טוב לאחר שבועיים קשים שעברו על כוחותינו, ופרסום של נושאים כבדים ומציקים או מצד שני שנויים במחלוקת – הגיע הזמן לחזור ולעשות קצת כיף עם דברים טובים! ולמזלי השבוע זה אחד מהשבועות הנדירים שזכיתי בהם לפריווילגיה רצינית, שהיא האפשרות להתלבט בין כמה נושאים כדי להחליט על מי מהם לכתוב (בניגוד לשבועות שאין לי אפילו נושא אחד…)

אבל, לפני הכל הייתי רוצה להקדים ולומר משהו בנימה אישית, אני שונא לקדם אתרים בישראל, באמת, זה משהו שאני מנסה להמנע ממנו כמה שיותר ולהקדיש את רוב הזמן שלי לאתרים בחו"ל. אני בטוח שיש כמה אנשים שקוראים את זה וישר שואלים "אבל למה? בגוגל קום זה יותר קשה, אלגוריתם יותר מתוחכם והתחרות יותר קשה"… אז לעניין האלגוריתם זהו שלא, זה אותו אלגוריתם בדיוק, ולעניין התחרות נכון – יש לכם שם הרבה יותר מתחרים. אבל מצד שני – יש שם גם הרבה יותר אפשרויות:

- אין סוף מקומות להוציא מהם קישורים
- בלי סוף פורומים ומקורות למידע ותוכנות שימושיות
- מספר לא מוגבל של כותבי תוכן זולים להחריד
- פרילאנסרים במחירי רצפה מכל העולם עבור כל תחום
- מגוון של שירותים לרכישת קישורים שיגיעו לארץ רק עוד שנים כנראה
- אינספור רשתות בלוגים פרטיות
- Fiverrועוד המון דברים שהופכים את עבודת הקידום בחו"ל לקשת רחבה מאוד של אפשרויות לביצוע במגוון דרכים מעניינות. אז אמנם בארץ אולי יש פחות תחרות ברוב הנישות – אבל גם יש הרבה פחות אפשרויות להיות מקורי בצורה שתיתן לנו גם כמות, גם איכות וגם מגוון, בקיצור, הקידום בארץ לדעתי הוא פשוט משעמם יחסית לחו"ל מהסיבה שכאן צריך להתעסק עם מטלות שבחו"ל כבר מזמן הפסקנו לחשוב עליהן. אז עכשיו זה ברור מדוע כאשר אני פוגש באיזה סנונית מבשרת טובות בזירת הקידום העברית אני תמיד שמח לתת לה במה, כמו שהיה במקרה הספינר של יעקב, או במקרה ה-Zefo של ניר , וכך גם במקרה שלנו – מערכת ה-Adsnuke של איגור.

עוד כמה מילים מקדימות…


קודם נתחיל ונאמר שידוע שרבים מהקוראים מכירים את המערכת, לדוגמא כל אלו שהיו בכנס קידום האתרים האחרון של מרטין, וכל מי שעוקב אחרי הפורומים בארץ, אז למה אני טורח לפרסם את זה שוב?… כמה סיבות:
1) אני חייב לתת קרדיט למפתחים ישראלים שעשו משהו מוצלח
2) אני רוצה לתת את הביקורת שלי על המערכת
3) רבים מקוראי הבלוג הם לא מקוראי הפורומים או מנוכחי כנס קידום האתרים וגם להם מגיע לדעת
4) יש לי אינטרס מובהק לעשות את זה – לא, אני לא שותף של איגור ולא קשור למערכת, אני לא ראיתי ולא אראה ממנה שקל, ובטח שלא תמצאו פה קישור אפילייט כפי שמעולם לא מצאתם פה. אבל האינטרס שלי הוא פשוט:  אני רוצה קישורים מאתרים בעברית בקלות ובכמות.

כשזה מגיע לאתרים שלי בישראל – אין לי כוח או רצון לבזבז את הזמן שלי על פתיחת בלוגים מטופשים, אתרי מאמרים חסרי תועלת או הקמת לוויינים, ובטח ובטח שלא על החלפות קישורים דביליות. אני רוצה שירות של חו"ל, ותודות לאיגור נאייגס (sitemaster.co.il) נראה שהחזון הזה מתחיל להתקרב גם לאתרים שדוברים בשפת הקודש.

אז בקיצור מי שמכיר ולא משתמש במערכת, שיפסיק לבזבז את הזמן שלו ושלנו וילך להרשם ויוסיף כמה אתרים שלו לשם, מי שמכיר ומשתמש מוזמן להשאיר את חוות דעתו בתגובות, ומי שלא מכיר או ששמע ולא ממש הבין במה מדובר – שימשיך לקרוא.

אז מה היא מערכת ה-Adsnuke?

אם לסכם את הסיפור בכמה מילים, נקרא לזה:  "מערכת סמי אוטומטית לרכישת קישורים", למי שקרא את הפוסט שלי שנקרא "מי מפחד מקניית קישורים" יהיה ברור מייד שהמערכת מבוססת על המודל של "ברוקרים" -  מהסוג הראשון שמוזכר שם.  ונתאר את התהליך המאוד פשוט בקצרה:

מצד המפרסמים (קונה הקישורים):

1) נרשמים לאתר
2) מפקידים קצת כסף בעזרת Paypal
3) מקימים קמפיין -  הקמפיין הוא בעצם כתובת הקישור שלכם, האנקור שלכם ואיזשהו משפט מתאר על הקישור שלכם, כאשר ניתן ליצור מעין ספין של משפטים ואנקורים כדי שלא יופיע תמיד אותו קישור עם אותו אנקור ואותו טקסט תיאור.
4) עוברים למסך החיפוש – מכניסים מילות מפתח רלוונטיות – ניתן לסנן לפי קטגוריות, PR, מילות מפתח, דפים שנסרקו לאחרונה על ידי גוגל, אתרים שכבר פרסמתם בהם קישורים, מרחק הדף מהעמוד הראשי וכמובן המחיר.
5) לוחצים על חיפוש, מרשימת הדפים שמקבלים פשוט מסמנים ב-V את הדפים בהם רוצים לשים את הקישור שלנו, ו-Done. בדיוק Simple as that.חלק מהאתרים דורשים את אישור בעל האתר על מנת לפרסם את הקישור שקניתם ולכן יעבור זמן מה עד שיופיע בהם הקישורים ובחלקם הוא יופיע מייד או תוך כמה דקות. התמחור נעשה לפי מחיר שבועי עבור הקישור כאן הוא הייתרון של המערכת – פרסום הקישורים הוא ברוב המקרים מאוד זול אמנם בעלי האתרים הם אלו שקובעים את המחיר – אך ניתן למצוא שם המון קישורים במחירים מצחיקים של 13 אגורות לשבוע , 20 אגורות לשבוע באתרים רלוונטים בעלי PR , שנסרקו לאחרונה בגוגל וכו'…

בקיצור נגיד ככה פרסמתי עכשיו לצורך ההדגמה 36 קישורים באתרים שונים בדפים שונים וכל הסיפור הזה עולה לי 1.49 ש"ח ליום, תעשו לבד את החשבון כמה זה יוצא לחודש ומה ההבדל לעומת רכישת קישורים מסוג דומה בחו"ל ועוד בהתחשב בעובדה שכאן, מדובר באתרים שהוסיפו הקולגות שלנו, מהם יותר איכותיים או פחות איכותיים אבל לא רמאויות כמו באתרי הברוקרים של חו"ל, זה בטוח:מיותר לציין שתחויבו כמובן רק עבור מודעות (קישורים) שמוצגות ולא עבור מודעות שלא עובדות (המערכת כבר תתריע על תקלות כאלו) ושניתן לערוך את הקמפיינים בכל רגע נתון, להוסיף מילים, אנקורים, משפטים או עוד קמפיינים הכל הולך.

כאשר כל זה גם מלווה בממשק מאוד נוח ונקי, אין מה להגיד חוץ מזה שבקיצור העסק שווה.

ועכשיו, זאת הסיבה האמיתית שאני רושם את הפוסט הזה – כן אני מייעד את זה אליכם, אתם שיש לכם סטוקים של אתרי לווין שלא מכניסים לכם אפילו שקל מאדסנס, או שכן מכניסים ואתם רוצים להכניס עוד קצת, אתם מחברות קידום האתרים שקוראים את הפוסטים שלי בזמן שהבוס לא מסתכל – הגיע הזמן להכניס קצת מהאתרים שלכם לפעולה, לעשות קצת פחות החלפות קישורים וגם לעשות לעצמכם חיים קצת יותר קלים!

מה שמוביל אותנו לזה:

זה עובד כך מצד בעלי האתרים: (מוכרי הקישורים)

1) אתם מוסיפים את האתר\ים שלכם
2) מוסיפים דפים באתרים שלכם מהם אתם רוצים למכור קישורים
3) מתמחרים את הדפים האלו (בזול!) וכמה קישורים אתם מוכנים להוציא מכל דף
4) משייכים קטגוריות
5) מתקינים שורת קוד קטנה באתר שלכם במקום בו אתם רוצים שיופיעו הקישורים

וגמרנו – אנשים יוכלו לרכוש אצלכם קישורים בעוד כמובן שתהנו מחלוקת רווחים נדיבה עם האתר, לא זוכר כמה, תשאלו את איגור דרך התמיכה הטכנית.

החסרון של המערכת:

טוב לא הכל מושלם בחיים אבל שאלו יהיו הצרות שלנו,

מעט אתרים -  החסרון העקרי שאני רואה כיום במערכת היא שאין שם הרבה דומיינים נפרדים לקנות מהם קישורים, אמנם יש כמה עשרות שאני ספרתי לפחות אבל בהחלט כדאי מאוד להגדיל את ההיצע, וכאמור זאת הסיבה שאני רושם את הפוסט הזה כדי לדרבן עוד אנשים להצטרף עם האתרים שלהם, אני בטוח שלכל אחד יש כמה לוויינים שלא היה אכפת לו לעשות מהם כמה שקלים בקלות בעוד הוא חוסך אינספור שעות עבודה מתישות על ידי זה שהוא פשוט רוכש קישורים באתרים אחרים בתקציב מגוחך מינוס. אבל כאמור זהו חסרון שאין בו כדי לתת סיבה לא להצטרף – אלא כדי לתת סיבה למהר ולהצטרף!

סינון – לדעתי חסרה במערכת אפשרות לסנן ולמיין את הקישורים שיש לי לפי תאריכים בהם הוספתי את הקישורים, וגם חסרה לי האפשרות להוריד מהחיפוש את הדפים בהם כבר יש לי קישורים (כרגע אני יכול לסנן את כל האתר אם יש לי קישור מאותו דומיין) היה נחמד אם היה אפשר להוריד דפים ספציפיים ולהשאיר את הדומיין.

התראות – הייתי מוסיף אפשרות לקבלת התראה במייל אם PR של דף ירד, או אם המודעה לא מוצגת באופן תקין – כרגע ניתן לראות זאת רק אם נכנסים לממשק.

ועוד הצעת ייעול קטנה:

הייתי מוסיף אפשרות לבדוק את המיקומים של הדפים במילים הרלוונטיות לי או אפשרות לבעלי האתרים להוסיף רשימה של מילים בהם יש לאתר לדפים שלהם מיקומים, זאת אפשרות שיכולה להוות ערך מוסף רציני מבחינת התמחור של דפים איכותיים על פני אלו שלא שווים כלום.

ורגע קטן של הפסקת באסה, "אבל גוגל מעניש על קניית קישורים" – למי שבא עם הטענה הזאת אין לי הרבה מה להגיד, רק שאם לא קיבלתם עונש עד עכשיו בגלל כל המאמרים הטפשיים שפרסמתם, הבלוגים חסרי התועלת שפתחתם או אתרי הלווין שלכם בני ה-4 דפים למטרת החלפת קישורים, אז קניית קישורים זה הדבר האחרון שהיית חושש ממנו, ובכלל את הלוחמה הפסיכולוגית תשאירו לבלוג של Ma** Cu**  ולא לנו, שבודקים מה עובד ומה לא בעזרת ניסויים ולא בעזרת הבלוג של גוגל, נסו על אתר חסר חשיבות ודווחו בהמשך.

את המערכת ניתן למצוא בקישור הבא: http://www.adsnuke.com/  תהנו.

וכמו שאומרים שמרנו את ה-Best For Last, למי שאין כוח לקרוא את כל הפוסט שפשוט יצפה בוידאו הזה בהנחיית מרטין, כל הכבוד לאיגור, מרטין ולכל העוסקים במלאכה, מקווים לראות את המערכת הזאת מצליחה, אני בהחלט נמצא שם ועוקב מקווה לראות שם עוד אתרים רבים בקרוב:

ניסיתם ואהבתם? נשמח לשמוע על כך את תגובותיכם! ואל דאגה גם לשבוע הבא יש לנו איזה משהו נחמד.

טל ובלוג Xrumer.co.il וקוראיו מברכים את Black Jack בברכת מזל טוב להולדת הבן – שתזכו לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (3 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

מהיום קונים גם בעברית: Adsnuke, 10.0 out of 10 based on 3 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: