האמת אני חייב לומר שכבר תקופה ארוכה, אולי מאז אפילו שכתבתי את הפוסט הראשון בבלוג הזה אני מתלבט אם לכתוב על התוכנה הזאת או לא… מי שמכיר אותי יודע שיש לי בעיה של סקפטיות רצינית בכל הנוגע לקידום אתרים בעזרת הפצת מאמרים, בעיקר אם מדובר בתוכנית עבודה שאמורה לעשות משהו לטווח ארוך ובעיקר אם משכפלים אותם שוב ושוב, וכשמדובר בתוכנה זאת אף הכרזתי בפומבי על כך שהיא מתה מבחינתי בשלבים כאלו ואחרים. אך למרות זאת, החלטתי שעדיין מדובר באחת מאבני הייסוד של כל בניית קישורים אוטומטית ואיך נוכל להתעלם מתוכנה שיוכלה לעשות עבורנו עבודה כל-כך קלה ,  ושאם משתמשים בה בצורה נכונה היא אף יכולה לעשות דברים נחמדים  (כמה ספריות בישראל, לא אמרתי כלום…)האמת היא שבתחום הפצת התכנים ישנן היום בגדול שתי אפשרויות אוטומטיות עיקריות בעולם, הפצת תכנים דרך מה שנקרא – Blogs Networks , אתם נרשמים לרשת, מעלים את התכנים שלכם לפי קטגוריות והם מופצים לבלוגים באותן הקטגוריות שאולי יפרסמו אותם ואולי לא. אולי יעיל ואולי לא. אולי יתנו לכם את הרשימה איפה הקישורים שלכם נמצאים, וכן ניחשתם – אולי לא. והאפשרות השניה והמועדפת לרוב היא בעזרת תוכנות לדוגמא Senuke יכולה להפיץ מאמרים וכל מיני כלים כמו הכלי מבוסס Ubot שנקרא Automated Traffic Robot יכול להפיץ לאתרי Press Release למי שזה מעניין אותו. אך נראה שהתוכנה שעשתה את העבודה הכי טובה בתחום זה ואף זכתבה לחשיפה הרבה ביותר היא ידידתנו הותיקה AMR. התוכנה יכולה לקחת את המאמרים שלכם ובקלות די רבה להרשם בצורה אוטומטית לספריות ולשלוח אותם לשם ואח"כ גם לדווח לכם עם מקום הקישור שקיבלתם. עד כאן נחמד.

ורק נסקור בכמה נקודות מהירות כמה מהתכונות שלה:

- מסוגלת לקבל רשימות של ספריות למיין לבד לפי סוגים, מזהה בעיקר את הסוגים Article Dashboard , AMS , Article Friendly ואת Articless של וורדפרס.
- מסוגלת להעלות מאמרים לאתרי וורדפרס פרטיים שלכם נניח אם יש לכם איזה Blog Network רק צריך להזין את הפרטים שלהם וזה הכל.
- חיבורים לשירותים שוברי קפצ'ות.
- הרשמות אוטומטית לספריות ויש לציין שגם מהירות יחסית. ובכלל גם תהליך השליחה יחסית מהיר ותומך ב-MultiThread , על שרת זה ממש טס.
- ספינר פנימי של התוכנה שיסייע לכם לעשות ספין מהיר ולא נוראי מידי במידה ואין לכם TBS או שירות מוצלח יותר אחר.
- תזמון של שליחות מאמרים לזמנים מאוחרים יותר.
- דוחו"ת מאוד מסודרים ונוחים לתפעול.
- בדיקה אוטומטית של כל הספריות אליהן שלחתם על מנת למצוא מאמרים שאושרו ולשלוח לכם את הקישור אליהם.
- חיבור לכלים כמו Instant Article Wizard.אז מה בעצם אפשר לעשות איתה ששווה משהו?

התוכנה כשלעצמה מגיעה עם רשימה מובנית של בערך 5500 ספריות מאמרים מוכנות לשימוש, מתוך הרשימה הזאת אם ננסה לעבוד איתה נצליח להרשם לבערך 1500 ספריות בהצלחה ואחרי שנשלח את המאמרים יהיו לנו בערך 700 – 600 הצלחות של שליחה ולאחר שנבדוק כמה מאמרים אושרו נראה שאושרו מייד בצורה של Autoapprove בערך 120 מאמרים ואם נבדוק אחרי שבועיים בערך נראה שאושרו לנו עוד בערך כמות של 100 – 150 מאמרים, כלומר שעל ההרצה עם הרשימה המובנית נוכל לקבל קישורים מכ-300 ספריות מאמרים, אך יש לנו עם זה כמה בעיות:

(1) ספריות AA הן מוספמות מאוד – כלומר כל העולם ואשתו שולחים אליהן את המאמרים שלהם עם התוכנה.
(2) שכפול התוכן הוא מטורף, נניח אם שלחתם את אותו המאמר, גם עם הוא עבר ספין לכזאת כמות של ספריות אז יהיו רבים משוכפלים.

אם נחכה בצורה טבעית נוכל לראות אחרי שבוע בערך בגוגל אפילו 200 (!) עותקים מאונדקסים של המאמר שלנו וזה אפילו במצב שהוא לא עבר ספין בכלל! , כן וזה נכון להיום גם אחרי הפנדות שדרסו אותנו לפני כמה חודשים. אבל מה שכן הכמות הזאת עם הזמן הולכת וקטנה ואם נבדוק כמה שבועות אחר כך נראה שחלק מהמאמרים הועפו לגמרי מהאינדקס, אבל מצד שני יצא לי לראות כמה דברים נחמדים – כמו המון Autoblogs למיניהם שמשכפלים את המאמרים שלי (תלוי בנישה) בבלוגים שלהם ולא טורחים בכלל להוריד את הקישורים… כך יצא לי שלפני כמה ימים פנה אלי שוטר מארה"ב ושאל אם אני בעל הבלוג שגונב לו את התוכן בגלל שהוא רואה שם קישורים לאתר שלי , אז כמובן שהסברתי לו את המציאות והוא הבין.

אז מה הדברים שכדאי לעשות כדי להצליח עם התוכנה?

- הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לגרד רשימה של ספריות מאמרים משלכם, למצוא Footprints של אתרי מאמרים זה ממש לא מסובך, העניין הוא שממש עדיף למצוא ספריות שלא כל העולם עדיין הספים (לא שתמצאו הרבה כאלו, אבל בכל מקרה להרחיב את הרשימה המקורית מתוך ההנחה שרוב המשתמשים לא טורחים לעשות אפילו את זה).

- הדבר השני שמומלץ לעשות הוא ספין כמה שיותר טוב למאמרים, אמנם בכמויות כאלו זה עדיין לא הכי יעזור אבל עדיף לפחות קצת מאשר בכלל לא.

- מומלץ לכוון את הקישורים מהמאמרים לכל מיני מקומות – לעשות ספין של אנקורים ושל כתובות לכל מיני דפים שונים ולא להשתמש תמיד באותן כתובות. יש לי כבר אתר שעף לארגז חול בגלל הגזמה של קישורים כאלה.

- כדאי ונחמד מאוד לשלב את הקישורים האלה של המאמרים יחד עם קישורים של מאמרים ונכסי WEB2 אחרים של SENUKEX ודומיו זה בהחלט עושה עבודה טובה.

- בגלל כמות המאמרים הגדולה וכמות ההספמה הרצינית של הספריות הנמצאות בשימוש שם, כדאי מאוד לעשות פעולות נוספות על מנת לסייע למאמרים להתאנדקס מכוון שהסיכוי הוא גדול שהם לעולם לא יימצאו על ידי מנועי החיפוש בין בליל המידע שם, אם תכנסו לספריה תראו שכל דקה הדף הראשי מתחלף מרוב מבול המאמרים (וכן זה גם מעיד על איכות הקישורים).
ע"מ לאנדקס את המאמרים מה שאני נוטה לעשות הוא להכניס לפוסטים של XR רשימה של כל המאמרים אשר בכל פוסט מוכנסים 5 קישורים בצורה אקראית עם אנקורים אקראיים ופשוט לתת לרשימה הזאת לרוץ במשך כמה ימים , מובטח שכל המאמרים כמעט יאונדקסו בגוגל – ניתן לעשות את אותו הדבר עם רשימות AA של SB , ומכאן גם ברור מדוע מומלץ לעשות ספין של הקישורים והאנקורים במאמרים, וגם להפנות אותם למקומות אחרים כי אנחנו ממש לא רוצים את כל הקישורים האלה מופנים אל אותם הדפים אצלנו באתר.

לסיכום, על אף הסלידה שלי מנושא הפצת המאמרים אני חייב לציין במקרה של התוכנה הזאת שבהחלט מדובר בכלי ברמה לא רעה, נוח מאוד לתפעול עם ממשק קל להבנה שלא דורש שנים של למידה, לא יותר מידי באגים מעצבים אם כי יש כמה ועם תפעול נכון בהחלט אפשר לקבל מהתוכנה הזאת עוד כמה קישורים נחמדים שיכולים:

(א) להיות מכוונים ישר אל האתר בלי יותר מידי חשש (רק לא להגזים מספרית)
(ב) לחזק נכסי WEB2 אחרים
(ג) לגוון ו"לערבל" את פרופיל הקישורים שלכם בצורה ראויה – בעיקר אם אתם עובדים עם תוכנות כמו SENUKEX ו-XR שמשאירים Footprints עצבניים.
(ד) להוסיף לכם כמות לא מבוטלת של דפים עם קישורים אליכם אשר אותם תוכלו להפציץ בחופשיות עם תוכנות אחרות.

 

איפה אפשר לקרוא מידע רשמי: http://www.articlemarketingrobot.com/

כמה עולה התענוג? 97$ .

או….. חפשו פה ב: פורום קידום האתרים הטכנולוגי הישראלי.  וגם את זה לא שמעתם ממני.

יש לכם נסיון עם התוכנה? מכירים טכניקה מעניינת ויעילה לעבודה איתה? שתפו אותנו!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

טוב לא יכלתי שלא.... Article Marketing Robot, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: