לוגו SENUKE

גילוי נאות: לא בדקתי את הכלי הנ"ל לעומק בעצמי, מה שאני רושם מבוסס על מידע שאספתי מהרשת ומשיחות עם אנשים המתמחים בתפעול ובשימוש בתוכנה הנ"ל.

בתהליכי קידום אתרים בעולם האינטרנט של היום, תופסים אתרי ה Web2.0 תפקיד מרכזי בהחלט. בין מבחינת בניית מוניטין לאתרים, בין מבחינת יצירת פרופיל קישורים מגוון ובין מבחינת שימושים כאתרי תמיכה \ לוויינים. היום למעשה כמעט ולא ניתן לאתר פרופיל קישורים מקיף ומשמעותי של אתרים שאינו מורכב מכל הפלטפורמות השונות המרכיבים את אתרי ה-Web2.0 השונים אשר בהגדרתם הם  "אתרים אשר התוכן בהם מיוצר על ידי משתמשים".


אתרים כאלו לדוגמא הם:

פורומים.
פלטפורמות בלוגים (WordPress.com)
אתרי תוכן\מיניסטיים כדוגמת Hubpages , Squidoo.
אתרי Social Bookmarking כדוגמת – Digg , Folked , Mixx , Mister Wong , Jumptags וכו'… (או כל אתר מבוסס מערכת Pligg המצויה לא מעט בארץ)
אתרי מאמרים – EzineArticles ודומיו…
רשתות חברתיות כמו פייסבוק,  ואתרי מיקרו בלוגינג כדוגמת טוויטר.
ספריות Rss
אתרים מבוססי MediaWiki (המערכת עליה מופעלת ויקיפדיה)
אתרי וידאו כמו Youtube , Megavideo וכדומה…

כאמור, האפשרויות לבניית פרופיל קישורים בעזרת אתרים כגון אלו הן רחבות ביותר ואף נחשבות לקריטיות בתהליכי קידום האתרים היום ובאפשרות להזרמת טראפיק איכותי אל האתר שלכם, בעיקר כאשר מדובר באתרים המקודמים בחו"ל – בעוד מקורות כמו Hubpages , Squidoo נחשבים לסמכותיים מאוד בעייני גוגל ומתקדמים בקלות יחסית בתוצאות החיפוש, לא פעם אפילו יותר גבוה מהאתר אליו הם מקשרים.
עיקר הבעיה בה נתקלים כאשר רוצים לתת מענה אמיתי שיכסה את תחום זה היא כמות הזמן שצריך להשקיע ביצירת תוכן, הרשמות לאתרים, העלאת התכנים שליחת הקישורים, אינדוקס שלהם, יצירת גלגלי קישורים ועוד שיטות כאלו ואחרות…

כאן נכנסים כלים כמו SEnuke.

Senuke  הושקה לראשונה כבר בשנת 2008. כך שמדובר בתוכנה שאינה חדשה במיוחד בשוק והניסיון שהצטבר בהפעלתה, הקהילה שצמחה סביבה והעדכונים שהיא עברה בהחלט מסייעים לה להפוך לאחד הכלים החשובים באוטומציה של בניית קישורים.
כשמדובר בבניית קישורים על ידי פלטפורמות Web2.0  אז התכונה החשובה ביותר שיש לזכור על מנת להצליח היא הנכונות להתפתח ולזכור שלא כל מה שעבד פעם יעבוד היום – וזה מה שמפתחי התוכנה הגדילו לעשות וכנראה עוד יעשו בעתיד. ואף התוכנה כנראה תוחלף בקרוב על ידי גרסא חדשה לגמרי ומשופרת בשם Senuke X .

אז מה היא יודעת בעצם לעשות?
התוכנה היא למעשה כלי שיווק "All in one" ניתן להשתמש בה כדי לרשום את האתר שלכם ל65 אתרי Web2.0 מובילים, אתרי וידאו , RSS ו Social Bookmarking . בעוד הכל נעשה על טייס אוטומטי ובחסכון זמן ואנרגיה אדירים.

המודולים הקיימים בתוכנה:

Web 2.0 Account Creation Nukeאולי המודול החשוב ביותר של התוכנה וחוסך הזמן הגדול ביותר. שבעזרתו ניתן ליצור מספר לא מוגבל של חשבונות ביותר מ 60 אתרים שונים רק המחשבה על הצורך לעשות את הפעולה הזאת בצורה ידנית יכולה להיות מתישה.

Social Network/Article Directory Nuke – מודול הליבה של Senuke, בעזרתו ניתן לקבל קישורים רבים מאתרים בעלי PR גבוה (מבלי להכנס לדיון אם הוא משמעותי או לא) בעזרת מודול זה ניתן להפיץ מאמרים בספריות מאמרים שונות ובאתר ה Web2.0  הגדולים. כפי שצויין לחלק מאתרים אלו ישנו משקל חיובי גדול בתוצאות החיפוש בגוגל ויכולים לייצר טראפיק לא רע לאתר אם השימוש בהם נעשה בצורה נכונה. יש אנשים שהגיעו לתוצאות מצויינות משימוש במודול זה בלבד.

Social Bookmarking Nuke – הפצת קישורים בעזרת אתרי Social Bookmarks  היא אחת השיטות הידועות והותיקות מודול זה של התוכנה ייאפשר לכם לבצע את הפצת הקישורים לאתרי ה Social  המרכזיים. שיטה מצויינת על מנת לאנדקס דפים המקשרים אליכם, דפים חדשים שלכם או סתם לחזק דפים קיימים – אם כי לדעתי קישורים מסוג זה לא יתרמו הרבה להתקדמות אתרים בזירות תחרותיות ברמה בינונית פלוס.

Video Nuke – למרות שרוב המשתמשים אינם באמת עושים שימוש במודול זה של התוכנה , מודול זה בעצם משמש להפצת סרטי וידאו באתרי הוידאו המרכזיים, ע"י העלאת הסרט לשרתי SEnuke , את השאר התוכנה כבר תבצע.

Video Nuke

RSS Nuke – כמובן הפצת פידים של RSS לספריות ה-RSS המרכזיות, כלי יעיל מאוד לאינדקוס מהיר של כמויות קישורים גדולות (נושא בו נעסוק בהמשך עם נגיעה בתוכנות כמו RssBot  ועוד)

Profile Nuke – מודול המשמש ליצירת פרופילים בפרומים בדומה לפעולת ה-Xrumer   או יותר נכון לתוכנות ה-Xrumer Wannabe  כמו Sick Submitter  ודומיו. מודול זה מאפשר יצירת חשבונות וקישורים בכמה מאות פורומים בצורה אוטומטית.עוד תכונות כלליות של התוכנה:

Proxiesהתוכנה מגיעה עם פרוקסים שיתופיים משלה, אך כמובן כמו בכל תוכנה מסוג זה מומלץ על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה להשתמש בשרתי פרוקסי פרטיים או בשירותי VPN בתשלום. ההבדל באחוזי ההצלחה יכול להגיע למאות אחוזים.

Captcha – כיום, כשבערך 99% מהאתרים ברשת משתמשים באמצעי אימות נגד בוטים למיניהם, תוכנות אוטומציה הן כמעט חסרות תועלת ללא היכולת לפתור קפצ'ות. SEnuke  מספקת למשתמשיה מספר מוגבל של פתרונות קפצ'ה כל חודש, שירות המספיק למשתמש הממוצע אך למשתמש המתקדם מומלץ לרכוש עוד קרדיט משל עצמו באחד השירותי כגון Decaptcher .

Catch-all Email – אפשרות להורדת אימיילים המיועדים לאקטיבציה בצורה אוטומטית משרתי Hotmail.  תכונה אשר דרושה שיפור נכון להיום.

SEnuke X

הגרסא הבאה של התוכנה שכנראה תכלול שינויים משמעותיים בדכי פעולתה ותהיה עוצמתית הרבה יותר ותהיה למעשה – עוד הסתגלות חדשה של התוכנה לדרכי הפעולה האחרונות הנדרשות ברשת על מנת לבצע את התהליכים של שימוש באתרי ה Web2.0  לאוטומטיים יותר.

בשורה התחתונה, למרות עקומת הלמידה הקטנה המתלווה לשימוש בתוכנה זו, נראה שבשימוש נכון יכול להיות מדובר בחסכון זמן אמיתי. שכן מדובר בפעולות רבות שגם כך אנו מבצעים בהשקעת משאבים רבים, כמו כן ניתן לומר שהתוכנה הנ"ל מהלכת על הגבול האפור ואינה נכנסת מיידית לתחום ההגדרת של תוכנות ה- Black Hat  או הספאם המסורתיות (אפשרות כמובן הנתונה בידי המשתמש).

תג המחיר הוא כ- 127$ דולר כל חודש. אך נראה שבשימוש מושכל מדובר בהשקעה שבהחלט יכולה להחזיר את עצמה בקלות יחסית. ניתן להתנסות בתוכנה ב-7 ימים חינמיים, אך יש לזכור שעקומת הלמידה של התוכנה בד"כ תהיה ארוכה יותר מפרק זמן זה.

VN:F [1.9.18_1163]

מה דעתכם על הפוסט?

דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות )

VN:F [1.9.18_1163]

דירוג: 0 (מתוך 0 הצבעות)


שתפו אותנו בפייסבוק גוגל ובטוויטר!
אהבתם את מה שקראתם? הכניסו את כתובת המייל שלכם
והרשמו לעדכונים כדי שתהיו הראשונים לקבל את המידע שאף אחד לא מספר לכם: