נושא מעניין במיוחד שעולה בשיחות שלי עם אנשים או במייל הוא איפה ניתן למצוא מידע ברשת על נושאים של קידום אוטומטי, אז בהחלט ניתן לומד שמקורות לא חסרים והחלטתי להביא לכם במכה אחת רשימה של כל הקהילות האינטרנטיות שהן מקורות טובים יותר או פחות למידע בנושאים האלה, לא כללתי בלוגים שכדאי לקרוא ברשימה הזאת פשוט כי לא יוצא לי ממש לעקוב אחרי בלוגים בנושא (אולי לצערי…) אנסה לעשות פה קצת סדר בקהילות כי כמו בחיים הרגילים, לכל אדם יש מקום שהוא יתאים אליו יותר ומקום שהוא יתאים אליו פחות ולכל מקום ומקום יש את האישיות והמנהגים שלו. אז נתחיל…


קהילות סגורות – כלומר השתייכות תמורת עלות


http://en.botmastersupport.com/ – בעלות חד פעמית של 590$ נכון להיום, היא בעצם פורום התמיכה והדיונים של רוכשי Xrumer בגרסה האנגלית, ישנה המקבילה אליה ברוסית http://ru.botmastersupport.com , תוכלו למצוא שם אנשים מכל העולם ומכל הקהילות האחרות פשוט כי כולם משתמשים בתוכנה הזאת, למצוא שם מידע טוב בחינם… לא נראה לי. מקום טוב לרכישת קבצים נלווים אם אתם יודעים למי לפנות.

http://bhseos.com/forum.php – בעלות של כ-50$ לחודש תוכלו להנות מכמה כלים אוטומטיים נחמדים שהם פרי פיתוח אישי של בעלי הפורום ועוד כמה כלים שיתווספו בעתיד וגם מקהילה חביבה למדי ומאפשרויות להשיג תוכנות ברכישות קבוצתיות ועוד כל מיני מדריכים.

http://imglory.com/forum.php – היום הכי מבאס שהיה לי בזמן האחרון הוא היום שעמדתי לקבל Ban מהפורום הזה בגלל ששיתפתי תוכנות משם וזה זוהה בגלל המספר הסידורי הייחודי למשתמש שלי, מאז העניין סודר ואני שמח להמשיך להיות חבר בקהילה המאוד איכותית הזאת, בעלות של 27$ לחודש, ניתן לקבל שם את הכלים הכי חדשים, מדריכים ו-WSO על בסיס יומי ובכלל דיונים עם אנשים שמבינים עניין. לקהילה הזאת יש Cracker פרטי משלה שלוקח לו בדיוק כמה דקות להוציא פריצה לכל תוכנה חדשה שיוצאת ולכל העדכונים שלה, הקהילה מאוד מקפידה לשמור את המוצרים שלה בתוך הקהילה וההרשמה היא על בסיס הזמנה (אם מישהו רוצה הזמנה שיפנה אלי). מומלץ מאוד ותודה לאסף מ-Pcdemon שהכיר לי אותה במקור.

http://wpblackhat.com/ – עדיין לא החלטתי אם הקהילה הזאת היא סקאם אחד גדול או קהילה מוצלחת ולכן אציין אותה פה, בעלות חד פעמית של 500$ ניתן להצטרף ולהנות משלל כלים אוטומטיים עבור WordPress ובכלל פיתוחים של בעלי הפורום ומשאר מקומות. בעבר מצאתי את הכלים המוצעים שם להורדה בפורום מתחרה אך מאז הם נמחקו, לצערי אין לי פה ממש עדות פנימית מתוך פורום זה.

פורומים חצי פתוחים עם איזורי VIP

http://www.blackhatworld.com – טוב את הפורום הזה מי לא מכיר, אם אי פעם חיפשתם משהו בנושא הוא בטח הראשון שנתקלתם בו במנוע החיפוש , לדעתי לפחות במקומות כאלו מרוב עצים לא רואים את היער, מקום המוני עם בלי סוף הודעות, קשה לעקוב אחרי מה שקורה, איזור ה-VIP לא מציע דברים מוצלחים במיוחד אלא בעיקר גניבות מפורומים אחרים, וגם בלי קשר לטעמי יש למקום הזה חוקים מרגיזים, מתאים בעיקר למתחילים שזה הדבר הראשון שהם מצאו בגוגל, אך מידי פעם ניתן למצוא ב-100 הודעות האחרונות איזה פנינה או שתיים או דיונים משעשעים.

http://www.bhtdownloads.com/ – עוד אחד מהפורומים שמתמקדים בעיקר בנושא ההורדות של תוכנות, בעוד יש תוכנות לחברי VIP ותוכנות שפתוחות לכלל, מעודכן יחסית ומכיל הרבה כלים גם כאלו שלא תמיד רואים במקומות אחרים ובכלל יש שם שירות מעניין של שרת VPS עם אוסף של תוכנות קידום שמותקנות עליו מראש במחיר סביר למדי, את אישיות הקהילה שם אני לא ממש מכיר אבל נראה שגם לא ממש צריך כי ההתמקדות היא בעיקר בהורדות ולא בדיבורים.

http://www.blackhatninjas.net/ – פורום שקרס וחזר ובזמן כתיבת שורות אלו שוב לא עולה, אבל בגדול גם פורום שחלקו פתוח וחלקו הגדול והאיכותי יותר שייך לחברי VIP, של לחברים שם מספר כלים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים ואף חברי הפורום מבצעים בעצמם חלק מהשחרורים וההפצות של קראקים ביניהם, אומרים עליהם שלא כדאי לסמוך עליהם בכלל, אך בלי ספק מדובר במקום מקצועי למדי.

http://www.blackhatteam.com/ – על המקום הזה קיבלתי כבר המלצות מלפחות חמישה קוראים פה שאוהבים את הקהילה שם ואומרים שהיא איכותית למדי, את איזורי ה-VIP שלהם אני לא מכיר כל כך לעומק אך נראה שאפשר למצוא שם דבר אחד או שניים.

http://bestblackhatforum.com/index.php – עוד אחד מהפורומים הרציניים שמציעים תוכנות רבות ואיזורי VIP , פורום שמתעדכן במהירות ואחת התכונות המעניינות המוצעות שם עבור חברי VIP היא לקבל VIP לפורומים אחרים בקלות על ידי תשלום או שליחה של…. 5000 הודעות "איכותיות" … קדימה לעבודה…

http://forum.iranjava.net/index.php – הפורום הזה הוא כפי שניתן לנחש משמו הוא של… איראנים, אבל לא נתעסק בקטנות בעיקר בכלל שרשימת הכלים האחרונים שנוספו לפורום שרצה איך שנכנסים אליו בהחלט מרשימה, אפילו שאינה תוצר מקורי של הפורום, ואם תפרדו מסכום צנוע במיוחד של 12$ לשנה , תוכלו להנות מהם ומשאר חידושים בתחום הקידום השיווק ועוד ובכלל דברים טכניים כמו אבטחת מידע וכו'  (ושוב תודה לאסף מ-Pcdemon על הפורום)

http://www.blackhatscene.com/forum.php – עוד פורום שמתהדר בכלים משלו ושאר הפתעות, די נחמד וגם חינמי בלי יותר מידי דרישות סף למשתמשים חדשים.

כלים + שיווק באינטרנט

http://www.moneymakerdiscussion.com/ – תאמינו או לא פורום חינמי כמעט לגמרי המציע כלים ומידע ושאר הורדות של רשימות, תוכנות תוכנות ועוד שהרוב נמשכו מפורומים אחרים ברשת, בהחלט שווה ביקור.

http://www.warriorforum.com/ – טוב אני מאוד מקווה שמי שהגיע עד לפה מכיר את הפורום הזה עוד לפני שהוא קרא את הפוסט הזה, כי מדובר בפורום אולי הרציני והגדול ביותר העוסק בנושאי שיווק באינטרנט, ומי לא מכיר את ה-WSOים , אותם EBOOKים שנמכרים ב-WARRIOR FORUM שמלמדים אתכם את שלל השיטות הקיימות איך להרוויח 96,445,656$ תוך 3 וחצי שעות ובלי שום ידע טכני או נסיון בשום תחום, גם אם אין לכם בכלל אצבעות או מקלדת. אבל חוץ מזה, ניתן למצוא שם גם הרבה מידע איכותי ושירותים שונים בזול להרבה מאוד צרכים, לא תמצאו פה יותר מידי כלים להורדה אם בכלל.

http://www.wickedfire.com/ – עוד פורום שמציע הכל מהכל בתחומי השיווק באינטרנט, החוקים שם אמנם לא הכי קשוחים בעולם אך הקהילה קפדנית ולא תהסס להכנס במי שלא נראה לה כמתאים לסטנדרטים שלה ולכן היא ידועה כקהילה המתאימה לאנשים עם "עור עבה" שלא נעלבים בקלות, מצד שני אין ספק שהאנשים שם מקצוענים ורבים מהם יודעים על מה הם מדברים וגם ותיקים בתחומם, ניתן גם למצוא שם שירותים שונים זולים למדי באאוטסורסינג.

http://forums.digitalpoint.com/ – זירת הקניות והמכירות הותיקה ביותר למי שיודע איך לצאת משם ללא פגע של רמאויות, דומיינים , קידום, אתרים שלמים , סקריפטים , ועוד הרבה מהרבה דברים, האתר הזה מאוד ותיק ואני בטוח שכל מקדם שנמצא כמה שנים בתחום כבר בילה שם כמה שעות טובות ברכישת קישורים מכל מיני הודים עם רשתות אתרים ענקיות ועם PR מזוייף. אישית לא ממש יוצא לי לבזבז שם עוד הרבה זמן היום.

טכנולוגיה בישראל?

http://www.tech-seo.net/ – כן כן , יש לנו גם בישראל פורום קידום אתרים טכנולוגי משלנו, אמנם חדש למדי אבל מתפתח ונקווה שעוד תצמח שם קהילה איכותית לא פחות מכל הקהילות שקיימות היום בחו"ל בתחומי התוכנות והכלים, כולם כמובן מוזמנים לבקר.

זהירות- Scam Alert

אני נזהר מאוד במילותי לגבי מי שאכניס לאגף הזה ולכן צמצמתי את הרשימה רק לפורום אחד שאני בטוח לגביו, את כל השאר אני פשוט לא אזכיר בכלל.

http://xrchat.info/forums/ – עוד אחת מהקהילות הרבות של פורשי פורום בוטמסטר, את השאר לא טרחתי לציין בכלל, את זאת אני טורח לציין עם אזהרה, לא להתקרב יותר מידי, ובטח שלא לרכוש מנוי לאיזורי ה-VIP או שום דבר אחר רוב הסיכויים שמדובר ברמאות לשמה, המון צרות סביב המקומות האלה.

 

מקווה שהמידע הזה עזר לכולם ובכלל, זכרו תמיד שיש להזהר ולא כל מקום באמת מכיל ומציע את מה שהוא טוען ומומלץ לברר עם אנשים לפני ששמים סכומי כסף במקומות האלה. מכירים עוד קהילות מעניינות? מקומות שכדאי להזהר? שתפו אותנו בתגובות!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 7.2/10 (6 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +3 (מתוך 3 הצבעות)

לגזור ולשמור: 18 קהילות אוטומציה ברשת, 7.2 out of 10 based on 6 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: