אחת השיטות הנפוצות ביותר היום – שהולכות ומאבדות את יעילותן כפעולת קידום יחידנית היא פעולת הקישורים מפרופילים של פורומים, בין אם נעשות בשיטות ידניות כמו פול ואנג'לה או בעזרת תוכנות פשוטות כמו בוטים תוצרת Ubot , או כלים אחרים שקיימים בתחום , אך בסוף היום אין מחלוקת על כך שאם יש תוכנה אחת שמסוגלת לעשות את העבודה הנ"ל בצורה היעילה ביותר, בכמות הגדולה ביותר, במהירות הרבה ביותר ובדיוק קטלני אז רק ה-Xrumer יכול לעשות זאת. בפוסט זה נראה אין בכמה פעולות הגדרה פשוטות של התוכנה וכמובן, רשימת פורומים חזקה שנקצרה עם תוכנה כזאת או אחרת ניתן תוך עניין של כמה שעות להשיג עשרות אלפי קישורים פשוטו כמשמעו מפרופילים של משתמשים בפורומים, וכך בעצם לבצע את הפעולה שמכונה "Xrumer blast" שידועה ביכולתה להרים אתרים מתהומות הנשייה של הדף העשירי או להעלות את ג'ורג' בוש למקום הראשון במילה Misrable Failure,  או מצד שני – לשלוח את האתר החדש וחסר הקישורים שלכם לתקופת צינון מרעננת שם הוא יזכה לאכול הרבה חול בארגז החול של גוגל.


המדריך נכתב במקור על ידי עבור מקום אחר וכאן הוא מתורגם לעברית כלשונו, ומיועד כמובן למשתמשים מתחיליםאו מתקשים בתוכנה הזאת.

אחד הנושאים הבולטים ביותר בהם נתקלים משתמשים חדשים ב-Xrumer הוא אחוזי הצלחה נמוכים של יצירת פרופילים, גם בשימוש עם Linklists שאומתו על ידי אחרים כאיכותיות. הסיבה לכך בהרבה מן המקרים היא סך הכל כמה הגדרות לא נכונות בתוכנה עצמה. בפוסט זה ננסה להסביר מה הן ההגדרות הנדרשות על מנת להשיג אחוזי הצלחה טובים ב"הפצצות פרופילים"  – כמובן בהנחה שיש לכם רשימת פורומים איכותית.

** הערה: אם תשתמשו בפרוקסים , יהיו לכם אחוזי הצלחה נמוכים, נקודה. מומלץ להשתמש ב-VPN או בלי פרוקסים בכלל אם יש לכם שרת שמאפשר זאת.

 

1. תפריט ה-"Speed <–> success rate" צריך להראות משהו בסגנון הזה:

שימו לב שהסליידר של אחוזי ההצלחה לעומת המהירות נמשך עד הסוף לצד אחוזי ההצלחה – מה שמאיט את הפעולה ומוסיף על הנסיונות לשבור קפצ'ות. ועל זה נוסיף עוד ונגדיר את מספר הקפצ'ות אל 50 נסיונות, ניתן להגדיר יותר ויש כאלו שמכוונים אף על 150 נסיונות, אך לרוב אם Xrumer לא הצליח לפתור את הקפצ'ות עם 50 נסיונות הוא כבר לא יצליח לעולם. ובכלל שימוש בשירות של Decaptcher ישפר משמעותית את אחוזי ההצלחה של התוכנה. ניתן להוריד פלאגין לתוכנה מממשק הניהול של Decaptcher.

2. ,תפריט ה- "advanced options" צריך להראות משהו כך בערך:

ההגדרות הן להלן:

Registration only – כלומר רק תתבצע הרשמה לפורום בלי לשלוח פוסטים.
Enable checking for active links after posting – לאמת שאכן הקישור בפרופיל הוכנס כראוי, מה שלא, ייכנס לקטגוריה של Part successfull .
Editing profile after registration – כמשמעו כן הוא, לערוך את פרופיל המשתמש לאחר ההרשמה על מנת להכניס את הפרטים שהוזנו בתפריט הפרוייקט.

Log in from current account if username is used – אם שכחתם להגדיר שם משתמש חדש בזמן שאתם שולחים את אותו הפרוייקט, אז Xrumer יתחבר על שם המשתמש שכבר קיים בפורום מההרצה הקודמת. שימו לב – שאם יש לאותו משתמש פרופיל, הוא יימחק והפרופיל החדש יוכנס במקומו. אז כמובן שמומלץ להשתמש במאקרו של שמות משתמשים אקראיים (נגיע לזה בהמשך)

3. כידוע, כשנרשמים לפורום אז בהרבה מקרים יש להפעיל את החשבון על ידי לחיצה על קישור שנשלח אליכם למייל, כמובן שנעשה זאת אוטומטית על ידי התוכנה, ונעשה זאת בצורה שכל שתי דקות Xrumer יוריד את המיילים מתיבת הדואר ויפעיל את החשבונות. בגרסא מלאת הבאגים הנוכחית של Xrumer התוכנה גם ככה תתעלם מההוראה “download at the end of submission” , וגם אנחנו לא צריכים סינון של המיילים לכן פשוט אפשר לסמן גם את האפשרות הזאת.

חשוב: אל תשתמשו ב GMAIL!

 

4. הגדרות ה-MultiThreading , כאן זה תלוי בעצמת השרת (או המחשב) עליו התוכנה שלכם רצה וברוחב הפס שלו. לכן ההגדרה פה היא מאוד גמישה, רק כדאי לוודא שמשאירים ל-Xrumer מספיק "Periodicity" כלומר השהיה בין ה-Threadים על מנת שהוא יוכל להשלים הרשמות בלי להתקע או בלי להחסם בגלל הרשמות מהירות מידי. לכן מומלץ לשחק מעט עם הגדרות אלו על מנת לראות מה הן ההגדרות האופטימיליות עבור השרת \ מחשב שלכם.

 

5. עכשיו, אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא האמונה שהאפשרות של Self Learning mode צריכה להיות מופעלת כל הזמן – ושזה אכן ישפר את אחוזי ההצלחה שלכם.

 

הדבר החשוב ביותר שיש להבין בנוגע לעניין זה הוא שזה כמובן תלוי באיכות קובץ ה-xas_ai שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים ש-99% מקבצי ה-Xas_ai שתמצאו ברשת, בין אם זה בחינם או בתשלום הם פשוט זבל גמור, קבצים שאין בהם כלום חוץ מכפילויות, Footprints , טעויות בפורמט וכו' – וכמובן שקבצים אלו לא רק שלא ישפרו את אחוזי ההצלחה שלכם אלא יורידו אותם משמעותית. לכן המלצתי היא להפעיל את ה-Self Learning Mode רק במקרים הבאים:

1. אם אתם רוצים לאסוף מידע על מנת לבנות קובץ Xas_ai משלכם.
2. אתם משתמשים בקובץ שלכם ואתם יודעים שהוא עוזר.
3. אתם משתמשים בקובץ שאינו שלכם אך עשיתם ניסוי, הרצתם את אותה רשימה במצב On ובמצב Off ואתם יכולים לאשר שאכן יש שיפור בביצועים.

 

6. עכשיו נעבור לחלון ניהול הפרוייקט עצמו ופרטי המשתמש, רבים חושבים שאפשר פשוט לזרוק שם כל מידע ויהיה בסדר, אך למעשה הפרטים שיוזנו שם הם חשובים מאוד להצלחת הבלאסט שלכם:

* אל תשתמשו באפשרות המילוי האוטומטי "AutoFill"!

Nickname: השתמשו בשמות כללים עם ערבוב של מאקרו רנדומלי, בצורה כזאת השם ייראה אמיתי יותר ולא יגרור מחיקה מיידית + שמות המשתמש לא יהיו משוכפלים כשתריצו את הרשימה בפעם השניה מה שיחסוך מכם זמן לשנות את שם המשתמש שוב (כי הרי לא ניתן להרשם לפורום פעמיים עם אותו שם משתמש) , השם צריך להראות משהו בסגנון הזה:

#random[a..z]#random[a..z]username#random[a..z]#random[1..9]

התוצאה שתתקבל היא משהו בסגנון הזה: abusernameb3 , ngusernamep9  וכו'….

Homepage: כאן כל מה שצריך הוא להכניס את כתובת הדף אותו אתם רוצים לקדם – והוא זה שיופיע בשדה "דף הבית" של הפרופיל בפורום, כשאתם מכניסים את שדה זה, שימו לב שהגדרתם את ה-"post topic" כמילת הקישור שלכם (האנקור) מכוון שמסיבה כלשהיא, כאשר Xrumer יוצר פרופילים בפורומים מסוג SMF הוא יקח את שדה ה-POST TOPIC וישתמש בו בתור האנקור טקסט לקישור של דף הבית וכך יהיה לכם גם קישור אנקור איכותי יותר.

ICQ: לא צריך להסתבך הרבה, פשוט הכניסו מספר רנדומלי כלשהוא בן כמה ספרות בערך בסגנון הבא:

#random[1..9]#random[1..9]#random[1..9]#random[1..9]#random[1..9]#random[1..9]

 

City , country , hobbies: השתמשו בספינטקס כדי לעשות רוטציה בין ערכים- משהו בסגנון {city1|city2|city3|city4} , זכרו – ככל שיהיו לכם פרופילים יותר ייחודיים ועם פחות מידע משוכפל כך הם יחזיקו יותר זמן וערך הקישור מהם יהיה גבוה יותר, בעיקר לאחר העדכונים האחרונים בגוגל שזרקו הרבה פרופילים בגלל שהם בעצם תוכן משוכפל של עוד הרבה פרופילים אחרים. ניתן להשתמש גם במאקרו של #file_links=  , על מנת להכניס רשימות שלמות של ערים , מקצועות או תחביבים -ניתן למצוא רשימות כאלו בתיקית "ProjectFill" .

Signature: כאן כמובן ניתן להכניס קוד BBCODE בסגנון:

[url=http://www.yoursite.com]anchor[/url]

או לחילופין שוב להשתמש במאקרו:

=file_links

על מנת לייבא נתונים מקובץ קיים או חתימות מורכבות יותר עם כמה קישורים וכו' באותו הפורמט.

Gender: לא משנה מה….

 

Email: אולי השדה החשוב ביותר להצלחה שלכם משתי סיבות:
א) פרופילים שצריכים לעבור הפעלה במייל.
ב) אי אפשר להרשם פעמיים עם אותו מייל לאותו פורום – לכן שדה זה צריך להיות ייחודי בכל הרצה של בלאסט, ניתן לעשות זאת על ידי יצירה של הרבה חשבונות מייל או שימוש באפשרות של Catch All Mail בפאנל ניהול של דומיין שברשותכם ויצירת מייל רנדומלי.

עוד דבר שחשוב לדעת – GMAIL הוא גרוע מאוד. הם חוסמים את המיילים לאחר כמות מסויימת ולכן אם תריצו רשימה שדורשת הפעלה של 10,000 תהיו בבעיה. לכן אני ממליץ להשתמש ב-Aol MAil, הרשמה קלה ופשוטה ואין בעיות, ההגדרות צריכות להיות כך:

Address:  [email protected]
login: [email protected]
pass:  pass
POP-server: pop.aol.com

או יותר טוב מזה:

השתמשו במייל שעובד על דומיין שלכם וכך בטוח תהיו מכוסים (כמובן על דומיין שלא אכפת לכם שיהיה רשום במאגר של StopforumsSpam – כי הוא יהיה רשום במהירות):

Address:  [email protected]
login: [email protected]
pass:  pass
POP-server: mail.yourdomain.com

אין צורך לערוך את הקובץ Xpop.txt כמו שרבים חושבים.

ולמעשה זהו… הכל מוכן!

ישנה שיטה שגורסת שכדאי להכניס מילות מפתח רלוונטיות בכל מיני מקומות בפרופיל בשדות השונים ושזה יעזור לרלוונטיות של הדפים אותם רוצים לקדם. אין ראיות לכך שזה אכן עוזר, אך באופן כללי עדיף לשמור את תוכן הפרופיל ייחודי כמה שניתן כפי שציינו קודם.

עכשיו כל מה שנשאר הוא ללחוץ על Start ולהריץ… (שימו לב: כידוע בגרסה 7 בטא 5 ישנו באג שלחיצה על Start לא עושה כלום, לכן יש להפסיק, לשנות את ה-ID של הרשימה למשהו אחר, להחזיר חזרה לרשימה אותה רוצים להריץ – ואז ללחוץ שוב על Start וזה יעבוד יופי.)

 

עכשיו רק נשאר לראות איך המספרים מטפסים…

 

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: