טוב אז אמנם יש את הרושם שנרדמנו בשמירה בזמן החורף הזה ונכון שכבר חודשיים אני חולה ובקושי יש לי כוח לזוז, ולצערי רואים את זה, אבל האמת היא שמאחורי הקלעים יש המון פעילות מעניינת כמו תמיד, כל מיני אתרים, מילים כלים וניסויים, ולאחר שחווינו את החוויה המצמררת של הכנס שהיה השבוע שהשאיר אותי פעור פה לנוכח חוסר המידע הפרקטי שהפקתי ממנו – לעומת האוכל הטוב שהיה בו והאנשים המאוד טובים שאני תמיד שמח לפגוש, חשבתי לעצמי מה יכולה להיות חוויה מתקנת טובה יותר מאשר לבחור איזה כלי נחמד שאהבתי לאחרונה, אחד כזה שעושה לי כל מיני פעולות הרבה יותר פשוטות , ולרשום עליו איזה ביקורת קטנה וכמובן המלצה חמה.


לפני הכל נקדים קצת ונאמר, תמיד די אהבתי את כל הקטע הזה של Social Bookmarking, לא שזה יציב אתכם במקום ראשון במילים תחרותיות בתור מתודת קישורים יעילה, ולא שאתר פליג שמוציא מתוכו 5 מליון קישורים זה בהכרח משהו משהו, אבל כמה יתרונות שתמיד שרדו באתרים האלה לאורך הזמן:
1) הם תמיד עוזרים לאינדוקס כמעט מיידי של דפים.
2) דפים מדורגים יכולים לקבל מהם אחלה בעיטה למעלה.
3) דפים בנישות של תחרות נמוכה יכולים להיות מדורגים בעזרתם די בקלות.
4) הם זולים מאוד.
5) יש המון כלים שיכולים לספק אותם בצורה אוטומטית \ או פייבר כמובן.
6) יש המון אתרים כאלו (מגוון דומיינים מקשרים…)

אך חוץ מהעובדה שעם הזמן כוכבם דעך בשמי הקידום ורובם הושלכו אל ערוגות הספאם המטופחות שצומחות לנו פה חדשות לבקרים, אנחנו גם יודעים שעל כל 6 יתרונות שנרשום יש לנו תמיד כמה חסרונות מעצבנים כשאנחנו רוצים לבצע את הפעולה הזאת:

אם אנחנו חושבים לעשות Bookmarking ידני?  כן, בטח. אנחנו לא חושבים על זה אף פעם.
או אולי לעשות Bookmarking עם תוכנות, Auto PLigg , Bookmarking Demon מודים של Xrumer ?  למי יש כוח? לאסוף רשימות עם SB, לראות איזה  אתרים מתאימים לתוכנות, לסנן את הרשימות, לבצע הרשמות ולהשאר אחרי ההרשמה עם פחות מ-20% אחוזי הצלחה, ואז לשלוח ולהשאר עם אחוז הצלחה של 20% מתוך ה-20% של קודם… לשלם על קפצ'ות כבר אמרנו?
ננסה לעשות Bookmarking עם SenukeX ? הרי כל העולם כבר חרש על הרשימה הזאת ועוד לא ניתן אפילו להוסיף אתרים משלכם.
טוב אז למה לא לעשות Bookmarking דרך פייבר\פרילאנסרים? למי יש כוח כל פעם לחפש גיג חדש אחרי שהקודם נסגר ובכלל לחכות יומיים לדו"ח אם הוא מגיע בכלל וגם הוא נוצר באחת הדרכים הקודמות.

לכן הפעם הייתי רוצה לציין את אחד הפתרונות האלגנטיים ביותר יצא לי להתקל בהם שאין בו אפילו אחת מהבעיות הללו שציינו קודם – ולמעשה הוא ממש גרם לי להשתמש בחודשיים האחרונים בשירות Bookmarking מבחינה כמותית כפי שלא חשבתי שאעשה יותר בחיי (אגב שמישהו יזכיר לי בהמשך, נכתוב קצת על רשתות Bookmarking פרטיות… יש גם חיה כזאת)

אז על מה מדובר?

שירות וובי לחלוטין שנקרא NeoBookmark, ואין כמו סרטון הדגמה קטן שלקחתי מהאתר שלהם כדי לחסוך לנו הרבה מאוד מילים אפשר לראות פה במהירות את התהליך של יצירת פרוייקט ושליחה:

אבל בכל מקרה, מה הם הפיצ'רים בשירות הזה שכל כך התלהבתי מהם?

יש באתר רשימה מוכנה של אתרי Bookmarking ברמות של PR0 – PR5, רוצים להוסיף עוד אתרים משלכם? תהנו, זה גם אפשרי. לא חייבים. הרשימה הבסיסית שלהם גם מתעדכנת כל הזמן, כל יום היא נבדקת מחדש כדי להבדק  אם יש בה אתרים לא פעילים והם עפים מהרשימה כלאחד יד. כל מה שאתם צריכים לעשות בתור משתמש חדש הוא להטעין "קרדיטים" כלומר כסף: תמורת 10$ לדוגמא, תוכלו לקבל 5000 קרדיטים לאתר, כל קרדיט = Submission 1 לאתר ללא קפצ'ה,  אם אתם משתמשים באתרים עם הקפצ'ות, ירדו לכם עד כ-10 קרדיטים לסאבמישן, ואם בחרתם בהצבעה עבור הידיעה שלכם (20 הצבעות בערך) ירדו לכם עוד כמה קרידטים. מיותר לציין שאין לכם מה לדאוג לגבי כל הנושא של הקפצ'ות, הכל מתבצע ברקע, ועל ידי המערכת.

אין שום צורך לפתוח חשבונות באתרים, לאשר מיילים, ולדאוג לאחוזי ההצלחה, אתם משלמים רק על Submission שהצליחו – אותם תוכלו לראות בדוחו"ת שמתעדכנים בזמן אמת תוך כדי הריצה עצמה – אגב, כל סאבמישן הוא גם מפרופיל חדש ככה שאין לכם פרופיל אחד שמכיל את כל הבוקמרקינג שלכם בניגוד לרוב התוכנות המצויות שאח"כ נמחק לכם החשבון יחד עם כל מה שעשיתם… את הדוחות המלאים כמובן שתוכלו להוריד בסוף כקובץ CSV עם פירוט של דף הפרופיל, קישור מדוייק לדף הסאבמישן טייטל וכו'… והכל עם 100% הצלחה – כלומר אם ביקשתם לשלוח 100 בוקמרקס תקבלו דו"ח בסופו של דבר (ודי מהר) עם 100 בוקמרקים חיים ופעילים.

כמובן שיש את כל הפיצ'רים הרגילים:

* אפשרות לספינים של התוכן שלכם

* יצירת פרוייקטים ותזמון שלהם – אתם יכולים להריץ הכל מחר, או פשוט לשים כתובת דף אחת ולתזמן את הבוקמרקינג נניח שכל יום יהיו לו 10 בוקמרקינג חדשים עד שזה מגיע ל-100 או 1000 או מה שאתם רוצים. מנסיון זה מצוין עבור דפים חדשים שרוצים לתחזק או דפים ממוקדי מילים בתחרות נמוכה.

* ניתן לבחור את סוג האתרים – יותר איכותיים, פחות איכותיים, לפי PR , עם קפצ'ה או בלי קפצ'ה וכו'.

* כל הדוחו"ת הקודמים שלכם כמובן שנשמרים במערכת בצורה מסודרת לשימוש עתידי (הפגזת הפרופילים שלכם עם משהו אחר אולי?)

* אפשרות מאוד מעניינת למי שמעוניין לעשות את זה ב Large Scale או למכור שירותים כאלו בעצמו: ניתן לרכוש מהם API של המערכת האוטומטית שלהם ולהריץ אותו על שרת פרטי שלכם במהירות, זה מצויין למי שמשתמש בכמויות גדולות מאוד של קישורים כאלו או שמוכר שירותי Bookmark, לגבי המחיר של זה אין לי מושג, צריך לדבר איתם על זה כל מקרה לגופו.

* ממשק גרפי נוח ונחמד, ואמנם לא יצא לי לנסות אבל עושה רושם שאפילו יש להם שם תמיכה טכנית.


החסרון המהותי היחיד שאני יכול למצוא במערכת:  לא טוב עם עברית! אבל האמת לא ממש אכפת לי.

* וכמובן הנקודה הכי חשובה…. המחיר…. המחיר פשוט זול! יותר זול מפייבר וכל דבר אחר והשירות יותר אמין ומהיר. סתם כדוגמא – לפני כשבוע הפקדתי 10$ במערכת וקיבלתי 5000 קרדיטים, מאז כבר השתמשתי ב-31 פרוייקטים שונים (כל פרוייקט היה קישורים לדף אחר) מספר הבוקמרקינג שעשיתי עומד על כ-1000 סאבימשנס של קישורים (שוב אני מזכיר, 1000 = 100% הצלחה של 1000, לא הצליח לא שילמתם) ועדיין נשארו לי… 2147 קרדיטים מתוך ה-5000, תעשו את החשבון אם זה שווה.

ונחזור לכותרת


אז זאת בעצם התשובה לשאלה איך חזרתי לאהוב Social Bookmarking, כי מצאתי כלי שהוא פשוט, נוח, זול, עם אחוזי הצלחה מושלמים יש לו אפשרויות להיות Scalable ולא צריך להוריד אותו למחשב ולחשוש מאלפי הטרויאנים שדוחפים לי בקבצי ה-Crack של התוכנות שמזמן הפכו לי את הבית לאיזה בוטנט שאני לא אתפלא אם הוא שימש להפיל את האתרים של הבנקים על ידי האקרים סעודיים או משהו כזה… ונכון כבר הרבה זמן לא מצאתי את עצמי נותן כזאת המלצה ישירה על משהו, אבל כשאני יכול לקחת כלי ולומר שהוא הסיבה שחזרתי לאהוב סוג קישורים \ עבודה מסויימת אני חושב שבמקרה הזה בהחלט מגיע לו כל הקרדיט, עלי.  אתם יודעים מה?  אפילו את הפוסט הזה אני הולך להכניס לשם, תבדקו קישורים עוד שבוע ותראו.

ממש מצחיק כל זה ושכחתי להכניס את כתובת הקישור אז עכשיו אני עורך, כאן: http://neobookmark.com/

אגב – הערת סיכום אם מישהו רוצה להוריד את כל רשימת האתרים שיש במערכת שלהם ולהשתמש בהם בתוכנות אחרות או בהודים שלכם או משהו אז שמתי את זה בפורום ואפשר להוריד את זה כאן

 מכירים עוד איזה מערכת נחמדה כזאת? נשמח לשמוע עליה ולנסות! עכשיו נפתחה עונת הניסויים החדשים, דברים מעניינים בקרוב…

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 10.0/10 (3 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: +2 (מתוך 2 הצבעות)

איך חזרתי לאהוב Social Bookmarking, 10.0 out of 10 based on 3 ratings


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: