זוכרים את מה שהיה נקרא גלגל הקישורים?… כן אותו מבנה נחמד של כמה בלוגים המקשרים אחד לשני וכולם מקשרים לאתר הראשי ומשמשים מעין "מלכודת של דבש" עבור הזחלן של גוגל… כמה היו טובים אותם ימים שהיה מספיק ליצור מבנה כזה לראות את הדירוג שלכם משתפר… אך לצערנו מצד אחד ולשמחתנו מצד שני, מאז השתנו הזמנים ואת גלגל הקישורים החליפו הצלבות , רשתות , שכבות , פרמידות וכל מיני שאר מבנים מיוחדים שאמורים ליצור מעין תעלה שמובילה Link Juice לאתר שלכם דרך נכסים שונים שהם אינם האתר שלכם כשהם יוצרים מבנים תמנוניים ומשונים לרוב… 

בעיה ידועה של מבנים כאלו היא מה שנקרא ה-Footprints שהיא משאירה, שהיום לפעמים ניתנים לגילוי על ידי מנועי החיפוש שממהרים לעשות Devalue חסר התחשבות על כל נכסי ה-Web2 שטרחתם לבנות בעמל כה רב.

כיצד (כנראה) הם עושים זאת?

- זיהוי של מבני קישורים לא טבעיים בעליל (יותר מידי אתרים שמקושרים ביניהם ומקשרים לאתר אחד בעוד אותו אתר לא מקשר לאף אחד מהם)
- זיהוי של נתוני פרופיל זהים, אותה כתובת מייל, אותו מקום מגורים, אותה חתימה, אותו מקצוע ב-500 אתרי Web2 שונים? כנראה שזה מרים דגל אדום אחד או שניים.
- שכפול תוכן,  נו טוב, פנדה וכו' לא נכנס לזה.

אז מה שמתקבל הוא בעצם שהתחרות בין כלי ה-Web2 היום היא לא "מי מצליח להביא אחוזי הצלחה יותר גבוהים" אלא "מי מצליח להשאיר כמה שפחות עקבות בתהליך"

וזה מה שמביא אותנו לכלי – או יותר נכון לשירות עליו רציתי לכתוב כאן:  Automated Linkspushing

בגדול, Linkspushing הוא מושג המתייחס לקישורים בשיטת השכבות מתוך דפי Parasite Hosts למיניהם – ותוך כדי התהליך,  "נדחף" ה-Link Juice מהשכבות החיצוניות אל השכבה הפנימית המכילה את האתר הראשי בעזרת מבנים שונים של פרמידות קישורים,  עד לפני כשנה או שנה וחצי היה הכרח לבצע זאת בצורה ידנית על ידי פתיחה של חשבונות במקומות רבים וקישור שלהם – או על ידי כלים כמו SEnuke שעשו את העבודה בצורה "חצי אוטומטית" והשאירו Footprints ענקיים.

עד שהגיעה השיטה האוטומטית לעשות זאת

למעשה, השיטה האוטומטית של Linkpushing היא מתודה בעזרתה אתם יכולים לבנות לעצמכם מבנים מורכבים של ארכיטקטורת קישורים שתעזור לכם לקדם את האתר שלכם בצורה יעילה יותר וכל זאת מבלי להשאיר את ה-Footprints שהם תוצרי הלוואי של התהליכים הוותיקים יותר כמו גלגלי הקישורים של פעם.

התהליך של בניית מערכי הקישורים של  ה-Linkpushing נעשה רנדומלית ואקראית לגמרי, לא ניתנת אפילו ההזדמנות לייצר משהו שדומה ל-Footprints מכוון שהמערכת משתמשת בנכסי Web2 בצרוה אקראית לגמרי, כלומר – ספריות מאמרים שונות, אתרי Social Bookmarking שונים , היא בוחרת אותם מתוך מאגר ושולחת שם את הקישורים בצורה אקראית ונראה שאכן הסבירות לפגיעה באתר שלכם בשל תהליך זה היא נמוכה ביותר, שלא כמו בגלגלי קישורים רגילים – אשר מזוהים בקלות ולעיתים יכולים לפגוע יותר מספאם מצוי (פשוט בגלל איבוד ערך פתאומי וצניחת האתר עקב זה) כך גם אומרות הביקורות בעולם ומשיחות עם אנשים שהשתמשו בשירות זה אף שמעתי על הצלחות לא רעות במילים בעלות תחרות גבוהה למדי.

מפעילי השירות טוענים שהתהליך נבדק פעמים רבות על ידי אנשי SEO רבים במילים שונות – וכל פעם ופעם נצפה שינוי לטובה במיקומי האתרים המשתתפים כשהשימוש היה כל פעם במילות מפתח בדרגות תחרותיות שונה.

דוגמא כללית לאיך ייראה מבנה של קישורי Linkspushing היא:

  

הייתרונות כאמור הם:

- לא משאיר Footprints
- אין צורך לכתוב מאמרים לצורך התהליך (השירות משתמש במאמרים שלו ובספינים שלהם)

כדי לקבל את הקישורים שלכם כל מה שצריך לעשות הוא בעצם להתחבר אל השירות, להכניס את הפרטים, את מילות המפתח ואת ה-URLים ולחכות לדו"ח אחרי שה-PUSH (כינוי לסבב פעולה של השירות) מסתיים. פשוט וקל כפי שזה נשמע.

כמה זה עולה?

טוב, אז אמנם מדובר בהצעה אטרקטיבית, אך המחירים אינם זולים בהכרח, הכל תלוי – בחבילה אותה רוצים לממש:

Push יחיד – יעלה כ-27$ בלבד ומה שהוא יכיל בתוכו הוא כ-81 דומיינים שונים שיקשרו לאתר שלכם בצורה אקראית ויקשרו ביניהם, כאשר חלוקת הקישורים תהיה בערך משהו כזה:

עד כ-25 פוסטים בבלוגים עבור המעגל הראשון סביב האתר שלכם.
עד כ-20 אתרי מאמרים שכולם Autoapprove המקשרים לשכבה הראשונה + שני פוסטים בבלוגים.
עד כ-6 "doc share posts" המקשרים בצורה מחולקת בין המעגל הראשון ובין ישירות לאתר הכסף שלכם.
עד כ-10 פוסטים בפלטפורמות מיקרו בלוגינג, מתוכם 2-4 יקשרו לאתר הראשי והשאר יקשרו לבלוגים ולאתרי המאמרים מהשכבה השנייה.
עד כ-20 מאמרים באתרי מאמרים שאינם AutoApprove שיקשרו לבלוגים, ולמאמרים ה-Autoapprove שלכם.

מכאן מה שקובע את המחיר הוא כמות הפעמים שהתהליך הזה יחזור על עצמו במהלך חודש אחד, כאשר כאמור פעם אחת תעלה לכם 27$
ו-300 פעמים בחודש יעלה לכם 1458$ , ללא ספק מציאה .

לאחר סיום התהליך, תקבלו בממשק הניהול שלכם קובץ טקסט וקובץ אקסל המכילים את כל הקישורים שקיבלתם, תוכלו לקחת את כל הקישורים ולהפגיז אותם עם תוכנות אחרות כמו Scrapebox או Xrumer על מנת לתת לאתר שלכם עוד דחיפה משכבה נוספת. עצת המפתחים היא לחכות כמה שבועות לפני הפגזות נוספות כדי לשוות למהלך "מראה טבעי יותר".

עוד שיטה בה ניתן לקדם את ה-"pushים" הקודמים היא לקנות מה שנקרא, "extended linkpushes" , כאשר מדובר בעצמם בביצוע של Linkpushes המופנים לעבר ה-Pushes הקודמים שביצעתם , כלומר עוד שכבות על שכבות. לביצוע מבני קישורים גדולים ומחוזקים יותר.

לסיכום, מדובר על שירות מעניין – ובנוסף להכל, עם תמיכה טכנית מצויינת למקרה שיש תקלות או כשלונות של פושים.

למי שמעוניין לנסות, ניתן לעשות זאת כאן:  http://linkpushing.net/

 

מה דעתכם על הרעיון? ניסיתם? אהבתם? שתפו אותנו בתגובות!

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: