טוב לאחר חודשים ארוכים של באגים אינסופיים בתוכנה ובקשות ותחנונים של אנשים לקבל גרסה חדשה אז לבסוף Botmaster הוציא את הגרסה המעודכנת מעט של Xrumer שאמור להוות עוד שלב בדרך אל גרסה 7 המושלמת והאגדית שאמורה להיום כלי האוטומציה האולטימטיבי שיודע ללמוד הכל ולטפל בהכל בלחיצת כפתור, אם אכן נראה את הכלי הזה במהלך ימי חיינו, קשה לומר, כמה כסף נבזבז עד אז גם קשה לומר, אך בינתיים לפחות נוכל להנות מגרסה עם קצת פחות באגים להתעסק איתם וכמה אפשרויות חדשות נחמדות… ננסה לסקור בקצרה מה הן התכונות החדשות של גרסת ה-Beta 6 ומה המשמעות לגבינו.

אז מה השינויים העיקריים  שמעניינים אותנו?

(דאגתי להשמיט את כל מה שלא אמור לעניין יותר מידי)


 

נוספה היכולת לטפל אוטומטית ב- DLE-Captcha בנוסף לשאר הקפצ'ות: 

ובקפצ'ות של מערכת הפורומים SMF איתן התגלו באגים מסויימים בגרסאות הקודמות:שימושי.

 

הרשמה אוטומטית לgmail.com ול-mail.ru: קשה לראות את זה עובד לאורך זמן בהתחשב באימות הטלפוני של GMAIL ולגבי MAIL.RU , שימוש רק עבור כתובות IP מרוסיה.

הגדלה משמעותית של הקובץ xmessages.txt: עקרונית אמור להעלות את אחוזי ההצלחה בשל יכולת מוגברת להתמודד עם הודעות בפורומים וכדומה, למעשה , הודעות שיודעות להסביר לנו יותר טוב מדוע יש לנו אחוזי הצלחה נמוכים.

יציבות גדולה יותר של התוכנה מבחינת זיכרון וקוד: הגיע הזמן באמת, בינתיים לא צפיתי ביותר מידי התרסקויות לא ברורות. הבנה יותר טובה של קפצ'ות טקסטואליות: לא ברור איפה זה נמצא שם. סוגים חדשים של פלטפורמות בהן התוכנה יודעת לטפל: אכן נראה שיש פתאום קישורים מסוגים חדשים של אתרים.

אפשרויות חדשות בתפריט הלמידה העצמית:  לא יודע על מה מדובר לא נתקלתי בשום דבר חדש.

אפשרות לשמירה של Threadים פרטניים בתיקית הDebug: רעיון מצויין, לא עבד לי אפילו פעם אחת.

תהליך משופר של אימות המיילים: רוב התלונות היום אומרות שהתהליך אינו תקין ואפילו לעיתים בכלל לא עובד ממה שכתבו בפורומים בחו"ל, אישית נראה לי אותו דבר כמו תמיד.

שיפור בטיפול בפלטפורמות פורומים של YaBB ו JiveForums: בהחלט רואים שיפור, פעם לא היה עובד בכלל, או לא משאיר לינקים בפרופיל בשום אופן, עכשיו עובד, ועובד יפה.

טיפול משופר בקפצ'ות טקסטואליות ובאפשרות להוסיף Rules בצורה נכונה: לא בדקתי.

תוקן באג שהיה גורם ל-XR לשלוח Report Abuse בפורום במקום את ההודעה:  זה מה שנקרא באג אירוני :)

בנוסף ל-Xblack נוסף xblack_inurl.txt: כלומר ניתן להכניס פרמטרים מסויימים לBlacklist וכך למנוע מהתוכנה לבזבז זמן בנסיונות לשלוח בסתם טפסים של צור קשר או דברים לא קשורים אחרים. בהחלט יעיל.

בוטלה לגמרי האפשרות לשלוח במערכות: Umaxforum, Gofuckbiz, Maultalk, Mastertalk, Armadaboard – לא הכרתי ולא ברור לי למה אני אנסה לשאול את אלכס ולראות מה העניין לגבי זה.

הטיפול בTopic קיימים שופר: כלומר פחות באגים בעבודה עם Elinklist ו-Rlinklist בצלחה.

הפחתו הכמויות של: unknown problem - תודה!

שופר הטיפול בפורומים מסוג Vbulletin 4.1.0: מצוין כי זה כבר בקושי עבד וגם אם כן, לא הוכנסו פרטים נכונים בעליל בשליחה.

שופרה שבירת הקפצ'ה של Vbulletin: מעולה.

דוחות שגיאות מפורטים יותר: אבוי לנו שנדע על כל התקלות.

התוכנה עברה אימון לטפל ב-ArticleDashboard: עכשיו אפשר גם להפיץ מאמרים עם XRUMER ללא מוד!

נוסף פורום חדש: ForumActif: אכן עובד כנראה ונראה נחמד.

 

בגדול, נראה שרשימת השינויים היא טובה ונכונה, אישית לא ראיתי שיפור משמעותי באחוזי ההצלחה של רשימות גולמיות, אבל מה שכן ראיתי זה ירידה משמעותית במהירות השליחה לאחר כחצי שעה של הרצה עד לרמות שלא מתקבלות על הדעת אבל חוץ מזה נראה שאכן יש שיפור בכמה מהבאגים המעצבנים שהיו בגרסא הקודמת שלפחות תוקנו עכשיו כמו כפתור ה-START שלא עבד בכלל. לכן נחכה ונראה לאן זה מתפתח…

 

ניסיתם ויש לך תובנות מעניינות מהגרסה הזאת?  נשמח לשמוע אתכם!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: