טוב האמת שמדובר באיחור אופנתי קל של שבועיים אבל למעשה כתבתי את הפוסט הזה לפני מעל לשבועיים ותזמנתי אותו להיות מפורסם רק עכשיו מכוון שאני בחופשת פסח ואין לי ממש זמן לכתוב פה… אז כדי שלא יהיה משעמם לקוראינו בחופשת חול המועד של פסח… למי שלא עקב או לא יודע במה מדובר אז הכוונה ב-SEnukeX היא לעדכון של התוכנה SEnuke שכתבנו עליה פה בעבר , מדובר בעדכון משמעותי שרבים חיכו לו לא מעט זמן בכלל. (חכו חכו עוד מעט מגיע ה-Xrumer 7 beta6 ). אז אין צורך לכתוב מחדש מה התוכנה הזאת בעצם , מי שרוצה יכולה לקרוא את הפוסט הקודם, נביא פה רק סקירה קצרה של התוספות המשמעותיות לתוכנה הזאת.

 

אז מה הם ההבדלים העיקריים בין SEnuke לבין SEnukeX ?

(הנתונים מובאים מהאתר הרשמי של התוכנה אך אומתו כנכונים בבדיקות מול המשתמשים שמיהרו לבדוק אותה)

(1) מהירה יותר ומאורגנת יותר – התוכנה למעשה עברה תכנות מחודש לטכנולוגיה מתקדמת יותר. כל ממשק המשתמש עבר שיפצור רציני ועיצוב מחדש. וכל התוכנה מבוססת עכשיו בסיס נתונים יחיד – כך שאין צורך להעביר יותר קבצים ידנית.


(2)Wizard של יצירת פרוייקטים – כידוע , אחת הבעיות הגדולות בתוכנות הנ"ל היא חוסר הידידותיות למשתמשים חדשים, כאמור בגרסה הזאת נפתרה הבעיה על ידי הטמעה של Wizard הגדרות של שלב אחרי שלב, לא צריך עוד לקרוא הסברים מפרכים ולצפות בסרטים כדי להבין כיצד לקנפג את התוכנה אלא פשוט להריץ לפעול על פי ההוראות על המסך, לטענת המפתחים הם בעצם הגשימו את החלום הראשוני שלהם בעצם הפיתוח של הגרסא הזאת.(3) תרשים של תוכנית הפעולה של התוכנה – האמת זה אחד ה-Features המרשימים ביותר שראיתי בתוכנה כלשהי, ניתן בצורה ויזואלית להכין תוכנית פעולה של בניית קישורים עבור האתר, מאיזה סוגים , מאיזה פלטפורמות , באיזה סדר ופשוט להריץ את התוכנה ולשכוח מזה!(4) תזמון מושלם – מערכת Schedule מעולה ניתן לתכנן לתוכנה תזמונים עבור שבועות שלמים קדימה, ופשוט לשכוח ממנה, אם יש תקלה התוכנה פשוט תמשיך מאיפה שהפסיקה וניתן לתזמן זאת עבור אתרים שונים ופרוייקטים שונים כדי לשוות לתהליך בניית הקישורים מראה טבעי יותר.

 

(5) מודלים חדשים ,  פרופילים , אינדוקס ו-Press Release – התוכנה עכשיו למדה ליצור גם פרופילים בפורומים בדומה ל Xrumer (רק חבל שצריך לשלם על קפצ'ות) ותומכת בפלטפורמות המרכזיות, היא כמובן מגיעה עם רשימות פורומים משלה או שניתן להזין רשימות פורומים משלכם, מודול האינדקוס הוא פשוט שולח את הקישורים שיצרתם לרשת של בלוגים בעלי PR וכו' כדי לגרום לגוגל לסרוק את הקישורים שלכם ובעצם לגרום להם להתאדנקס ולהשפיע בצורה מהירה יותר ממה שהיו עושים באופן טבעי (מומלץ להזהר עם כמויות גדולות מידי של קישורים בקטע הזה)

וכמובן אחרון מודול מיוחד ששולח לאתרי Press Release – שידועים באמינותם במנועי החיפוש בעיקר לאחר העדכונים האחרונים ש"כיפכפו" את אתרי המאמרים המסורתיים.

 

גרסת נסיון ל-14 יום חינם כבר אמרנו? – מומלץ לנצל עקב דיווחים רבים על באגים נכון לזמן כתיבת שורות אלו שנקווה שיתוקנו, כמו כן המחיר לא זול בכלל – 147$ לחודש.

שווה בהחלט בדיקה: http://www.senuke.com/x/

 

מקווים לחזור למתכונת רגילה בימים הקרובים :)

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

הולכים ומשתפרים.... SEnukeX, 10.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: