This software makes Ubot (an most other bots out there) look like a little bitch. ולאחר הפתיחה הזאת שנאמרה על ידי אחד ממנהלי הפורומים המתמחים בנושאים כגון אלו, נמשיך לעניין…

מכוון שכבר הסברנו את הנושא של הבוטים בפוסט הזה, וגם הרחבנו עוד בפוסט על ה-Ubot אין צורך לחזור שוב ולהסביר בעצם מה עושה התוכנה הזאת, מכוון שהיא חלק מסדרת הבוטים ומטרת השימוש בה היא זהה,נתחיל ונאמר שזהו המידע הראשון והבלעדי שמתפרסם בעברית על התוכנה וגם מעט מאוד מפורסם באנגלית עליה לכן אל תתפסו אותי בכל מילה, נאלצתי להסתמך על המקורות האינטרנטיים והאנושיים היחסית מועטים שיש בנושא זה היום.

ונדלג לסקירה כללית על התוכנה, פה מדובר בעוד אחת מהתוכנות תוצרת רוסיה, עד לשנה האחרונה בערך היא הייתה ניתנת להשגה רק בשפה הרוסית ומהגרסה החדשה ניתן להשיגה גם באנגלית ונראה שלאחר שהשוק ברוסיה הספיק להנות ממנה הגיע הזמן גם לפנות אל השווקים במערב.


לא ניתן להתעלם מהדמיון שיש בין שתי מפלצות האוטומציה תוצרת רוסיה Zenno poster ו-Xrumer ,  גם בלוגו הדומה שלהם , גם בשם החברות המפתחות אותם  (Zennolabs ו-BotmasterLabs) והעובדה שהמפתחים של Zenno מטרגטים את אותו קהל היעד של משתמשי ה-Xrumer , היינו – קהילת הספאם \ Blackhat , וניתן למצוא נוכחות שיווקית מאסיבית למדי של התוכנה בפורומים המוקדשים לגמרי למשתמשי Xrumer. נראה שבניגוד למפתחי תוכנות כמו Ubot שלא נקטו עמדה או אידיאולגיה שתסמן במדויק מה הייתה הכוונה מאחורי פיתוח התוכנה, במקרה של Zenno די ברור שהתוכנה לא פותחה עבור אנשים שחיפשו להפיץ "תוכן איכותי ומקורי" ברשת אלא בעיקר עבור אלו שחיפשו דרך להשיג קישורים בכל דרך אפשרית. וכיאה לתוכנה מסדרת התוכנות תוצרת רוסיה, היא מבטיחה וגם מקיימת.

Zenno poster

נכון להיום המידע הכתוב (באנגלית לפחות) על התוכנה הזאת, כמעט ולא קיים, אז נביא את אוסף המידע שנוכל מביקורות שנרשמו, מאת משתמשים ומאתר התוכנה:

1. התוכנה היא היחידה נכון להיום מזן התוכנות האלו שתומכת ב-MultiThreading , המשמעות היא שתוכלו לבצע את אותה משימה, מספר רב של פעמים במקביל בלי להשאיר שום סימני זיהוי שאתם הם אלו שעושים זאת. למה הדבר דומה- לפתיחת מספר חשבונות בטוויטר במקביל מכמה דפדפנים שונים עם IP שונה (פרוקסי במקרה הזה) ועם Cookie שונה, בהחלט פיצ'א שמייעל את העבודה ויעזור למנוע באנים.

2.ממשק Drag & Drop ויזואלי, התוכנה עובדת על בסיס "תבניות" כל תבנית כוללת סט של הוראות פעולה שהן בעצם "הקלטה" של פעולות המשתמש, כל מה שנותר לאחר ביצוע ההקלטה הוא פשוט להפעיל את התבנית ולתת לה לבצע את אותה המשימה בעצמה שוב ושוב…

3. כלי פנימי לבדיקת שרתי פרוקסי חינמיים, אימות שלהם ושימוש בהם – עם התוכנה הזאת אין צורך ללכת לחפש רשימות של שרתי פרוקסי חינמיים… היא תעשה זאת עבורכם, וגם תבדוק את התקינות שלהם ותרענן את הרשימה כמה שתרצו… (דומה לאפשרות של Scrapebox) , כמובן שניתן להוסיף עוד פרוקסים לרשימה , ניתן לסנן לי פרוקסים מסוג Http או Socks , וכמובן לייבא או לייצא אותם בשביל משימות הקידום שלכם.

4. מערכת אמולטור מתוחכמות שיודעת לזהות באתרים איתם היא עובדת מערכות נוגדות בוטים מסוגים של Js, Ajax ושאר אימותיים, המערכת מופעלת אוטומטית ברגע שמזוהה מערכת הגנה נגד בוטים ויודעת לחקות התנהגות אנושית באתרים כדי להגדיל את אחוזי ההצלחה שלה.

5. לבקיאים יותר בשפות תכנות, ניתן להוסיף באופן חופשי לדפדפן של התוכנה קודים ב C או PHP , הדפדפן הוא סוג של "קוד פתוח" והמשתמש יכול לבחור את האפשרויות אותם הוא רוצה לנצל. ואפשר גם ממש לפתח מערכות שליטה חדשות לגמרי בדפדפן הפנימי של התוכנה.

6. Nickname Generator – התוכנה Zenno Poster יודעת גם לייצר שמות משתמש באופן אוטומטי, ולעשות את זה עם שמות שיהיו קרובים לשמות אנושים ולא ייראו כמו ספאם מצוי….

7. יש לתוכנה מעל 50 פקודות מאקרו שונות בהן ניתן להשתמש.

8. התוכנה יודעת לזהות ולעקוף הגנות שונות: קפצ'ות דרך שירותים חיצונים או גם קפצ'ות  טקסטואליות ופלאשיות דרך מערכת OCR שמובנית בו , אימות הרשמות במייל , הגנות של JS ו AJAX , הגבלות IP , חלונות קופצים, Firewalls

תמונה של Zenno Poster

אז מה התוכנה יכולה לעשות בשבילכם?

- הרשמות לאחסונים חינמיים

- הרשמות לרשתות חברתיות

- הרשמות לחשבונות טווייטר

- הרשמות לחשבונות מייל

- יצירת פרופילים בפורומים

- הרשמות בבלוגים

- איסוף קישורים ממנועי חיפוש (מנוע Parser)

- איסוף מידע מפורומים או מאתרים מעניינים

- לשלוח בבלוגים

- לשלוח בפורומים

- העלאת קבצים

- העלאת תמונות

- העלאת Social Bookmarks ואתרי תגיות וסימניות

ועוד ועוד….

 

חסרון אחד שיש לתוכנה על Ubot (ולא משנה העובדה שהוא מכוסה על ידי יתרונות אחרים) הוא שאין אפשרות לתוכנה לבצע קומפילציה של בוטים לקבצי Exe והפצתם, ככל הנראה מדובר בפיצ'ר (חוסר פיצ'ר) מכוון על מנת לשמור את קהילת המשתמשים של התוכנה כקהילה סגורה שדואגת לעצמה מבפנים, תופעה מוכרת למדי כשמדובר בקהילות השונות של תוכנות האוטומציה למיניהן. כמו כן נציין שלתוכנה יש תוכנית אפילייט נחמדה ומתגמלת.

 

וכמה עולה התענוג?

גם במקרה הזה, ישנן 3 גרסאות המתאימות לסוגי משתמשים שונים, מהמשתמש הקל למשתמש הכבד,

גרסת לייט – במחיר של 39$ + 30$ לחצי שנה של עדכונים שוטפים, עם אפשרות ל Thread 1 , מהירות פרוקסי איטית ואין אפשרות לאימות אימיילים.

גרסה רגילה – 99$ + 50$ לחצי שנה של עדכונים, המאפשרת 5 Threads , רשיונות לשני מחשבים מהירות פרוקסי מוגדלת

גרסת PRO – במחיר של 299$ + 90$ לחצי שנת עדכונים, עם MultiThreading בלתי מוגבל, רשיונות ל3 מחשבים, מהירות פרוקסי מקסימלית וכל שאר האפשרויות פתוחות.

 

נראה למעשה שמפתחי התוכנה לא היו מעוניינים בכלל שמישהו ירצה לרכוש את הגרסאות הקלות, אלא למטרות התנסות בלבד, לכן מי שכוונותיו רציניות, נראה שיהיה חייב להתחיל מגרסת הפרו על מנת גם להצליח ולהפיק מזה משהו באמת.

 

הדגמות של התוכנה

וידאו שמדגים יצירת חשבונות טוויטר עם Zenno Poster:

YouTube Preview Image


 

וידאו שמדגים הרשמה לפורומים עם Zenno Poster:

YouTube Preview Image


 

רוצים עוד מידע – באתר הרשמי של התוכנה:  http://zennolab.com/en

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 8.0/10 (1 הצבעה )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +1 (מתוך 1 הצבעה)

בוטים חלק 2 - Zenno poster, 8.0 out of 10 based on 1 rating


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: