לאחר שבחודש הקודם הצגנו שיטה כיצד לגרום לגוגל לאנדקס ולהכיר כמויות של אלפי קישורים ברגע בעזרת פידים של RSS , הפעם ננסה שיטה יותר ישירה ולעניין, בשימוש עם לא פחות ולא יותר מאשר פלאגין של וורדפרס בשם  Backlinks Energizer , כפי שאנחנו יודעים עם כל הכבוד לכל שאר השיטות, אין שום שיטה טובה יותר לגרום לגוגל להתייחס לקישור מאשר קישור באתר אחר, או במקרה שלנו מבלוג אחר. לא נגזים ונאמר שהקישורים יהיו מתוך תוכן איכותי במיוחד או מקורי, אבל הם יהיו, ואין מה לומר – השיטה עובדת, וללא התערבות אדם בכלל.אז מה צריך בשביל זה?

- פלאגין של וורדפרס בשם Backlink Energizer

- התקנה נקיה של וורדפרס (או לא נקיה) שאפשר להשתמש בה.

- אחסון שמסכים לנו להריץ Cron Jobs

- כל עשרות אלפי קישורי הספאם שהספקתם לבנות לעצמכם החודש.

- הרבה מצברוח טוב.

אז בגדול איך השיטה עובדת?

הפלאגין עצמו מותקן על וורדפרס כלשהו, הוא יודע להתחבר לכמה נכסי WEB2 או יותר נכון בלוגים מוגדרים מראש שאתם יצרתם עבורו ולעשות אליהם Login ולפרסם בהם תוכן בצורה מתוזמנת ואוטמטית,  כשהוא מכניס את חבילת הקישורים שהגדרתם לו לתחתית הטקסט של כל פוסט, כאשר לכל פוסט מוכנס מספר קישורים כפי שתגדירו לו. מאוד דומה למה שיודעת לעשות המערכת המפלצתית הנקראת (LFE) רק בקטן ועבור מספר בלוגים מצומצם במקומות מוגדרים מראש.

שאלתם מהיכן מגיע התוכן? -  מתוך פידים של RSS שאתם תזינו לתוך הפלאגין שהם פידים של אתרים בעלי תוכן רלוונטי לאתר אותו אתם מעוניינים לקדם. או יותר נכון לדפי הקישורים אותם אתם רוצים לאנדקס.

ונפרט את השלבים:

1. הגדרת חשבונות הWEB2 והבלוגים (או לייבא את החשבונות) כאן יש לכם אפשרות, או להוציא 17$ ולרכוש חבילה של חשבונות מוכנים לאתרי ה-Web2.0 הבאים:

wordpress.com , Typad , Blogger , Live Journal , Tumblr , Multiply , Xanga , Posterous מהכתובת הבאה: http://www.backlink-energizer.com/bliss2/ . או לפתוח בכל אחד מהם חשבון משתמש באופן ידני ולהזין את הפרטים שלו להגדרות של הפלאגין כפי שמתואר בתמונה:

שימו לב שלאחר הגדרת הבלוג מומלץ מאוד ללחוץ על כפתור Test ועם הופעת החץ הירוק תדעו שהפלאגין הצליח להתחבר לבלוג שיצרתם בהצלחה.

 

2. ישנה גם אפשרות נחמדה ביותר להגדרת בלוגים שלכם לשימוש, בהם הפלאגין יוכל לבצע פוסטים, האתרים יכולים להיות אתרים שלכם המאוחסנים אצלכם או באתרי וורדפרס MU שפתחתם (בלוגים חינמיים במערכת וורדפרס מרובת משתמשים… )

החצים מראים את השלבים שצריך להזין. די מסביר את עצמו.

** חשוב מאוד, על מנת שהזנת הפוסטים האוטומטית תעבוד עם בלוגים שלכם יש להפעיל את האפשרויות

"Atom Publishing Protocol"  ו- "XML-RPC" בתפריט – הגדרות —> הגדרות כתיבה,  בממשק הניהול של הוורדפרס.

 

3. ביצוע TEST POST לראות שהכל עובד – לאחר שהזנתם את כל הפרטים ניתן לעבור לחלון ה Test Post , שם פשוט להזין פוסט כלשהו , וללחוץ על טסט:לאחר שעשיתם זאת פשוט יש להכנס לבלוגים ולוודא שאכן השליחה האוטומטית התבצעה. וזה אמור להראות בערך כך לדוגמא שנלקחה מ wordpress.com: 

4. מה שעכשיו צריך לעשות הוא  התהליך של הזנת הפידים מהם יילקח התוכן והגדרת מספר הפוסטים ליום ומספר הקישורים שיצאו מכל פוסט, עבור שלב זה כל מה שיש לעשות הוא פשוט לחפש בגוגל את המונח הרלוונטי ביותר עבור הקישורים אותם אנחנו רוצים לאנדקס, לדוגמא – אם הקישורים שלנו בנושא Games , נחפש בגוגל Games Blog ומהבלוגים האיכותיים שמצאנו ניקח את הפידים של ה-RSS שלהם ונגדיר בצורה הבאה:

כאן גם נקבע מה יהיה ה Anchot Text של הקישורים כמו כן כמה פוסטים אנו רוצים שיפורסמו ביום וכמה לינקים יהיו בכל פוסט.

 

5. כל מה שנשאר הוא הזנת הקישורים שלנו לפלאגין, נניח שמדובר ב- 10,000 קישורי פרופילים, אז זה צריך להראות בערך כך:6. לאחר שסיימנו את כל זה צריך להגדיר את ה Cron Job בשרת להריץ את הסקריפט כל שעה:

Wget http://www.your-domain.co.il/wp-content/plugins/energizer/cron.php

או בכל צורה אחרת שאתם מגדירים Cron Job כמובן יחד עם ההגדרה שירוץ כל שעה שזה משהו כמו:  * * * * 0

 

עכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא לדאוג שהבלוגים שפתחתם או השתמשתם בהם יהיו מאונדקסים בגוגל – כלומר פשוט לשלוח אותם בכמה אתרי Social Bookmarking או לתת להם קישורים מפורומים כאלו ואחרים או כל שיטה אחרת שמועדפת עליכם על מנת לאנדקס דפים חדשים.

מה שיקרה עכשיו בזמן שאתם נחים שלפי ההגדרות שקבענו בסעיף 4 , הפלאגין יפרסם בבלוגים בצורה אקראית מספר של 30 פוסטים ביום שיועתקו פחות או יותר מפיד ה-RSS שהזנתם, כאשר בכל פוסט הוא יכניס בצורה אקראית 4 קישורים מרשימות הקישורים שהזנתם אליו, עם 4 אנקוראים אקראיים מרשימת האנקורים שהזנתם, כלומר, בכל יום, הדפים שמכילים את הקישורים שלכם, יקבלו 120 קישורים מ-8 בלוגים שונים ואם הגדרתם גם בלוגים שלכם אז הרבה יותר מזה – כאשר כל עוד לא הגדרתם אחרת בתפריט ההגדרות כל דף שפורסם אליו קישור יוסר מרשימת הקישורים (ניתן לבדוק בתפריט ה Status Report – במה שרשום Pending Links ו- Energized  Links , כאשר ה-Energized הם אלו שכבר פורסמו כלינקים בפוסטים), כך שכל מה שצריך לעשות כשרוצים לאדנקס את הקישורים הוא להוסיף עוד קישורים לרשימת הקישורים, ואם בא לכם לשמור על רלוונטיות אתם יכולים גם להחליף את רשימת הפידים של ה-RSS שמזינים את התוכן ואת האנקורים.

שיטה מצויינת לדאוג שדפים המכילים קישורים אליכם ייסרקו במהירות וללא התערבות, וגם בצורה הדרגתית ומתונה.

הבעיה:

האתרים בהם פתחתם את הבלוגים, מזהים את התרגיל מידי פעם ויסגרו את הבלוגים, אך כאמור ניתן לפתוח בלוגים חדשים ואפילו רצוי לשריין כמה כאלו מראש, וכמה בלוגים על אחסונים שלכם או בפלטפורמות MU  ששם סכנת הסגירה תהיה נמוכה יותר.

 

התענוג: http://backlink-energizer.com/

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: