג את התוצר הטוב ביותר של התוכנה, ולא את הפשוט ביותר) , לכן שמן הסתם מי שישקיע – גם יקבל תוצאות טובות הרבה יותר:

http://demo1.argo-content.com/


http://demo2.argo-content.com/


http://demo3.argo-content.com/


http://demo4.argo-content.com/

לסיכום

בקיצור כלי מעניין מאוד – שכאמור, על הפיתוח שלו שוקדים כבר המון זמן שעושה רושם שהוא מביא קונספט ייחודי וחדשני שככל הנראה אנחנו עוד נשמע ממנו רבות בשנים הקרובות שעוסק באוטומציה של הקמת אתרים בלי יותר מידי התעסקות עם מחוללי תבניות או קוד בכלל – כי בואו נודה על האמת, רוב האתרים שמקדמי האתרים יוצרים, לא דורשים יותר מידי השקעה.

להערכתי מה שיקבע אם הכלי הזה ייפול או יקום הוא קלות השימוש בו ועקומת הלמידה הנדרשת על מנת להגיע איתו לתוצאות מעולות במטרה ליצור "חוות אתרים" על סאב דומיינים, אחסונים חינמיים או דומיינים.

בכל אופן בינתיים אנחנו מחכים עד שנקבל כמה התרשמויות יותר מדוייקות, אני מזכיר שאתם שומעים פה על הכלי הזה בשלב מאוד מוקדם, רק שבוע שעבר הוא ניתן לרכישה פעם ראשונה, מה שמבחינתי נתן את אות האישור לכתוב עליו. מעטים מאוד בעולם שמעו עליו וכמובן שעוד מעטים הרבה יותר ניסו אותו. לכן כמובן שנמשיך לעקוב ונשמח לשמוע עוד תגובות בנושא.

אאההה ושכחתי האתר של התוכנה הוא זה:

http://argo-content.com/

 

שאלה קטנה לקוראים: מישהו עובד עם WordPress Mage ?

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (4 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +2 (מתוך 2 הצבעות)

מחולל אתרים אוטומטי: Argo Content, 10.0 out of 10 based on 4 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: