רבות דובר ומדובר גם היום באינטרנט על הקונספט של קישורים מתוך פרופילים, ורבות הן התוכנות אשר מתיימרות לעשות זאת ברמה זאת או אחרת, החלטתי לצרף פה כלי חינמי שאמור לעשות בדיוק את הפעולה הזאת, והסיבה שהחלטתי לעשות זאת היא:
(1) לא בשביל שתלכו לעשות ספאם…
(2) לא בגלל שזאת תוכנה כל כך מוצלחת ועם יכולות כל כך מרשימות..
(3) לא בגלל שלא היה לי מה לרשום…

אלא מהסיבה, שאני רוצה לעשות הקדמה לנושא של תוכנות ה"בוטים בהזמנה אישית" אסופה של כלי Scripting שיודעים לבצע אוטומציה של הממ… כל מה שתגידו להם לעשות, ולא , זאת לא הגזמה.


אז הכלי הקטן שמופץ בצורה חינמית באינטרנט הזה שאני מצרף פה לפוסט הזה הוא Ubot Script שעבר קומפילציה לתוכנה עם GUI פשוט, שמה שהוא יודע (או ידע לעשות פעם) זה להתחבר לאתרים מבוססי Phpbb ולפתוח בהם פרופילים של משתמשים ולהכניס אליהם קישורים לשדה ה"דף הבית" וכו'. כל מה שצריך הוא לאסוף רשימה של פורומים בעזרת מתודה בסגנון שמוסבר בוידאו שמדגים אותה בעזרת Scrapebox אך כמובן שניתנת למימוש בעזרת כל כלי אחר שעולה על דעתכם:

ולאחר מכן לפעול בתוכנה לפי ההוראות שמצויינות בוידאו הזה:

כמובן שהכלי הנ"ל לא מספיק חכם בשביל לפתור לכם את הקפצ'ות, ולכן אם תרצו תאצלו להזין את המשתמש והסיסמא שלכם מ- Decaptcher.com על מנת להצליח, או למלא אותן בצורה ידנית. כמו כן הסקריפט אינו יודע ללמוד שדות שהוא אינו מכיר אך כפי שצויין, הסיבה שהוא נמצא פה היא שהוא מהווה כלי ראשוני להכרת תוכנות הסקריפטים היעודיים בהם נתחיל לעסוק בקרוב וליכולות המרשימות שלהם.

להורדה לחצו כאן

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 5.5/10 (2 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)

חינמי: יוצר פרופילים פשוט בפורומים מסוג PhpBB, 5.5 out of 10 based on 2 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: