למי שעקב אחרינו וקרא את הפוסט הקודם לגבי הפלת אתרים עם קישורי ספאם, בטח עלו לא מעט מחשבות בראש על כמה מטרות שהיו ראויות להשתתף בניסוי הזה… ואני חייב לציין ששמחתי מאוד מההצלחה ומכמות התגובות שקיבלתי על הנושא הזה, הציעו מועמדים רבים לניסוי שאני בטוח שלכל אחד מהם איכויות שהופכות אותו למועמד מוביל:

אתרים של מספר ארגוני שמאל בישראל
פורומים בחו"ל
פייסבוק
האתר של הפועל תל אביב
ועוד כמה כאלו…..


אך כפי שהיה אמור בפוסט הקודם, מה שחיפשנו הוא יותר אתרים של כאלו שבאמת מגיע להם, ושכולנו נשמח לראות אותם יורדים במיקומים, אז היו לי פה שני מועמדים מאוד רצויים לצורך זה, אחד מהם הוא האתר:והאתר השני הוא: 

בכוונה הכנסתי את האתרים בתור תמונות כי אין לי שום עניין שהם יופיעו עוד פעם בטקסט של הבלוג שלי, וגם כדי לתת קרדיט למציעים.
לגבי האתר הראשון – מדובר באתר ותיק למדי שנמצא במיקום גבוה כבר שנים רבות במילה Jew וכן מחזיק בכמות קישורים גדולה, ואני יכול להתערב שכבר לא פעם ולא פעמיים האתר הזה הותקף בצורה כזאת או אחרת על ידי ישראלים.  ולכן אולי ניקח אותו בתור מעין קבוצת בקרה ולראות אם תהיה השפעה על המילה הנ"ל בטווח הקרוב או הרחוק יותר.

לגבי האתר השני, מדובר באתר צנוע למדי עם יחסית מעט קישורים נכנסים שממוקם על סאב דומיין של בלוגר (מה ששם אותו בסכנה רצינית להסגר בגלל תלונות ספאם אחרי שהוא יתחיל לקבל קישורים) אנחנו נעקוב אחרי שתי המילים הבאות (ראיתי שהמיקומים במציאות קצת שונים אבל ננסה לקחת את המיקומים האלה בתור נקודת ההתחלה שלנו למדידה): 

נכון לעכשיו נסתכל על נקודת ההתחלה שלו עם כמות הקישורים הנכנסים שלו ונקווה לראות עלייה משמעותית בגרף הריק הזה לאחר כמה שבועות: 

בקיצור על מה שנותר לעשות הוא להתחיל, אני אעדכן לאחר כמה שבועות בנתונים חדשים – או אם נראה שינויים מהותיים מהר יותר אז אעדכן לפני כן, מחכים לראות את התוצאות, הניסוי מתחיל היום!!

עכשיו נכנס החלק האינטראקטיבי של הניסוי,  קהל גולשינו מוזמנים להציע מה נוכל לעשות לאתרים אלו בתחום הקישורים בלבד על מנת להזיק למיקומים שלהם בגוגל (כלומר אני לא רוצה לשמוע הצעות של התקפות DDoS או שימוש בבוטנטים וכדומה – לא רוצים להוריד אותם מהאוויר, אלא רק מיקומים בעזרת קישורים) , אתם מציעים אנחנו מיישמים! אנקורים מיוחדים? סוג מסויים של קישורים? הכל הולך – כל עוד זה משהו שאפשר לעשות עם תוכנות בלי שאקדיש לזה יותר מידי זמן.


נשמח לשתמוע תגובותיכם, בכל מקרה השרת מתחיל לעבוד עכשיו עם סיום כתיבת שורות אלו וקצת קונפיגורציה נדרשת… בהצלחה לכולם. המשך יבוא.

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: